Skocz do zawartości

929 / 954 różnice


Rekomendowane odpowiedzi

Witka

 

 

miałem oba te motocykle jeden po drugim - 929 jest ok, ale ja odczułem spora różnicę przesiadając się na 954. Lepsza pozycja kierowcy, lepsze zawieszenie, lepszy silnik. Nie są to róznice które dyskwalifikuja w jakikolwiek sposób 929, ale daja sie natychmiast zauwazyć. Ja jakos nigdy tak do końca nie polubiłem mojej 929, moze dlatego ze miałem na niej glebę. A na 954 przejeździłem 5 sezonów i byłem zadowolony.

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

Jak bardzo podoba ci sie 954 to nie kupuj 929 bo po jakimś czasie i tak będziesz chciał 954 a na 929 juz stracisz ja bym przebolał i kupił to co mi sie bardziej podoba bo 929 to będzie tylko krutkotrwałe pocieszenie sie i bedziesz żałował.:D

Różnice w cenie między 954 a 929 nie są aż takie duże może posilisz sie jakimś małym kredycikiem :P

 

pewnie masz racje, ale z kredytem bedzie problem bo spłacam chate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to miales jakis prototyp?? mamy 2006 a wyszly chyba w 2002.

Wez paluszki z lewej ,badz prawej lapki i licz. 2002, 2003,2004, 2005, 2006. I ile paluszkow naliczyles?

 

A to miales jakis prototyp?? mamy 2006 a wyszly chyba w 2002.

Wez paluszki z lewej ,badz prawej lapki i licz. 2002, 2003,2004, 2005, 2006. I ile paluszkow naliczyles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez paluszki z lewej ,badz prawej lapki i licz. 2002, 2003,2004, 2005, 2006. I ile paluszkow naliczyles?

 

 

Brawo :icon_mrgreen: , widzę że Kolega już całkiem obudzony :cool: . Dokładnie tak było - sprzęta kupiłem na koniec lutego 02 a sprzedałem na koniec października 06 :biggrin: A tak BTW - byłem pewien, że ktoś zakwestionuje te 5 sezonów :icon_mrgreen:

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

miałem oba te motocykle jeden po drugim - 929 jest ok, ale ja odczułem spora różnicę przesiadając się na 954. Lepsza pozycja kierowcy, lepsze zawieszenie, lepszy silnik. Nie są to róznice które dyskwalifikuja w jakikolwiek sposób 929, ale daja sie natychmiast zauwazyć. Ja jakos nigdy tak do końca nie polubiłem mojej 929, moze dlatego ze miałem na niej glebę. A na 954 przejeździłem 5 sezonów i byłem zadowolony.

 

 

 

Marciniak, to prawda.

 

Tez mialem podobny dylemat jak Ty pare miechow temu. Dla mnie WYGLADOWO 929 wyglada staro z lekka (wystarczy porownac motocykle konkurencji z tych lat, np. r1). dlatego spialem sie, wzialem maly kredycik i kupilem 954. I jestem zadowolony. Mam co chcialem i jeszcze w ladnym kolorze. Dlugo nie pojezdzilem, raptem pareset km i odstawilem do garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz rade finansowo to lepiej 954 lepiej wyglada jeździ itd. na dłużej Ci starczy dłużej bedziesz zadowolony, ponadto 954 w porównaniu do 929 jest wścieklejsza (niekoniecznie duzo szybsza) ale daje wiecej radości z jazdy a o to chodzi pozdrawiam i życze udanego zakupu co by to nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dasz rade finansowo to lepiej 954 lepiej wyglada jeździ itd. na dłużej Ci starczy dłużej bedziesz zadowolony, ponadto 954 w porównaniu do 929 jest wścieklejsza (niekoniecznie duzo szybsza) ale daje wiecej radości z jazdy a o to chodzi pozdrawiam i życze udanego zakupu co by to nie było

 

w zupełności sie zgadzam,miałem przyjemność przecinać powietrze dwoma rodzajmi bladego,i zdecydowanie wybrałem 954 :icon_mrgreen: , jest agresywniejczy od 929 i ma bardziej sportową pozycję.Jeżeli masz mozeliwość skombinowania kasy na 954 to polecam, motór bezawaryjny i po 5min jazdy czujesz jak bys śmigal tym moto od zawsze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się gdzieś obiło o uszy, że 954 jest bardziej awaryjne... i ktoś polecał mi 929 jako lepszy jakościowo sprzęt :notworthy: . Ale jest duże prawdopodobieństwo, że się mylił. Jakie macie zdanie na to?

