Skocz do zawartości

pomocy.CBR RR 2008 CZY R1 2008


Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego zakładasz że nowy moto ma być bardziej lub mniej awaryjny ? :icon_eek: jesli nie będziesz miał wybitnego pecha (szanse podobne jak na trafienie w toto-lotka :biggrin: ) to (jak sam twierdzisz nie na gumie i do szaleństw ) przelatasz na każdym z nich wiele lat - prędzej ci się znudzi niz zepsuje :biggrin:

a z drugiej strony - po co do normalnej jazdy kupować super sporta ???

 

a tak na marginesie - po co założyłeś dwa takie same tematy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie za chwilę znów podpadnę pod jakiś lincz, ale proponuję skorzystać z wyszukiwarki. przed chwilą wpisałem w nią "1000" i drugi raz "cbr", ograniczając wyszukiwanie tylko do działu sport/ turystyk: jest przynajmniej po kilka tematów porównujących litrowe sporty, te dwa z tematu plus jeszcze często gsx-r. generalnie kilka informacji można już przeczytać gotowych...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie maja problemy...

tez chce takie :icon_mrgreen:

 

nie tylko TY :biggrin:

 

co do porównań obu litrów to......... sam niech se wybierze - mocą to i tak torpedy zatem raczej wygląd no i chyba jakaś różnica w cenie

 

pozdrowieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . dzieki wszystkim którzy chcieli mi pomóc w miejszym lub wiekszym stopniu .

a teraz pare odp.

dwa tematy: dla uzyskania szybkiej odpowiedzi.

mormalna jazda : jazda na gumie nie długie odległosci i bez zmiany biegów bo w r1 pada skrzynia podobniesz

i nie koniecznie 300km/h przy każdym wyjezdzie na droge .jeszcze raz dzieks wszystkim.

czekamy na sezon i na czestochowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby ciągle Honda i Honda, czy Ty się w ogóle nie przejmujesz tym co by mógł o tym powiedzieć nasz kolega Ray? Może poczekaj z tymi sądami na opinie naszego szpeca? :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

dwa tematy: dla uzyskania szybkiej odpowiedzi.

 

jesteś nowy na forum to nie bardzo się orientujesz - zakładanie kilku tematów o tym samym szkodzi w rożny sposób a i tak góra w ciągu jednego dnia jeden albo i obydwa wylądują w koszu więc nie ma to większego sensu

 

Ja bym kupił Hondę.

ja też bym kupił Hondę . Zaraz zaraz - przecież ja mam taką Hondę :biggrin:

 

pewnie za chwilę znów podpadnę pod jakiś lincz, ale proponuję skorzystać z wyszukiwarki. przed chwilą wpisałem w nią "1000" i drugi raz "cbr", ograniczając wyszukiwanie tylko do działu sport/ turystyk: jest przynajmniej po kilka tematów porównujących litrowe sporty, te dwa z tematu plus jeszcze często gsx-r. generalnie kilka informacji można już przeczytać gotowych...

jsz

 

szczerze mówiąc to ja myślałem że ten temat powisi na forum góra do rana :biggrin: ale jak widać - myliłem się :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez naleze do tych wyjatkow potwierdzajacych regule - jezdze sportem ale bez szalenstw - czyli jazda w stylu wiekszosci choperowcow. Po co kupowac sciga do spokojnej jazdy - bo sa najlepsze - to rzecz gustu.

Majac te 2 moto do wyboru wybralbym Honde - ze wzgledu na marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...