Skocz do zawartości

Motocykle na A1


Rekomendowane odpowiedzi

Allegro.pl NSR 125, CBR 125, GPR 125, TZR 125 a enduro MTX, KMX, DT, EXC, WR, WRE i wszystkie motocykle które mają pojemność 125 i mają homologacje. A co do prawka A1 to ja uważam że się nie opłaca skoro za rok będziesz mógł robić na wszystkie motocykle ( chociaż dochodzą mnie słuchy że od przyszłego roku ma wejść przepis że na wszystkie pojemności od 21 roku życia nie wiem czy to fakty czy tylko plotki ) A1 kosztuje coś w granicach A a teorie i tak się zdaje drugi raz.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teorie i tak się zdaje drugi raz.

Nie wprowadzaj w błąd. Teoria przechodzi z A1.

Dydek, motocross to dziedzina sportu, a motocykle terenowe to crossy albo enduro. Co do A1, jeśli chcesz przejeździć ten sezon na drogach to rób, jak się nie spieszy, to poczekaj na pełne A.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem A1 i troche zaluje, bo rzeczywiscie sie nie oplacalo :/ Jedynym plusem prawka na A1 jest brak teorii przy zdawaniu na A oraz nizsze koszty przygotowania. Placisz polowe kasy za kurs oraz musisz wyjezdzic mniej godzin.

 

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj w błąd. Teoria przechodzi z A1.

Dydek, motocross to dziedzina sportu, a motocykle terenowe to crossy albo enduro. Co do A1, jeśli chcesz przejeździć ten sezon na drogach to rób, jak się nie spieszy, to poczekaj na pełne A.

pzdr

 

Ok mój błąd :notworthy:

A wiecie może jak to jest z tym prawkiem od 21 roku ??

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Mam prawie 17 lat :P zresztą spójrz se na date urodzin 1992. Nie wiem dlaczego wpisało 13, no ale mniejsza z tym.

 

A jak to jest z jazdą motorem?? Jakieś minusy i plusy tego byście mi napisali. Domyślam się że w deszcz nieciekawie sie jeździ :)

Edytowane przez Dydek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z jazdą motorem?? Jakieś minusy i plusy tego byście mi napisali. Domyślam się że w deszcz nieciekawie sie jeździ :)

 

Żeby jeździć motórem trzeba umieć utrzymywać równowagę. Jeżeli tego nie potrafisz, kupujesz quada. Fajnie też wiedzieć jak operować sprzęgłem i zmieniać biegi. Jeżeli niestety idzie Ci to kiepsko, kupujesz skuter. Dobrze również nauczyć się jeździć w terenie, ale wiadomo, że utrzymać równowagę na wybojach jest trudno, więc kupujesz ściga. Jak umiesz wszystko, kupujesz cross-a lub enduro :D

 

Czytać z przymrużeniem oka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...