Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra , WMC sie jaralo zx10r 08' i co? wyszla z tego wielka kupa :banghead: przyjdzie wiosna sie zobaczy co to daje rade na torze...

jak masz taką możliwość to Ci szczerze zazdroszcze

 

jezeli stestujesz to daj znać co i jak żeby było porównanie z prasą

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WMC to moja ulubiona gazetka, ale jakby wierzył we wszystko co tam piszą, to (prawie) każde sportowe moto jest wyk**wiaczem. Dopiero co nowe Ducati miało być najbardziej obiecującym moto sezonu, a teraz w teście nowej R1 nawet o nim nie wspomniano. Bardzo lubię styl pisania Pejsera, ale chyba na jego ocenę zawsze trzeba brać delikatną poprawkę "w dół" :)

A co do nowej R1 - nie mam pytań... Za**ierdala jak ta lala :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..

 

no cos niesamowitego.. ta wskazowka tak szybko lata jakby bylo z nia cos nie tak :D

 

czytalem wiele komentarzy ze dziwna, brzydka i w ogole...

 

ale wg mnie to r1 jest niesamowite.. to spojrzenie tych "czarnych oczu" (prawie jak ivan i delfin) normalnie brak słów;)

 

a mi sie wydaje, czy odglos silnika jest taki troche jakby inny? czy to kwestia filmika youtube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak lepszym motocyklem jest Triumph Daytona 675 2009r

R1 to R1 i wiadomo ze symbolika R do czegos zobowiazuje ale jakos wyglad tego motocykla mnie nie powala....chociaz moze technicznie jest bliski idealu

 

:cool:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotce bede taka mial w garazu, to sie podziele opinia.... :cool:
opinią się możesz podzielić ale tak na prawdę najważniejsze będzie to co to cudo pokaże w Przeźmierowie :icon_twisted: ...mam nadzieję że masz w planach tor bo męczyć go po ulicach to byłby grzech ;)

 

a mi sie wydaje, czy odglos silnika jest taki troche jakby inny? czy to kwestia filmika youtube?
Tak jak Paweł napisał dźwięk jest inny z powodu kąta rozwarcia czopów 90 stopni. Pejser w artykule pisze że jak go odpalił to myślał że to Ducat ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...