Skocz do zawartości

enduro do 250 cc 4T


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak mnie naszło żeby sprzedać swego xp6 i kupić jakiegoś 4paka do 250ccm...

Kasa tak do 5000zł motorek dla początkującego "endurysty"...

Jakie są modele 250ccm w 4T?Nie orientowałem sie do teraz w 4 pakach...

Prosze o jakieś propozycje lub opinie na temat tych maszyn...

A no i ile takie 250ccm ma koni? Z moich mniemań wynika że coś koło 30KM nie myle się?

Jeśli podałem zamało informacji pytajcie...

Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnym motocyklem w klasie 250tek w 4T jest Kawasaki KLX 250. Za tą kase powinieneś coś wyrwać, motocykl jest ekonomiczny, dużo części do tego moto, dobre zawieszenie.

Ogólnie polecił bym ten motocykl.

Jest jeszcze XR 250 ale jest ich bardzo mało, moze bys problem z częsciami puzniej.

WR 250, ale to raczej niekupisz za tą kase.

TTR 250 ale też jest ich bardzo mało.

Tak te motocykle mają gdzieś około 26-30km zalezy jaki model. KLX ma ok 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLX 250 jest chłodzony cieczą. Z czesciami jak to do 4T są napewno droższe niż do 2T. Ale za to z regóły wytrzymują więkrze przebiegi.

Przy kupnie należy zwrucic uwage na zawieszenie, czy niema jakis luzów, czy dobrze tłumi na dziurach. Silnik powinien na zimny odpalic na 2-3kopa, kiedy jest juz ciepły, powinien odpalac od dodknięcia, kiedy się przjedziesz, niepowino być zadych luk w obrotach i przyspieszaniu. Na wolnych niepowinien przebierac itd.

Sprawdz czy rama niejest krzywa, czy koła niesą zósemkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge powiedzieć kilka słów o KLX, miałem okazje pojeździć troche tym sprzętem w wersji R czyli tej bardziej terenowej. Jest bardzo lekki ok 100kg , dobre prowadzenie, hamulce, zawieszenie, moc na prawde wystarczająca dostępna już od niskich obrotów a po wkręceniu rwie jeszcze lepiej. Ogólnie polecam to moto, poczekajmy na wypowiedź forumowego kolegi Kamsela on ma KLXa którym to jeździłem, napewno powie ci więcej o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to zaczynam dochodzić do wniosku że nic poczciwego za 5k nie kupie?

a co powiece na 125ccm w 4T są jakieś inne po za DR(tylo te znam)

po przesiadce z 50ccm 125 wystarczy czy brac 250?

 

a i czy też to potwierdzacie że nawet japoniec z 95rocznika da rade pojezdzić jeszcze troche?

i czy 250ccm zamknie sie w 5l spalania?

Edytowane przez ReD-GreeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem dlaczego masz taki tok myślenia. Myslisz ze motocykl z ok 95roku będzie się sypał... Duzo osób na tym forum jeździ maszynami poniżej 90tego roku i sobie maszyny chwalą TO NIE WSK!!

Po remoncie są jak nowiusie. Co innego cross który jest katowany cały czas, wtedy taki z ponizej 95 roku moze być już podniszczony bardzo. Ale enduro wytrzyma po remoncie kilka dobrych sezonów. A wiadomo, zepsuć zawsze się może, to maszyna...

Fajną 125tką jest też Honda XLR 125. Są dość swierze rocznikowo, to motocykl zbliznony do DRki. Ma lepsze zawieszenie z tego co słyszałem, moc taka sama. Co do wagi to niewiem.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1142767 tu masz fajną XLRke.

 

Pozdrawiam. Włochaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem KLXa po DRce i prowadził sie zdecydowanie lepiej, mocowo na wsykokich tak samo albo i lepiej ( ale ja miałem kilka modów), mniej elastyczny i z gorszym dołem. KLX wg mnie i kilku innych osób które go miały to taka tańsza WR dla osób z mniejszym budżetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu 250 ?? nie może być szejset ?? np xt600 xl600 ?? za cięzkie ??

 

mocy 600 nie ma co sie bać owszem po 50 40KM to może być dużo ale taka xt600 dosyć łagodnie i liniowo ją oddaje....

 

no wiosne motocykle drożeją ......

 

2t nie bierzesz pod uwage ??

 

125 w 4t se daruj tym można po piwo do sklepu jeździć nawet po 50 znudzi ci sie po 2-3 miechach.......

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...