Skocz do zawartości

LED RIMS... Jak to zrobić? Jak to działa???


LeonM109R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy powiedzcie mi jak to jest zrobione??? Jeszcze nie wiem czy chciałbym mieć takie felgi (mieszane odczucia) ale poważnie rozważam taką opcję. Może nie taką lambadziarską zieleń, róż czy żółć ale delikatną białą lub niebieską poświatę. Mam chromowane felgi, myślę że jest to niezbędny element takiego efektu.

zasyłam link do istoty tematu

http://pl.youtube.com/watch?v=uIWxgpTAyrI

co o tym sądzicie?

wiocha czy w tłumie ujdzie? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba :biggrin: Fajnie wygląda jak ten czerwony pali gumę. Ale jak to zrobione to nie mam pojęcia. Jestem ciekaw czy zasilanie 0jest przy tych "zarówkach/neonach" czymkolwiek to jest, czy jest to jakoś inaczej rozwiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomysłu jak to jest zrobione. Na pewno znajdziesz coś na ich temat szukając kombinacji wyrazów "agro" i "tuning".

 

jedyny pomysł jaki mi przychodzi do bani to pasek LEDów umieszczony na wewnętrznej stronie wahacza tak aby świecił na koło. Musi to być dość mocne światło co by efekt odpowiedni dało. Ci goście w klipie mają takie paski naklejone na koła. A zasilanie skąd? :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasilanie skąd? :banghead:

 

 

Z wykopalisk.

 

Mi sie podoba. Podejrzewam technikę zapożyczoną z tzw. AngelEye, znanego między innymi z BMW.

Co do zasilania, to przy obecnej technice LED wystarczy mała bateryjka, jak w świecących kapturkach na wentyle.

 

ps. to jest dopiero bajer

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomysłu jak to jest zrobione. Na pewno znajdziesz coś na ich temat szukając kombinacji wyrazów "agro" i "tuning".

 

jedyny pomysł jaki mi przychodzi do bani to pasek LEDów umieszczony na wewnętrznej stronie wahacza tak aby świecił na koło. Musi to być dość mocne światło co by efekt odpowiedni dało. Ci goście w klipie mają takie paski naklejone na koła. A zasilanie skąd? :banghead:

Agro tuning? Nie bede ci robil konkurencji na tych stronkach. I faktycznie masz racje. Paski ledow na kołach a na plecach mają rolkę przewodu tak z 300m. jak calosc nawinie sie na oś koła to przewijają znowu na rolkę i w trasę

tos wymyslił chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest wieśniackie ale trzeba przyznać, że kolesie mają co podświetlać.

Oczywiście wszystko jest do zrobienia, to tylko kwestia czasu i kosztów.

Co do drugiego filmu to po prostu tzw. wyswietlacz widmowy LED.

Takie projekty są na elektrodzie.

Ja osobiście nie zamontowałbym czegoś takiego w swoim moto.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...