Skocz do zawartości

QUICK MOUSSE CHANGER


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Znalazłem coś takiego..Mam pytanie:macie takie maszynki?, stosujecie?, jak się ew. sprawdzają i czy są inni producenci.Każdy kto sam zmienia opony, zwłaszcza gdy ma na kołach musy chyba wie jaka to "fajna" robota.Akurat to w linku jest dość drogie - jakieś 300 euro, stąd moje pytanie.Sprawa jest dość prosta, bo spawarka i parę profili stalowych załatwi temat, jednak wolę zapytać...

 

Pozdro

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele razy to widziałem u ludzi więc chyba daje rade, a co do musów to sprawa jest prosta, na sucho nie założysz, po drugie niektórzy przesadzają ze smarem i potem opona się obraca, do musa koniecznie trzymacz musi byc, moto na musach musi stac na stojaku. pozdro

 

wiele razy to widziałem u ludzi więc chyba daje rade, a co do musów to sprawa jest prosta, na sucho nie założysz, po drugie niektórzy przesadzają ze smarem i potem opona się obraca, do musa koniecznie trzymacz musi byc, moto na musach musi stac na stojaku. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do musów i trzymaków też nie mam zdania.Wszyscy kumple którzy jeżdżą na musach mają pozakładne trzymaki.Ja teraz kupiłem nowe musy michelina i jest w instrukcji wyraźna informacja o zakazie stosowania trzymaków, ale to już inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Łyżkami też się daje tylko po co?

Na zawodach które musimy wygrać - konieczne

jak ciagła jazda po akacjach i tarninie - konieczne

Gdzieś jeszcze musy są lepsze od heavy duty dętek? Chyba tylko w cenie.

 

Pozdr

rr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zmniejsza ryzyko uszkodzenia mousse-a przy zakładaniu, a jak wiadomo, tani on nie jest.

Jeśli masz się tym bawić kilka raz w roku to nawet za te 300 EUR się opyla po mojemu.

 

Sam sens używania mousse-a to zupełnie inna sprawa.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie gdzie w sieci mogę znaleźć taki maszynki innych producentów? Nie wiem jak się fachowo na "to" mówi w naszym języku i nie potrafię znaleźć, choćby na allegro, a chodzi mi już o samo wykonania i rozwiązania techniczne, bo planuje sobie wystrugać sam taki sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te same musy, ale jezdze z trzymakami. Co to jest ten sprej 'BIB UP' co o nim piszą w instrukcji?

 

R

 

Na to wychodzi że to spray do spryskania (posmarowania) rantów opon żeby je łatwiej ściągnąć .Nie wiem jak z dostępnością, ale podejrzewam, że tak jak żelem, czyli praktycznie nieosiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...