Skocz do zawartości

opinie na temat Ducati 999


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli naprawdę jesteś zainteresowany- to Franekfilm ma szwagra co sprzedaję Trzy Dziewiątki na alledrogo... z nim się dogadaj...

Jesteś z Wawy to kolnij i podjedziemy obejrzeć Dukę. Ostatnio ją macałem, stoi sobie w garażu i czeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie poprzedniej wypowiedzi KS-ridera, dlatego po tym teście długodystansowym Motorrada jeździłem BMW tylko rok, szybko ją sprzedałem i kupiłem 748, którym jeżdżę 3 rok :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

Dodam jeszcze n/t 999, że różnica między VTR a 999 jest ogromna, może nie chodzi tu o ogólne osiągi, ale o odczucia z jazdy, mi VTR wydawał się jakiś taki "gumowy" , miał słabe hamulce, i zbyt duży moment żyroskopowy przy próbach szybkiego omijania wyskakującej z krzaków przeszkody, może to kwestia zawieszenia, nie wiem, zarazem VTR szybciej zawrócisz na drodze, w Ducu- musisz na 2 razy, lub systemem endurowców, lewa nóżka na ziemie, kierownica na maxa w lewo i ognia...tylko uważać należy z gazem, ale Weber-Marelli zobowiązuje da se radę...Yuby jak będziesz oglądał dany egzemplarz sprawdzaj czy rocznik motocykla pasuje do owiewek, wahacza, no i silnika, ponieważ te nowsze mają nieco więcej KM, dlatego na allegro panuje ogólna tendencja do odmładzania motocykli...a ta R-ka z ponad 200 KM to pachnie lipą na odległość, dlatego sobie nawet głowy nie zawracaj... Pierwej jednak daj znać czego oczekujesz od motocykla, nawet na priva...w miarę moliwości postaram się odpowiedzieć...Pozdr. J-748S. P.S. Dodam jeszcze, że jak kiedyś rozważałem propozycję odsprzedania 748- to z myślą o zamianie go na 999, jednak troche złotych mi zabrakło a klient wyjechał z powrotem do swej ojczyzny- znaczy Japonii...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, ale kiedyś chyba wspominałeś, że każdego Duca da się przerobić co by mógł latać na gumie- prawda?

 

...i że Ty to potrafisz :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle, że potrafię( jeszcze nie robiłem tego- ale mam wszystko zaplanowane i wymyślone), ale wiem jak to zrobić, ostrzegam, że koszt takiej operacji przewyższy wartość motocykla...

Można i serją jeździć- trza tylko pilnować stanu oleju, nie jechać zbyt długo na 1-kole, no i uważać na tylne koło czy nie widać na nim oliwy...Pozdr. J-748 S. P.S. Motorek ten szwagra Frankowego, ładnie wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!

Od 15 lat jeżdżę sportowymi motorami (japońskimi) jednak zawsze marzyłem o DUCATI lecz ze względów finansowych kupiłem go teraz mianowicie Ducati 999 z 2006roku.Sprowadziłem go z Włoch z przebiegiem 10000km w stanie naprawdę bardzo dobrym. Potrzebuję rad bardziej doświadczonych w Ducati "moto wariatów" odnoście ekspluatacji 999

Na co zwrócić uwagę w szczególności, co z rozżądem co ile trzeba wymieniać, czy filtry oleju i inne częśći to naprawdę taki problem patrząc po forum , co mam zrobić w pierwszej kolejnośći, aby motor służył mi na długi czas?

Jakie są ogólne rady użytkowania Ducati?

Czy istnieje możliwość zapisania się do klubu miłlośników DUCATI?

Z motocyklowymi pozdroawieniami Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij parę fotek jak moto się prezentuje,a co do danych które cie interesują to zadzwoń do Ryśka z Motostodoły -606814703,albo Janka Nikla tel na priwa.Albo zadzwoń do www.caferacer.pl serwis i salon Ducati podadzą ci interesujące cię informacje.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale dlaczego ma tak sprofanowane lusterka??!!! :banghead:

Lusterka są akcesoryjne, dedykowane do tego modelu. Na lustrach napis "Ducati Performance". Podobno mają lepszą widoczność- sprawdzę, jak się zrobi cieplej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ogólne rady użytkowania Ducati?

Jedynka- rura- koło. Dwójka podobnie, aż do szóstego biegu. Wcześniej zaspawać klapkę wlewu paliwa, bo podobno lata.

A na poważnie- witam w świecie Ducatoholików :buttrock:

Ogólne zasady to regularny serwis- jak w każdym motocyklu. Przed jazdą rozgrzać Dukę, potem delikatnie- tak , jak z kobietą- w końcu to prawdziwa Włoszka- duży temperament, ale nie dla wszystkich :icon_mrgreen:. Jak odpowiednio potraktujesz- da Ci wszystko, a jak skończysz- banan długo nie zejdzie z twarzy...

Zapraszam do odwiedzenia http://www.docpoland.com/

Jest tam kontakt do Prezesa i nasza radosna tfurczość.

:notworthy:

 

A miałem go kupić..

W przeciwieństwie do mnie, a wyszło jak wyszło :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest 2 oficjalne kluby Ducati -Poznański Desmomaniax sto kilkanaście członków i Krakowski Desmobsission ponad pięćdziesiat członków:

 

http://www.ducati-klub.pl/

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Edzio trochę przecholowałeś z tymi 50+ :eek: chyba że po drugiej połówce na spotkaniu tak jakoś się pomnażamy... :flesje: hehehe...

Seb

 

Po prostu nie mam pojęcia ile duszyczek aktualnie sobie liczycie-zgadywałem.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od 15 lat jeżdżę sportowymi motorami (japońskimi) jednak zawsze marzyłem o DUCATI lecz ze względów finansowych kupiłem go teraz mianowicie Ducati 999 z 2006roku.Sprowadziłem go z Włoch z przebiegiem 10000km w stanie naprawdę bardzo dobrym. Potrzebuję rad bardziej doświadczonych w Ducati "moto wariatów" odnoście ekspluatacji 999

Na co zwrócić uwagę w szczególności, co z rozżądem co ile trzeba wymieniać, czy filtry oleju i inne częśći to naprawdę taki problem patrząc po forum , co mam zrobić w pierwszej kolejnośći, aby motor służył mi na długi czas?

Jakie są ogólne rady użytkowania Ducati?

Czy istnieje możliwość zapisania się do klubu miłlośników DUCATI?

Z motocyklowymi pozdroawieniami Krzysiek

 

Gratulacje!

Witamy w świecie desmo!

I w nowym roku '10.

Myślę, że jak już się wszystkiego dowiesz i będziesz dbał o 3x9, to będzaiesz bardzo zadowolony z zakupu.

pozdrawiam i do zobaczenia :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...