Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu na bemowie


pelocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te Wykrzyknik ... otwórz oczy ... zacytuję Ci w takim razie skoro czekasz na dotacje na okulistę z Unii Europejskiej.

 

 

 

Panie Prot co to od Unii dostał dotację na czytanie ze zroumieniem, przeczytaj jeszcze raz mój post ze zrozumieniem i zastanów się nad jego treścią przez chwile zanim coś napiszesz....

Postaram się Ci to jeszcze raz i powoli wyłozyc... Majkel mógł po kolei wymienić każdego z nika lub napisac tak jak napisal. Odwołując się do grona ludzi przynależnych do jakiejś grupy. I to uczynił.

 

W sytuacji gdy rozmawia ze sobą kilka osób, w tym większość z nich należy do większego zgromadzenia, to osoba z nimi rozmawiająca mówiąc, hej ,,jacyś tam” Nie zwraca się do całego zgromadzenia a jedynie do tych kilku osób. Każdy kto czytał ten wątek od początku czytając posta Majkela na pewno zrozumiał, że chodziło mu właśnie o te kilka osób, których dyskusja dotyczyła a nie wszystkich z EKG ale przypie….lić się trzeba, prawda?? Czy to aż tak trudno zrozumieć?? Ja wiem, że myślenie czasem boli ale bez przesady. Bicie piany jakie tu większość uskutecznia jest żenująco żałosne….

Ciągle podjudzanie Majkela do odpisywania na bezsensowne zaczepki i unoszenie się jakąś chorą dumą to totalna dziecinada.….

Rebel odpisał na mojego posta, w którym przytoczyłem początek całej sprawy dotyczący rzekomego wpierdol i przyznał mi rację, że faktycznie był to cięty dowcip. I tu ta farsa powinna się zakończyć. To, że Majkel wykazał się ,,lekką” nadwrażliwością jego sprawa. Mógł to odebrać dosłownie, czy też odciąć się równie cięta riposta o ,,cieniasach”… Widać jednak, że niektórzy do pewnych rzeczy po prostu nie dorośli. ,,co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie” jak mawiał mój ojciec. Łatwo to zaobserwować czytając ten wątek jako osoba postronna. Gdzie dorośli niby ludzie najpierw ciężkim żartem obdarzają jednego a gdy ten odgryzie się tym samym czują się urażeni, w dodatku gdy cięta riposta nie była skierowana personalnie do nich. To jest przykre, gdy rozsądni ludzie nie znają umiaru i wypisują takie brednie jak niektórzy wyżej.

,,Przeproś mnie, on mnie przezwał, on mnie obraził….” – jakoś Majkel nie płacze do was, ,,przeproście mnie ca wioskowego błazna, za miękką faje itd.”….

Naprawdę szkoda mi już czasu na ten wątek, na ludzi niby dorosłych a tak cholernie niedojrzałych….

Tak więc Panie Prot, nie wiem czy to jakaś wioskowa zaczepka to ,,Te”, czy po prostu brak kultury ale prosił bym żebyś zwracał się do mnie jak człowiek dojrzały bo to co zaprezentowałeś pokazuje tylko, że kultura osobista to dla Ciebie całkiem obce pojęcie…

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel - znowu pisząc do Prota piszesz "WY"

Wykrzyknik - dalej uważasz, że to nie jest obrażanie innych?

No, chyba, że Majkel ma aż taki szacunek do Prota, że jednak boi się pisać per "Ty".

Ale teraz wg mnie Majkel zdecydowanie prowokuje dalsze zaczepki, po prostu nie ma za grosz wyczucia i nie czuje, że niespecjalnie NAM leży jako kumpel i jego zaczepki nas irytują...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel - znowu pisząc do Prota piszesz "WY"

 

No i znowu po kolei ..... :banghead:

Do Prota zwracam sie bezposrednio a w sprawie zmiany nazwy napisalem zmienicie, czyli klub.

Prosto i jasno wytlumaczone, czy tak jak cezsek napisal, trzeba jak psu wytlumaczyc ?

 

nie czuje, że niespecjalnie NAM leży jako kumpel

 

Czuje, czuje i to od dosyc dawna, ale ..... zabronisz mi w zwiazku z tym czegokolwiek ?

A skoro moje zaczepki Was irytuja, pomyslales jak ja sie czuje atakowany przez cala zgraje ?

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Ale teraz wg mnie Majkel zdecydowanie prowokuje dalsze zaczepki, po prostu nie ma za grosz wyczucia i nie czuje, że niespecjalnie NAM leży jako kumpel i jego zaczepki nas irytują...

pzdr

Bo jak Kali krowę ukraść to dobrze a jak Kalemu to już źle i kupą na Majkela bo kupy nikt nie ruszy ?

