Skocz do zawartości

pomocy.CBR RR 2008 CZY R1 2008


Rekomendowane odpowiedzi

eh coraz czesciej czytam ze r1 -> dres, albo cos takiego.. co zrobic :|

 

 

hmm..

mnie sie podoba bardzije jednak r1, ale kwestia gustu..

rzadko ktory nowy samochod\motcykl jest brzydki ;)

 

ale no majac taki problem, rzeczywiscie jedyne na co bys chyba musial zwrocic uwage to wyglad, bo pod wzgledem technicznym, do normlanej, nie sporotwotorowej jazdy, to raczej wiele sie nie roznia..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał ZX 10 ńińja, mimo że w nich ramy penkajom :icon_mrgreen:

 

I do zielonego koloru lachony idom jak byk hahaha

 

Przed wyborem czytałem opinie użytkowników, wybór był taki: R1, ZX 9 albo 929 RR.

 

I tak z R1 sie rozmyśliłem, bo wioska i w ogóle :wink: a z dwóch pozostałych trafiłem ZX w dobrym stanie to nie było się co zastanawiać :bigrazz: A teraz czekam aż mi rama pynknie :cool:

Edytowane przez HunterM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, co w tym dziwnego, że ktoś jeździ turystycznie na sporcie? :rolleyes:

Można obierać ziemniaki za pomocą spalinowej piły łańcuchowej . Da się . tylko po co ???

jest dużo sprzętów dużo przyjaźniejszych do turystyki bo do właśnie takiego celu projektowana ale każdy lata na tym co lubi a jak ktoś chce i ma właśnie taką zajawkę to może i dałoby się goldasem latać po terenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można obierać ziemniaki za pomocą spalinowej piły łańcuchowej . Da się . tylko po co ???

 

Jak to po co? :icon_mrgreen: Turystyki są ciężkie, brzydkie i w ogóle be :buttrock:

 

A tak serio: jedne motocykle czuje się lepiej drugie gorzej. Nie biłem rekordów prędkości na sporcie, nie jeździłem nim po torze (na razie), a mimo tego nie zamieniłbym go na turystyka. I bynajmniej nie chodzi tu o lans.

 

Fun, fun, fun :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, co w tym dziwnego, że ktoś jeździ turystycznie na sporcie? :rolleyes:

zaczytuję klasyka ...

To jak mieć Pamelę w wyrku a jechać na ręcznym... czyli siara jak ch..j :banghead:

Sport: zap... po torowisku, szybkie winklowanie, łogień, łooogień, łooooogień, obroty, obroty, dzida, dzida ...

Albo inaczej (poetycko):

"Łokieć, kolano... idziemy ostro

hebel, redukcja, biodro otwarte

sklejone przody, wahacze twarde

nadgarstek ciągnie już podtrzymanie

głowa do środka i zacieśnianie

dajemy w pałę, hebel puszczony

kolejny winkiel już zaliczony

ogień na wyjściu i znowu prosta

Łokieć, kolano... "

Autor: Owczar

Po to są sportowe motocykle.

 

BTW - czupryna, czym Ty jeździsz?

Edytowane przez Kirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem przez dwa lata Kawasaki ZXR 400, teraz kupiłem Kawę ZX-6R, ale jej stan licznika jak na razie wynosi 0.

 

Śmigałem za to na kilku innych sprzętach (w zasadzie na każdym z wielkiej piątki) i powiem tak... no jasne, że zdarzyło mi się przypycić, ale z reguły jeżdżę spokojnie. Wiesz, mam niecałe 20 lat, na moto jeżdżę odkąd mogę (czyli trochę wcześniej niż od 18 roku życia) i chciałbym, żeby potrwało to jak najdłużej. A toru niestety jeszcze nie kosztowałem.

 

Irytuje mnie to, jak ludzie (zwłaszcza niedoświadczeni) podchodzą do sportów. Wiesz, koleś kupuje pierwsze moto (oczywiście ścig, bo dupy lecą) i czyta na forum, że jazda turystyczna (spokojna i na dalsze dystanse) to siara. Uważam, że wcale nie. Jak już ktoś się uparł na ściga jako pierwsze moto (choćby tak jak ja) to niech podchodzi do niego z szacunkiem. Zwłaszcza, że dalsze, bardziej stonowane wypady sporo uczą.

 

(acha... :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w googlach obydwie nazwy a znajdziesz tego tyle że napewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwiejesz wątpliwość

hmm ja bym wybrał CBR bardziej mi się podoba, jest bardziej ułożona od narowistej R1 i wg mnie bardziej orginalna bo R1 dużo jeżdzi po naszych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie to, jak ludzie (zwłaszcza niedoświadczeni) podchodzą do sportów. Wiesz, koleś kupuje pierwsze moto (oczywiście ścig, bo dupy lecą) i czyta na forum, że jazda turystyczna (spokojna i na dalsze dystanse) to siara. Uważam, że wcale nie. Jak już ktoś się uparł na ściga jako pierwsze moto (choćby tak jak ja) to niech podchodzi do niego z szacunkiem. Zwłaszcza, że dalsze, bardziej stonowane wypady sporo uczą.

