Skocz do zawartości

Spodnie enduro na sportowy motor


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie szukam spodni na nowy sezon i wpadły mi w oko spodnie Foxa. Są co prawda na enduro, ale zastanawiam się czy są w miarę przystosowane do jazdy na sportowym motorku. Co o tym sądzicie?

 

FOX 09

 

a czy garnitur jest dobry na mecz pilki noznej ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy garnitur jest dobry na mecz pilki noznej ?

Toś ty chyba nigdy na trenera nie patrzył, że już o reprezentacji władz na trybunach nie wspomnę.... :icon_rolleyes:

 

Janus - wszystko co ma ochraniacze jest lepsze od czegoś co nie ma ochraniaczy ;) Ale niech się może ci, co mają więcej praktyki wypowiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się nie przejmował, czy pasuje. Osobiście jeżdżę na moim szosowym moto w stroju enduro i mam gdzieś co inni o tym sądzą. Ważna jest wygoda i dobre samopoczucie.

No aaaaleee są pragmatycy jak ja i esteci, co piszą o piłce nożnej ;)

Na Twoim miejscu kupiłbym te spodnie, tylko dokupiłbym jeszcze ochraniacze na kolana pod spód. :)

Edytowane przez Ragnar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sprawa polega na tym, że nigdzie nie mogę znaleźć spodni o tak ciekawej grafice jak właśnie te, a które byłyby dedykowane typowo na sporta. Dlatego zastanawiam się właśnie nad spodniami enduro. Ot i cała tajemnica. Jak ktoś ma podobne portki to niech się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się nie przejmował, czy pasuje. Osobiście jeżdżę na moim szosowym moto w stroju enduro i mam gdzieś co inni o tym sądzą. Ważna jest wygoda i dobre samopoczucie.

No aaaaleee są pragmatycy jak ja i esteci, co piszą o piłce nożnej ;)

Na Twoim miejscu kupiłbym te spodnie, tylko dokupiłbym jeszcze ochraniacze na kolana pod spód. :)

 

Tutaj nie chodzi o estetyke tylko o protektory :bigrazz: w enduro są piankowe przy szlifie na asfalcie nie wiele pomogą.... chyba, ze zalorzysz dodatkowe ochraniacze jak to robia w enduro. No ale i tak wedle mnie sie nie nadaja... nie sa przystosowane do tej pozycji, nie maja sliderow itd itp...

 

Z reszta zrobisz jak bedziesz chcial ;) tylko nie zapomnij o koszulce do kompletu,

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sprawa polega na tym, że nigdzie nie mogę znaleźć spodni o tak ciekawej grafice jak właśnie te, a które byłyby dedykowane typowo na sporta. Dlatego zastanawiam się właśnie nad spodniami enduro. Ot i cała tajemnica. Jak ktoś ma podobne portki to niech się wypowie.

 

Jeśli grafika ma powalać przydrożne stada lachonów na kolana, to śmiem twierdzić że w ortalionie osiągniesz zamierzony cel :) :)

 

Pees. A tak na poważnie --> To na asfalcie się nie sprawdzi, jeśli ma to chronić 4 litery przed przeszczepem skóry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie szukam spodni na nowy sezon i wpadły mi w oko spodnie Foxa. Są co prawda na enduro, ale zastanawiam się czy są w miarę przystosowane do jazdy na sportowym motorku. Co o tym sądzicie?

 

FOX 09

 

nie nadają się :lapad:

Generalnie takie portki są tylko trochę lepsze na szosę od parcianych bojówek, czy jeansów - ale to w końcu twój tyłek (..może zapewnij mu za te sześc stów nie tylko ponętność ale też i protekcję? :wink: )

 

Jak już musisz koniecznie iść w tym kierunku, to może bierz skórzane do supermoto?

http://www.moto.allegro.pl/item516123238_t...fo_fly_msr.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o estetyke tylko o protektory :bigrazz: w enduro są piankowe przy szlifie na asfalcie nie wiele pomogą.... chyba, ze zalorzysz dodatkowe ochraniacze jak to robia w enduro. No ale i tak wedle mnie sie nie nadaja... nie sa przystosowane do tej pozycji, nie maja sliderow itd itp...

 

No właśnie dlatego proponuję w swoim poście ochraniacze na kolana. Ja za zwyczaj jeszcze dorzucam takie gatki z ochraniaczami pod spód, co by mi asfalt nie zjadł pośladków w razie co :D

Spodnie enduro może i nie są w 100% przystosowane do pozycji jaką powinno się przyjąć w zakręcie przy jeździe szosowej, ale taki sam problem jest z turystycznymi ciuchami. Składanie się w turystycznych spodniach nie jest jakoś specjalnie przyjazne klejnotom niestety.

Slidery, moim zdaniem są potrzebne tylko w przypadku jazdy na torze, bo tak głębokie składanie się przy jeździe na normalnych szosach, to proszenie się o nieszczęście. Aaaale pewnie zaraz zostanę zadziobany ;)

Raga kolegów, żeby kupić podobne spodnie na supermoto jest jak najbardziej sensowna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sprawa polega na tym, że nigdzie nie mogę znaleźć spodni o tak ciekawej grafice jak właśnie te, a które byłyby dedykowane typowo na sporta. Dlatego zastanawiam się właśnie nad spodniami enduro. Ot i cała tajemnica. Jak ktoś ma podobne portki to niech się wypowie.

 

Z całym szacunkiem ale w spodniach MX nasz szosie bedziesz wyglądał (bez urazy) jak klown. Takie spodni sie nie nadają z wielu powodów to raz a dwa MX rządzi się swoimi prawami i takie spodnie (swoja droga bardzo fajne bo mam takie) dobrze wygladają na quadzie MX czy enduro a nie na szosówce.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...