Bo też się zastanawiam nad tymi dwoma modelami :notworthy:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem duzo zależy od poprzedniego własciciela, jeżeli to rzeźnik to i shadowa za*eb...*,być może ktoś Ci powiedzial żę 929 mniej awaryjny bo zakupil "normalnie" uzytkowany model,a jego znajomy zapodal zarżniętego954 i ciagle nazekał.Wiem to po sobie bo kupilem kiedyś sc33 i ciągle coś sie jeba...* :icon_razz: , mój brat zakupił identycznego motóra i daje na stunt juz 2gi sezon,skrzynia pracuje jak nówka a i oleju nietrzeba sprawdzać.ale wracając do 954, to mioim zdaniem jest lepszy od 929 z samego nawet faktu że modernizacja jest po coś, a mali żółci z hondy na bank nie zje*ali by idealnego już sprzęta :icon_mrgreen: BLADY RULES :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: I w ten sposób zrównaliście moją miłość z błotem....

 

Nigdy nie jeździłem na 954, ale jak dla mnie 929 jest ok.

Tak to zwykle bywa, że córka ładniejsza od matki, ale w tym wypadku obydwie grzechu warte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Marciniak, to prawda.

 

Tez mialem podobny dylemat jak Ty pare miechow temu. Dla mnie WYGLADOWO 929 wyglada staro z lekka (wystarczy porownac motocykle konkurencji z tych lat, np. r1). dlatego spialem sie, wzialem maly kredycik i kupilem 954. I jestem zadowolony. Mam co chcialem i jeszcze w ladnym kolorze. Dlugo nie pojezdzilem, raptem pareset km i odstawilem do garazu.

 

 

 

 

 

Hej. Wiem, ze pewnie dostane zjebke za to, żę pisze na post z poprzedniego roku ale to co. Skoro ja tu trafiłem po 3 miesiącach to może znajdzie się jakiś koleś, zakrecony jak baranie rogi i też coś Tu napisze. Co do Twojego 954 to sądze, że to najseksowniejsza maszyna na rynku ( spoko, nie odbije Ci jej, nie zdradze swojej :) A w tym malowaniu wyglada świetnie. Moja śliczna jest taka sama. Pytanie, czy Was też już rzuca na boki gdy patrzycie, ze to słońce tak niewinnie zaczyna wychodzić? U mnie dziś prawie 15 stopni i aż mi się coś robi. A Ona stoi w garażu i czeka... Zaraz się rozpłacze.

 

Co do tematu to znam ludzi, którym pasuje 929. Są też tacy którzy wolą 954

 

Dla mnie 954 jest po prostu ładniejsza. Świetnie wygląda łeb z tymi reflektorami. Tył z diodami też OK.

 

A mechanicznie to po prostu mała ewolucja. Różniece w jeździe czuć. Heble w obu modelach wzorowe. Tak zawsze było!!! Do jazdy po bułki wygodniejsza 954. Pojechać gdzieś dalej, też lepsza 954. Opłaca się wydać więcej. Bo w tym wypadku ( 929 a 954 ) węcej oznacza lepiej.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam

interesuje sie jakie są różnice pomiedzy nimi

wcześniej już 929 miałem

interesuje mnie jak na jej tle wypada 954 ?

wiem ze w silniku byl nowy wtrysk itd.

 

ale bardziej interesuje mnie jak bardzo sie różnia w praktyce

 

1. prowadzenie / porecznosc

2. oddawanie mocy

3. spalanie (929 mi 7-11paliła )

4. awaryjność/bezawaryjnosc

 

czy warto dolozyc te 2,3,4 tys i szukac 954?

kwestia wyglądu bez znaczenia

 

jak w porównianiu z nimi wypada gsxr1000 k2 / r1 02 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...