Skocz do zawartości

Moje spostrzeżenie


Rekomendowane odpowiedzi

155Nm przy 7200

 

Dziękuje

Rozważałem HEYKE,ale wydał mi się motor do jazdy na wprost a nie w miejskim tłoku.

Ładne to to jest zwłaszcza 2008 r,ale jakoś też nie cierpię plastików i ten ciężar moto.

Mam dużą ochotę na V-MAX,ale cena mnie odstraszyła[89,000 zł za 2009r] krzykleli w salonie.

 

 

Przeglądam te posty i stwierdzam że piszące osoby tu mają od 22 lat w górę.

Nie mam tu osób poniżej tego wieku.

Rozpocząłem ten post w celu można powiedzieć jednym,a mianowicie jakie osoby wypowiedzą się na temat swego moto i spostrzeżeń mocy do Nm.

Nie pisze tu osoby poniżej tego wieku,bo dla nich chyba jest ważne ile ma kucy a nie Nm.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze tu osoby poniżej tego wieku,bo dla nich chyba jest ważne ile ma kucy a nie Nm.

Bo wśród koleżków mocą się można pochwalić, a jak by wspomnieli o Nm, to zaraz by musieli tłumaczyć co to w ogóle jest, a sami pewno nie za bardzo wiedzą :D

W ogóle, najczęstszym pytaniem od laików jest: "ile to ma kucy?", albo "ile jechałeś najszybciej?" ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ani ile mam mocy ani jaki moment obrotowy :) ale mam to w dupie :D bo moto idealne do miasta (rzędowa dwójka, olejak) podejrzewam ze może mieć około 45 KM i okolo 40-50 nm, ale tego nie sprawdzałem bo to tylko suche dane, a liczy się jak to jeździ

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe-mi FZ1 na torze ponad 11 pali :icon_evil:

:

zapomniales ze mowa o Yamaha , czyli duzo pali i bierze olej :icon_razz:

mi podobnie k4 bral , no ale na torze to sie ponizej 9000 obr/min nieschodzi wiec 8 wtryskiwaczy trzeba czyms napoic(k4 ma tylko 4 :icon_razz: )...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu "Motocykl" sygnalizuje spory wpływ przełożeń skrzyni i napędu koła , na dynamikę pojazdu . Oczywiście brakujące Nm na dole , przy spokojnej jeździe , ciężko czymś zastąpic .

 

 

...... 200Nm mu niepomoze :icon_razz:

Niutonometry są niczym , jeśli nie dadzą się kontrolować . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales ze mowa o Yamaha , czyli duzo pali i bierze olej :icon_razz:

Jakąś inną Yamahą chyba jeżdzę-bo nie pali ani grama oleju, a zmieniam co 10 kkm . Poprzedni kilofazer pomimo przebiegu dochodzącego pod 50 tysi brał jakieś śladowe ilości. Za to Honda to mi paliła sporo oleju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim w codziennym uzytkowaniu, to właściwie główną rolę odgrywa moment obrotowy.

 

Hajka, hmmm, lepszą charakterystykę momentu ma B-King, lepiej ciągnie.

Jeszcze jedno. plan zapłonu w hajce ustawiłem od razu opcją max, bo inaczej nie chciała jeździć (wrażenie gorzej niż w xjr). To nie znaczy, że nie ma kopyta :)

 

Rocket III to potwór ze swoimi 200Nm, praktycznie jeździ się nim jakby ropniakiem z turniną... Ciągnął mi z 800 obrotów jak dziki, mimo swojej własnej wagi 340kg (bez kierowcy)....

 

Oczywiście, możliwe że są to odczucia subiektywne, jak to odczucia zresztą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś inną Yamahą chyba jeżdzę-bo nie pali ani grama oleju, a zmieniam co 10 kkm . Poprzedni kilofazer pomimo przebiegu dochodzącego pod 50 tysi brał jakieś śladowe ilości. Za to Honda to mi paliła sporo oleju ;)

no z moja RR tez cos jest nietak skatujesz to wyzyga sie z plynu chlodniczego, olej znika gdzies niewiadomo gdzie , a nawet niekopci... :icon_razz: a jezdzic to to niechce :icon_mrgreen:

kazdy motocykl ma swoje + i - :crossy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym takiego złego? Piszecie tak jakby to była jakaś hańba dla motocykla :icon_rolleyes:

 

To nie jest hanba, tylko w pewnych typach motocykli nie jest to zupelnie konieczne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...