Skocz do zawartości

mina GS550 ziemnice koło legnicy


toowdie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem oglądać tego GS'a. Ledwo pali i to na 2 cylindry (pozostałe dwa włączyły się przy mocniejszym okręceniu - gaźniki do roboty), moto ładne ale zajechane, zegary nie chodzą, dziura w tłumiku, sprzęgło strasznie ciężko, biegi źle wchodzą (sprzęgło), motocykl wali się na bok przy drobnej przejażdżce - najpewniej rama, albo zawisie krzywe. Sprzedający ma go niby z licytacji z US, ale jeszcze nie ma papierów. Generalnie odradzam jechać oglądać go. Więcej wad nie zauważyłem bo ciemno było.

 

http://moto.allegro.pl/item570233516_suzuk...ke_od_1_zl.html

Edytowane przez toowdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale licznik jakos w kilometrach, a nie w milach...

 

 

US zapewno to urzad skarbowy...

 

Jak nie ma papierów?

Przecież motor jest zarejestrowany w Polsce :wink:

 

moze po licytacji sprawa papierow trafia do komornika w celu spisania jakiejs specjalnej umowy bo ot tak sobie chyba nie mozna wziac cudzego moto sprzedac i spiasac na siebie umowe wsumie dokladnie nie wiem jak to wyglada ze stronu US i komornika a wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg sprzedającego to US wystawi "akt własności" na niego i on odsprzeda, wtedy trzeba zrobić ponownie pierwszą rejestrację - pokręcone dla mnie.

A co do ceny, to wiem że można znaleźć moto w przyzwoitym stanie (tj rama prosta i silnik sprawny) za naprawdę małe pieniądze. Cały post nie miał na celu wyżalenia się, tylko żeby potencjalny kupiec nie walił w ciemno kupę kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać tego GS'a. Ledwo pali i to na 2 cylindry

 

To już spory sukces :bigrazz:

 

Zaraz go zlicytuje z litości :buttrock:

 

Byłem oglądać tego GS'a. Ledwo pali i to na 2 cylindry

 

To już spory sukces :bigrazz:

 

Zaraz go zlicytuje z litości :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...