Skocz do zawartości

przesiadka na vtx 1300c


glowka14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc Gratuluje , a kto może:D

Ja w koncu doczekalem sie hondy XR650R 07" mam ja juz ok 3 tyg ale jak narazie nie ma warunkow do jazdy, byly proby jazdy po sniegu ale wiecej sie umeczylem niz zajechalem;/

Motor sprowadzilem sobie z ameryki mial ok 40km przebiegu wiec jest "prawie" jak nowy kupilem z ebaya jak narazie zrobilem nim 100mph po wymianie oleju czekam tak jak Ty kiedy snieg stopi sie na tyle abym mogl jako tako sprawnie pojezdzic. Może sezon przyjdzie szybciej w tym roku?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!!! Piękny sprzęcior :clap: . Żyjemy w paskudnym klimacie i MUSIMY czekać.... NIENAWIDZĘ ZIMY :icon_evil: !!! Narazie zakładam mój hełmik "wermahcik" z goglami "red baron" i forumuję :biggrin: . W weekendy z ekipą jeździmy na zamarznięte jeziorko (25cm lodu) i szalejemy na quadach-to jedyna radość w tę cholerną porę roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek na razie niemam.

Mogę tylko powiedzieć, że jest czarny. Brakuje mu jakiegokolwiek wyposażenia dodatkowego.

W coś tam go ubiorę, ale trochę później. Jak żona trochę się uspokoi :icon_razz: :wink: .

Na razie mam w domu przechlapane. Za dużo czasu spędzam w garażu. Wicie, rozumicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poczarujemy i przepędzimy tę zimę precz

 

czary mary czary mary :icon_mrgreen:

 

Mogę tylko powiedzieć, że jest czarny. Brakuje mu jakiegokolwiek wyposażenia dodatkowego.

W coś tam go ubiorę, ale trochę później. Jak żona trochę się uspokoi :icon_razz: :wink: .

Na razie mam w domu przechlapane. Za dużo czasu spędzam w garażu. Wicie, rozumicie.

 

rozumieć, rozumieć

miałem dokładnie tak samo ale na początku zimy zapowiedziałem, że przez te kilka miesięcy muszę się doposażyć i co miesiąc coś kupuję

powodzenia i do zobaczenia na trasie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...