Skocz do zawartości

UWAGA ZLODZIEJ, OSZUST I WYŁUDZACZ


michal750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma dalszy ciąg:

Dzis zadzwonil do mnie ten koles (o dziwo z tego samego numeru) i zaczal wykrzykiwac dlaczego nie wplacilem zaliczki?!! Bo on zarezerwowal dla mnie motocykl i mowil innym klientom, ze juz sprzedany, a ja go w ten sposob wystawiam.

Wylozylem kawe na lawe i powiedzialem ze rozgryzlem jego misterny plan, na co on zaczal jeszcze glosniej krzyczec, ze śledczy jestem, ze niepowazni ludzie sie tak zachowuja. Po czym przeklinajac pod nosem rozlaczyl sie.

 

W sumie to nie dal mi dojsc do slowa tylko caly czas darł sie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma dalszy ciąg:

Dzis zadzwonil do mnie ten koles (o dziwo z tego samego numeru) i zaczal wykrzykiwac dlaczego nie wplacilem zaliczki?!! Bo on zarezerwowal dla mnie motocykl i mowil innym klientom, ze juz sprzedany, a ja go w ten sposob wystawiam.

Wylozylem kawe na lawe i powiedzialem ze rozgryzlem jego misterny plan, na co on zaczal jeszcze glosniej krzyczec, ze śledczy jestem, ze niepowazni ludzie sie tak zachowuja. Po czym przeklinajac pod nosem rozlaczyl sie.

 

W sumie to nie dal mi dojsc do slowa tylko caly czas darł sie.

Witaj,kiedy czlowiek kryzczy to mu brak argumentow slownych, nie dopuszczal Cie do glosu bobys go zaraz zdemaskowal, wiec powiedzial sorki wykrzyczal co mial do wykrzyczenia i sie zmyl,krotko to byl dupek.Pozdrawiam :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mu SMS z numerem konta (twój) na który ma wpłacić kasę (wymyśl ile) i że przeciwnym razie sprawę przekażesz policji. :)

Takie zabawy z mentami mogą się bardzo źle skończyć. Nie wiadomo co to za szumowina i w jakich kręgach się obraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mu SMS z numerem konta (twój) na który ma wpłacić kasę (wymyśl ile) i że przeciwnym razie sprawę przekażesz policji. :)

 

Rozumiem, ze zdajesz sobie spreawe z tego, ze gdy nacisniesz przycisk " wyslij " to juz masz prokuratora na karku. To sie kolego nazywa SZANTARZ.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze zdajesz sobie spreawe z tego, ze gdy nacisniesz przycisk " wyslij " to juz masz prokuratora na karku. To sie kolego nazywa SZANTARZ.

 

:crossy:

 

To sie kolego nazywa SZANTAŻ :icon_mrgreen: Nie spinaj sie tak bo prawda jest taka ze tamten pan duzo bardziej napsocil i wcale nie bedzie mial ochoty zglaszac tego na policje. Inna sprawa ze taki sms to najglupsza rzecz jaka mozna zrobic. Nie wiadomo co to za skur***l wiec lepiej to zalatwic w inny sposob.

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu gościowi skradziono R1. Miał zdjęcia z monitoringu ja facio wyjeżdża jego moto. Zaczął publikować to zdjęcie gdzie się dało, aż policja dobrała mu się do dupy że naruszył prawa osobiste owego złodzieja! :banghead:

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu gościowi skradziono R1. Miał zdjęcia z monitoringu ja facio wyjeżdża jego moto. Zaczął publikować to zdjęcie gdzie się dało, aż policja dobrała mu się do dupy że naruszył prawa osobiste owego złodzieja! :banghead:

 

 

a było było, koles chyba w wawie z blue city buchnal ta R1, zeby bylo smieszniej nie mial ani kasku ani stroju, tak w krotkich spodenkach i koszulce - mial chyba ciemne okulary i wlasciciel z monitoringu sciagnal kilka fot i poumieszczal je gdzie tylko mogl, wiem ze na scigaczu bylo o tym, w tv i wszyscy mu grozili :banghead: za to ze umiescil zdjecie ZDLODZIEJA be ZLODZIEJA zgody!!!! takie rzeczy to chyba tylko w POLSCE :banghead:

 

w koncu nie wiem jak sie sprawa skonczyla ??

Edytowane przez pagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...