 

no widzisz a mnie irytuje jak ktos kto poza cień komina domu nie wyjechal opowiada brednie - czy wiesz jak sie zachowuje motocykl sportowy i motocykl turystyczny przy gwałtownym podmuchu wiatru (ci co jeździli przełęczami w alpach lub chorwackimi autostradami w górach wiedzą o czym piszę) gdy jedziesz w 2 osoby i z 3 tobołami i na motocyklu ? Daleko wyżej niż jego środek ciężkości jest ustawione 200kg pasażerów i 70kg bagażu. Czy Ty jako wiodące źródło wiedzy turystycznej na sportach patrzyłeś może w rubrykę o dopuszczalnej ładowności motocykla ? Czy chcesz się przekonać który ze sportowców R1 vs Bandit pokonacie zakręt przy obciążeniu motocykla 300kg (bez masy motocykla) ? Proszę Cię zastanów się czy wiesz co to jest turystyka zanim coś jeszcze wymyślisz przy zerowym przebiegu i stuletnim doświadczeniu.

 

 

Wracając do tematu czy RR czy R1 to polecam posłuchać i przejechać się na tych motocyklach i później na sam koniec wykonać jazdę testową R1 z 2009 i nowym silnikiem - wg mnie bajka.

A co się zepsuje szybciej to nie ma szans żeby ktoś umiał na to pytanie odpowiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a mnie irytuje jak ktos kto poza cień komina domu nie wyjechal opowiada brednie - czy wiesz jak sie zachowuje motocykl sportowy i motocykl turystyczny przy gwałtownym podmuchu wiatru (ci co jeździli przełęczami w alpach lub chorwackimi autostradami w górach wiedzą o czym piszę) gdy jedziesz w 2 osoby i z 3 tobołami i na motocyklu ? Daleko wyżej niż jego środek ciężkości jest ustawione 200kg pasażerów i 70kg bagażu. Czy Ty jako wiodące źródło wiedzy turystycznej na sportach patrzyłeś może w rubrykę o dopuszczalnej ładowności motocykla ? Czy chcesz się przekonać który ze sportowców R1 vs Bandit pokonacie zakręt przy obciążeniu motocykla 300kg (bez masy motocykla) ? Proszę Cię zastanów się czy wiesz co to jest turystyka zanim coś jeszcze wymyślisz przy zerowym przebiegu i stuletnim doświadczeniu.

 

Nie rozumiem Twojej irytacji. Od kilku postów rozmawiamy o turystycznej jeździe, a Ty wyskakujesz z wykładem na temat konstrukcji pojazdów. W dodatku mnie obrażasz, drogi kolego doświadczony turysto, czym doszczętnie niszczysz wartość swojej wypowiedzi. Swoją drogą, powyższe mądrości nie świadczą wcale o doświadczeniu, takie informacje można znaleźć w każdej książce o podstawach jazdy na moto.

 

A wracając do temu: nie wypowiadam się o turystycznych motocyklach, ponieważ na nich nie jeździłem i nie będę jeździł. Z drugiej strony, zapewne słyszałeś pojęcie szybkiej turystyki. Na pewno również słyszałeś o facecie, który przejechał pół świata na R1. Więc błagam, nie popisuj się swoją wiedzą w momencie, w którym rozmawiamy zupełnie o czymś innym. Ku ścisłości, o turystycznym podejściu do jazdy.

 

I sorry za offtop, over.

Edytowane przez czupryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR RR 2008 CZY R1 2008

WITAM PANOWIE I PANIE MOZE Z WASZEGO DOŚWIADCZENIA PODPOWIECIE CO BEDZIE LEPSZE DO NORNALNEJ JAZDY ,NIE GUMOWANIA NON STOPA.nie bedzie awaryjne itd

 

 

Nó, mój jeszcze nie śmigany a już mu rama pynkła bo zardzywił w garażu.

Kawasaki, taka marka nó :icon_mrgreen:

A tak serio, co w tym dziwnego, że ktoś jeździ turystycznie na sporcie? :rolleyes:

 

 

Od kilku postów rozmawiamy o turystycznej jeździe,

 

takie informacje można znaleźć w każdej książce o podstawach jazdy na moto.

 

A wracając do temu: nie wypowiadam się o turystycznych motocyklach, ponieważ na nich nie jeździłem i nie będę jeździł.

 

Zwłaszcza, że dalsze, bardziej stonowane wypady sporo uczą.

 

 

Irytuje mnie to, jak ludzie (zwłaszcza niedoświadczeni) podchodzą do sportów

 

Jeździłem przez dwa lata Kawasaki ZXR 400, teraz kupiłem Kawę ZX-6R, ale jej stan licznika jak na razie wynosi 0.

 

 

myślę że to pozostawię bez komentarza i wybacz jeśli jakąkolwiek częścią mojej wypowiedzi uraziłem twoją subtelną wypowiedź

 

czym doszczętnie niszczysz wartość swojej wypowiedzi.

 

i jeszcze raz przepraszam za niszczenie wartości wypowiedzi i dziękuję że podzieliłeś się z wszystkimi swoją cenną opinią w tym temacie.

 

Na tym już poprzestanę dla mnie EOT chyba że chcesz błysnąć jeszcze jakimś cytatem to już ktoś inny Cię zacytuje.

Pozdrawiam

Bartek

 

Edytowane przez subbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...