Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu na bemowie


pelocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też omijam szerokim łukiem ;)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ogólnie komercja i gówno dupa - a w paradzie sprzęty mają po 130 stopni

 

lipa - drogo, słabo miejsce wykorzystane

 

10000000000000000000000 razy lepsze jest extrememoto i jest co po podziwiać - chłopaki wymiatają że mózg się lasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu na tym gównie nie byłem.

Mam tak samo :biggrin: No bo co mi ktoś będzie mówił, kiedy jest sezon a kiedy nie. Wk****ia mnie na maksa ta konwencja. Oficjalne otwarcie sezonu!!! Ku**a!! Oficjalnie mogę zacząć jeździć. Pieprzona komercha :icon_evil:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo :biggrin: No bo co mi ktoś będzie mówił, kiedy jest sezon a kiedy nie. Wk****ia mnie na maksa ta konwencja. Oficjalne otwarcie sezonu!!! Ku**a!! Oficjalnie mogę zacząć jeździć. Pieprzona komercha :icon_evil:

A mi zdarza(lo) sie jezdzic na rozne "otwarcia" i "zakonczenia" sezonu i bynajmniej korona mi z glowy nie spadla, mimo ze zazwyczaj zaczynam/koncze sezon niezaleznie od oficjalnych terminow. Tego typu nazwy imprez maja charakter umowny, i tyle. A ze komercja wdziera sie w kazda sfere naszego zycia - coz, takie czasy. I jakos szczegolnie nie boli mnie, ze ktos "zedrze" ze mnie 20 czy 30 zl za przywilej robienia za malpe w klatce w tlumie do siebie podobnych. :wink: Zawsze na tego typu spedach spotka sie jakichs starych znajomych/pozna kogos nowego, poslini do roznych sprzetow. No i mozliwosc polansowania sie na paradzie jest bezcenna. :smile:

Poza tym zawsze rozrozniam dwa sezony (w Polsce): uzytkowy trwajacy praktycznie na okraglo oraz rekreacyjno-turystyczny, ktory czesto chociaz z grubsza pokrywa sie z tymi oficjalnymi otwarciami czy zamknieciami. :crossy:

 

Na pierwsze (?) tego typu stoleczne zloty rozpoczynajace sezon, odbywajace sie na terenie kampusu SGGW, podjezdzalem rowerem; zdarzylo mi sie tez podjechac motorynka i chyba raz Ogarem (glowy sobie nie dam urwac, mam zaburzenia pamieci).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...