Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu na bemowie


pelocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noooooo, Kochani...!!! Czytam i oczom nie wierzę, a mam założone okulary.. :bigrazz: .Co to za beznadziejna wymiana zdań, hę? Nie macie już o czym rozmawiać ,a zwłaszcza w takim tonie?? Opis tematu: Rozpoczęcie sezonu na Bemowie, tak? To ja bardzo proszę o jakieś fajnie fotki i ciekawe opisy np. parady lub towarzyszących imprez tej głównej :icon_biggrin: Mnie tam nie było,a szkoda...Pewnie spotkałabym wielu znajomych lub poznała nowych :icon_biggrin:

 

Bez wyzwisk ,please.

 

PS. właśnie ,niedługo będzie extreme moto...Hehe, jak co roku...I ja tam będę :buttrock:

 

 

Sciskam, owad miodopędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co reagujesz na chamskie burków zaczepki

 

Wlasnie sam sie zastanaawiam .... :eek:

Uczono mnie ze jak ktos zaczyna dyskusje, nawet debilna jak cieniasy z EKG, to kultura nakazuje odpowiedziec, ale ...... masz racje ..... na chamskie burakow zaczepki ...... milczymy :clap:

 

Majkel, zyskasz szacunek jak twoje naszywki przestaną tak j*b...ć świeżością po oczach.

 

Czyj szacunek ??? EKG ???

Wiesz gdzie to mam ??

jak to ma Klaudiusz i chyba jeszcze ktos w podpisie .......... WDUPIEMAMTO

A poza tym ...... sa swieze bo bluzy, kamizelki i inne ubranie jest czesto prane i raczej swiadczy o czystosci i kulturze uzytkownika niz obsmarkana, smierdzaca, brudna bluza :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym chciał Ciebie spotkać ...

 

Mowisz i masz

Kto chce to wie jak i gdzie moze mnie spotkac ....

Maja telefony do mnie i adres :clap:

Cezsek, rebel i jeszcze kto tam tak bardzo chcieli ...... ze az nie mogli :icon_mrgreen:

 

Przypomnijcie mi - Majkel to ten kolo z youtube, co podpierając się nogami jechał dragstarem po rondzie gdzieś w Anglii?

 

Jesli masz na mysli mnie, to nie ja ..... pomylilo Ci sie z kims innym.

A poza tym ..... co widzisz zlego w podpieraniu sie nogami na motocyklu ??

Rozumiem ze ty masz super sprawnosc i zachowujesz rownowage za pomoca magicznego zyroskopu zamontowanego w du .. ??

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, Aśka, to nadal uważasz, że piaskownica i łopatka na łbie Majkela to dobry pomysł? Kuszące... :icon_twisted:

 

P.S. Filmik chyba jednak sam umieszczałeś, pamiętam, że akcja toczyła sie wokół zapalania motocykla, rozgrzewania, nieśmiałego ruszenia i jazdy wokól ronda, potem powrót... Ale głowy oczywiście nie dam, czy to byłeś Ty.

Tak czy owak, wyglądało żałośnie.

 

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż takiego ciśnienia nie mam, żeby się do Ciebie fatygować, ale pewnie gdzieś Cię w końcu utrafię...

 

Raczej watpie, bo mnie na duzych spotkaniach motocyklowych nie ma i raczej nie bedzie ...

Smigam sam lub we 2-3 motocykle :crossy:

 

obstawiamy datę dotarcia do strony nr 200 :icon_question:

 

Cos Ty ??

Do 100 max :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...