Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie problem żeby go kupić widze. Chyba jednak Bionic 2 będzie :bigrazz:

 

Ale mówisz o tym najnowszym?

 

http://moto.allegro.pl/item531676314_ochra...nowy_model.html

 

Bo jest strasznie drogi... W sumie sam nad nim myslę, ale chcę poczekać jeszcze do sezonu z zakupem...

 

Co o nim w ogóle myślicie? Warto za taką kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz o tym najnowszym?

 

http://moto.allegro.pl/item531676314_ochra...nowy_model.html

 

Bo jest strasznie drogi... W sumie sam nad nim myslę, ale chcę poczekać jeszcze do sezonu z zakupem...

 

Co o nim w ogóle myślicie? Warto za taką kasę?

 

http://www.allegro.pl/item537047891_alpine...c_2_rozm_m.html

 

Tego chce, bez sensu wydawać 300 wiecej w sumie niewiadomo na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jezdze latem w buzerze utiki i jedna rzecz mnie straszliwie wqr... ochraniacze na cycki strasznie podjezdzaja mi do gory. I tu pojawia sie pytanie do uzytkownikow alpinestars: czy stwierdziliscie takie problemy? czy zbroja idealnie dopasowuje sie do ciala?

Jak jest u was??

 

 

Pasuje idealnie do ciała, a jeżeli ktoś ma niewymiarowe barki/klate to można to dopasować na "paskach"

 

co do "latających cycków" to przy Bionicu 2 ten efekt nie występuje ponieważ przednie ochraniacze możesz "złączyć" 2 rzepami (są wszyte w buzer) z pasem opinającym brzuch.

Ja to mam na stałe "zarzepione" bo jak odpowienio zaczepisz to nie przeszkadza przy zdejmowaniu/zakładaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje idealnie do ciała, a jeżeli ktoś ma niewymiarowe barki/klate to można to dopasować na "paskach"

 

co do "latających cycków" to przy Bionicu 2 ten efekt nie występuje ponieważ przednie ochraniacze możesz "złączyć" 2 rzepami (są wszyte w buzer) z pasem opinającym brzuch.

Ja to mam na stałe "zarzepione" bo jak odpowienio zaczepisz to nie przeszkadza przy zdejmowaniu/zakładaniu

 

ja mam EVS i ani jeden cycek mi nie lata :icon_mrgreen: a nawet mógłby.. :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje idealnie do ciała, a jeżeli ktoś ma niewymiarowe barki/klate to można to dopasować na "paskach"

 

co do "latających cycków" to przy Bionicu 2 ten efekt nie występuje ponieważ przednie ochraniacze możesz "złączyć" 2 rzepami (są wszyte w buzer) z pasem opinającym brzuch.

Ja to mam na stałe "zarzepione" bo jak odpowienio zaczepisz to nie przeszkadza przy zdejmowaniu/zakładaniu

 

 

Dzieki za dokladna informacje!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szacunkiem dla Heldy ale nie dosyc ze podróba to jeszcze droga :)

 

Jak masz siano na ten cel to bierz bionica. co do najnowszej wersji to przy zakupie mierzylem i jedno i drugie i osobiscie nie koniecznie mi podeszla ta nowa wersja.siatka na ktorej jest zamontowany jakas taka rajtuzowa ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie to mam jeszcze jedno pytanie, odnosnie tego bionica:

http://www.allegro.pl/item537047891_alpine...c_2_rozm_m.html

Widze, ze mozna odpiac zolwia od buzerka, ale czy sluzy on pozniej jakos zolw do kurtek alpinestars, ktore maja kieszen idealna pod niego, czy mozna doczepic jakies szelki (moze sa w zestawie) i uzywac jako zwyklego zolwia pod kazda kurtke?

Nie musze podkreslac chyba, ze pytanie kieruje do uzytkownikow owego buzerka, badz osob, ktore sa tego pewne w 100%... nie chialbym zakupic w sieci, a pozniej pluc sobie w brode, bo sie komus wydawalo...:)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez ever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. ..czy sluzy on pozniej jakos zolw do kurtek alpinestars, ktore maja kieszen idealna pod niego,

2. .. czy mozna doczepic jakies szelki (moze sa w zestawie) i

3. ..uzywac jako zwyklego zolwia pod kazda kurtke?

 

 

1. Ja mam kurtke Alpiny Space (textylna), gdzie zamiast utwardzonej pianki w kurtce można wsadzić tego żółwia (bez szelek).. ale według mnie to się nie sprawdza .. według mnie to rozwiązanie powinien pasować do skórkowych kombiaków. zresztą tak było przewidziane

2. szelek nie ma w zestawie i nie można ich kupić (tzn firmowych - kontaktowałem sie mailowo z alpiną). Można pobawić się w dorobienie szelek bo uchwyty są przewidziane ja zresztą tak zrobiłem (tzn moja "ukochana" teściowa mi spreparowała) .. i jak jest zimno to jeżdżę właśnie kurtka text. + żółwik na szelkach

3. patrz wyżej + używam buzerka ze zwykłą kurtką snowboardową w zimnie

 

Vector:

 

tego lata testowałem zestaw jersey(ps. dla tych co nie wiedzą: lekka przewiewna koszulka motocrossowa) FOX-a na bionica 2 a potem podkoszulek(bluza z długim rękwem jak było zimniej) .... ale po tygodniu jeździłem już bez jersey bo za dużo bawienia się z zakładaniem a w moim wypadku bionic nie "łapał" muszek bo pozycja głównie pochylona ...

 

W moto woziła się wiatrówka ale nigdy jej nie założyłem bo jazda w lecie w bionicu to czysta przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i..? chwalisz się zakupem, reklamujesz swój sklep, odradzasz badziewie? może zaszczyciłbyś nas jakimś słowem wyjaśnienia? :icon_razz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam. Ma/miał ktoś ten buzer/zbroje, jak zwał tak zwał. ?? http://www.intermotors.pl/product-pol-4189-Koszulka-z-siatki-z-kompletem-ochraniaczy-ADRENALINE-off-road-odpinane-barki.html

 

Jeśli tak, proszę o opinie. A może coś innego do 200 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...