Skocz do zawartości

Szukam Bandita 600


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

jak w temacie, nie mogę już wytrzymać bez moto i szukam czegoś takiego do 10k (może być ciut więcej), ale musi być w dobrym stanie, z prostą ramą ofkors i najlepiej N'ka, ale S'ką też w sumie nie pogardzę.

 

jak znacie kogoś kto ma coś takiego na sprzedaż to prosze o info :!:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Monstera za 10.000 nie chcesz? Na allegro jest. Tylko że to małe moto' date=' dla Ciebie Adam chyba za małe...

pzdr[/quote']

 

monster odpada bo jest tak jak mówisz za mały a poza tym chciałbym coś mocniejszego a Duka 600 raczej nie ma dużo pary... bandit też zresztą nie jest żadnym muscle bikiem ale zawsze to więcej niż XJ600.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

szukam czegoś takiego do 10k (może być ciut więcej)' date=' ale musi być w dobrym stanie, z prostą ramą ofkors i najlepiej N'ka, ale S'ką też w sumie nie pogardzę.

jak znacie kogoś kto ma coś takiego na sprzedaż to prosze o info :!:

pozdr[/quote']

 

witam

szczere wyrazy wspolczucia......wiem bo sam od jakiegos czasu ( ok 4 miesiace) szukam sobie motocykla....nie jedna historia nadaje sie na film :buttrock:.....ale wydawaloby sie, ze motocykl, ktorego pelno jest na rynku.....ale wracajac do tematu gdybym cos spotkal ciekawego i w twoim przedziale cenowym to dam Ci znac.....chociaz 10 tys za B6 to ciezko bedzie.....

 

pozdry

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz 10 tys za B6 to ciezko bedzie.....

 

pozdry

Pawel

 

gdyby ludzie byli normalni to by było spoko, ale większość to idioci i cena zamiast spadać to rośnie :!:

 

kumpel dwa lata temu kupił b6 '95 za niecałe 9500, gdyby teraz za tyle stały to chętnie bym wziął a tymczasem rocznik '95 potrafi stać za 11k nawet :!: paranoja :!:

 

dzisiaj dzwoniłem do kolesia, który miał '98 za 10500 ale się spóźniłem, chyba to była prawidziwa okazja :D

 

pozdr

 

szukam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam jakiegoś grata coś do stawiania na koło -myślisz, że DUK jest słaby ale na koło idzie a jak lecą laski {o k...} :D bandyta wali piony jak narowisty rumak { technika a nie moc} niestety ja dysponuje niewielka kasą myśle o jakimś sradziku 99 cz bandyci 2000 . Powodzenia w polowaniu na graty

Pan Starszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...