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc Panie Prot, nie wiem czy to jakaś wioskowa zaczepka to ,,Te”, czy po prostu brak kultury ale [...] bo to co zaprezentowałeś pokazuje tylko, że kultura osobista to dla Ciebie całkiem obce pojęcie

 

Śpieszę z odpowiedzią.

 

1. Czytanie ze zrozumieniem nadinterpretacji bełkotu to dla mnie strata czasu.

 

2. "Te" to wioskowa zaczepka połaczona z brakiem kultury. Pojęcie kultury osobistej jest dla mnie obcym pojęciem.

 

3.

prosił bym żebyś zwracał się do mnie jak człowiek dojrzały

 

 

 

Na to sobie trzeba zasłużyc, w pozostałych przypadkach ... wdupiemamto ... *

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - tylko ja nie zaczepiałem, a zostałem wg mnie obrażony, nie otrzymałem w zwiazku z tym ani przeprosin, ani satyfakcjonującego mnie wyjaśnienia, dlaczego mnie w to miesza rzeczony Delokwent, dalej ten, który mnie (w moim odczuciu) obraził to robi, więc...

 

Kjujik, Wykrzyknik, raczej to niepotrzebnie Wy robicie za Adwokata, nie będąc stroną, ale ok, ja już kończę pisaninę w tym wątku, swoje odczucia wobec postawy Majkela zachowam juz dla siebie, a jak kiedyś Go spotkam, wyjaśnię mu to w cztery oczy, bo nie lubię niedomówień.

pozdrawiam bez cienia agresji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak Kali krowę ukraść to dobrze a jak Kalemu to już źle i kupą na Majkela bo kupy nikt nie ruszy ?

 

pzdr

kjujik

 

O kupie jest kilka powiedzonek,

,...jedzcie gówno, dwa miliardy much nie moze się mylić"

,,nie ruszaj gówna bo śmierdzi"

itd....

 

Wracając do tematu, według mnie skoro kolejny z członków EKG, sam podpisuje się pod pojęciem Cienias to Majkela sugestia nie jest żadną obrazą tylko sugestią...

 

Prot, szczerze mówiąc nie zaskoczyłes mnie swoja wypowiedzią... Pewien byłem, że kultury osobistej zawiele nie masz. Zasłużyć to można na szacunek, kulturą osobistą swiadczysz sam o sobie... Mam nadzieję, że Twoja dupa pojemna jest skoro tyle bełkotu się wniej mieści.... Przy kichaniu radzę czymś zatkać bo o wypadek nie trudno a szkoda by było zachlastać tym otoczenie :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tró motocykliści nie podpierają się przy ruszaniu.

Podparłem się wczoraj przy ruszaniu na polnej drodze w koleinie z piaskiem ... liczy się ? :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

 

nie chodzi mi o podpieranie przy ruszaniu, tylko jak ktoś jedzie ok 5km/h a macha nogami jak struś pędziwiatr, w zasadzie to mógłby wyłączyć silnik i samymi nogami przebierać i prędkość miałby tą samą, i ciekawi mnie kwestia czy robią tak ludzie którzy jeżdżą od niedawna, czy tak trudno na cruiserze złapać równowagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot, szczerze mówiąc nie zaskoczyłes mnie swoja wypowiedzią... Pewien byłem, że kultury osobistej zawiele nie masz. Zasłużyć to można na szacunek, kulturą osobistą swiadczysz sam o sobie...

 

To po ch...j zadajesz retoryczne pytania ?

 

 

 

 

Mam nadzieję, że Twoja dupa pojemna jest skoro tyle bełkotu się wniej mieści.... Przy kichaniu radzę czymś zatkać bo o wypadek nie trudno a szkoda by było zachlastać tym otoczenie :biggrin:

 

 

 

Noooo ... pokazałeś klasę ... wykrzyknik ... pokazałeś ... :biggrin: Ileż finezji w tej wypowiedzi ... :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku według mnie taką sama stroną jestem w tej dyskusji jak i Ty. Majkel od poczatku pisał do kilku chłopaków z EKG i do nich odniósł swoją wypowiedź. Czy musiał to uściślac i tłumaczyć, widać tak skoro resztę ekipy to dotknęło, choc nie powinno...

Staszku pozdrawiam i ja :flesje: W tym roku na pewno będę w Twjej okolicy, będzie można podebatować o tym czy o innym przy piwku :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Kjujik, Wykrzyknik, raczej to niepotrzebnie Wy robicie za Adwokata, nie będąc stroną, ale ok

---ciach---

Już kiedyś usłyszałem że coś nie było moją sprawą. Oczywiście nie była to sytuacja związana z tró motocyklistami ... po prostu kilku obwiesiów zaczepiało jakegoś chłopaka.

Cóż niepoprawny jestem i zauważam analogie tam gdzie ich inni tró nie widzą.

Za co z góry przepraszam - po prostu nie umiem przyglądać się bezczynnie.

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...