Skocz do zawartości

Ubezpieczenie pakietowe motocykli


januszk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Miło mi przedstawić Państwu ofertę na ubezpieczenie apkietowe motocykli. Stawki pakietowe oscylują między od 5,6% na motocykle nowe do 8,7% na motocykle powyżej 12 lat eksploatacji bez względu na posiadane zniżki za przebieg ubezpieczenia. Jeśli bęą Państwo zainteresowania szczegółami ofertyv proszę o kontakt na e-mail: [email protected] lub telefonicznie 501-324-790. Udzielimy Państwu wyczerpujących informacji w zakresie naszego pakietu jak również wszelkich problemów z zakresu ubezpieczeń. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te, spamer, nam nie jest miło :P

 

po pierwsze nie przywitałeś się nawet, a już się wpier...asz ze swoimi ofertami

po drugie nie szanujesz porządku, jaki tu obowiązuje: na takie ogłoszenia jak twoje jest dział reklama

po trzecie nawet nie masz motocykla... jesteś zwykłym rozpowszechniaczem śmieci w internecie :icon_evil:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam jeśli Cię uraziłem. Ale czytałem wczorajsze wypowiedzi dotyczące zawierania ubezpieczeń przez użytkowników forum i postanowiłem, że pomogę niektórym z rozwiązaniem ich problemów. Bo tak jak napisałem oferta ofertą ale na inne zagadnienia z zakresu ubezpieczeń z chęcią odpowiem. Pozdrawiam.

 

Witam

 

Miło mi przedstawić Państwu ofertę na ubezpieczenie apkietowe motocykli. Stawki pakietowe oscylują między od 5,6% na motocykle nowe do 8,7% na motocykle powyżej 12 lat eksploatacji bez względu na posiadane zniżki za przebieg ubezpieczenia. Jeśli bęą Państwo zainteresowania szczegółami ofertyv proszę o kontakt na e-mail: [email protected] lub telefonicznie 501-324-790. Udzielimy Państwu wyczerpujących informacji w zakresie naszego pakietu jak również wszelkich problemów z zakresu ubezpieczeń. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Podane powyżej stawki dotyczą zawarcia pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NW oraz Assistance liczonej od wysokości sumy ubezpieczenia AC pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Przekazuję szczegółowe informacje dotyczące oferty ubezpieczenia pakietowego motocykla.

 

 

Poniżej przedstawimy podstawowe założenia dotyczące programu ubezpieczenia komunikacyjnego dla posiadaczy motocykli „MOTORPAKIET”.

 

Grupa docelowa, do której skierowana jest oferta to:

• Posiadacze motocykli typu copper, cruiser, naked bike, turystyczne oraz turystyczno-sportowe (klasyfikowane wg katalogu Info-Ekspert)

• Osoby fizyczne oraz prawne

 

 

Stawki pakietowe (OC, AC w zakresie podstawowym, NNW oraz Assistance wariant I) za 12-to miesięczny okres ochrony:

 

Stawka pakietowa Okres eksploatacji pojazdu

5,6 % * motocykle w wieku do trzech lat

6,2 % * motocykle czteroletnie i pięcioletnie

7,3 % * motocykle sześcioletnie, siedmioletnie i ośmioletnie

8,4 % * motocykle dziewięcioletnie, dziesięcioletnie, jedenastoletnie i dwunastoletnie

8,7 % * motocykle w wieku powyżej 12 lat

 

* Stawka nie obejmuje ubezpieczenia assistance w wariancie rozszerzonym. Składka za rozszerzenie ubezpieczenia dodtkowo wynosi 65zł

 

Podstawowe warunki na jakich zawierane jest ubezpieczenie:

• stawka pakietowa ulega obniżeniu o 10% przy rezygnacji ze szkód kradzieżowych tzw. AC w zakresie ograniczonym

• 20% zwyżki składki dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl krócej niż 2 lata

• osoby w wieku poniżej 25 lat mogą skorzystać z przedmiotowej oferty przy zwyżce składki o 70%

• po jednej szkodzie w danym roku ubezpieczenia zastosowanie ma zwyżka w wysokości 5%

• zabezpieczenia przeciwkradzieżowe: motocykle o wartości do 30 000 zł – jedno zabezpieczenie; motocykle o wartości powyżej 30 000 zł – co najmniej dwa zabezpieczenia

• ubezpieczenie assistance – ochrona zgodnie z OWU PTU Assistance I, możliwe wykupienie wariantu Assistance II ze składką dodatkową 65 zł na terytorium RP lub 153 zł na terenie Europy

• wykupiona amortyzacja części w ubezpieczeniu AC

• franszyza integralna 1 000zł w ubezpieczeniu AC (odpowiedzialność za każdą szkodę powyżej 1000zł do pełnej wysokości z potrąceniem 5% udziału własnego w szkodzie)

• udział własny w szkodzie AC 5% wartości szkody (bez możliwości wykupienia)

• brak gwarancji sumy ubezpieczenia

• w przypadku 2 lub więcej szkód powstałych z winy posiadacza/użytkownika w jednym roku ubezpieczenia brak możliwości kontynuacji w ramach niniejszego pakietu

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawosci na moim przykladzie;

 

Mam ukonczone 19 lat, prawo jazdy od maja 2008 roku.

od 6 lat mam ubezpieczony na siebie motorower, a od roku motocykl.

 

posiadany motocykl; Honda GT 647, rok 1988. cena rynkowa ok 5-6 tys PLN.

 

 

 

jaka bedzie kwota mojej skladki na rok? czy jest mozliwosc wykupienia samego OC?

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przy założeniu sumy ubezpieczenia 5 000zł składka za cały pakiet kształtuje się na poziomie 950zł. Niestety twój młody wiek oraz krótki okres posiadania prawa jazdy powoduje, że składka jest na tak wysokim poziomie. Dla przykładu podam, że gdyby twój motocykl był zarejestrowany na kogoś starszego, a ty byłbyś tylko użytkownikiem tego motocykla składka za cały pakiet wyniosłaby 500zł. W tym produkcie nie ma możliwości zawarcia samego OC. Jeśli chodzi o OC to najlepiej będzie ci zorientować się we własnej okolicy ponieważ stawki są dla wszystkich jednakowe i ja raczej nic bardziej korzystnego dla ciebie nie wymyslę. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za oddzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym dodać, że zmieniła się na nieco tarfa i obecnie mamy mozliwość wykupienia udziału własnego w 1 i 2 szkodzie z AC za zwyżkę w składce o 10%.

 

DODAM, ŻE W TYM PAKIECIE NIE INTERESUJE NAS HISTORIA UBEZPIECZENIOWA KLIENTA CZYLI PRZY ZAWIERANIU UBEZPIECZENIA NIE TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ ŻADNEGO ZAŚWIADCZENIA O BESZKODWYM PRZEBIEGU UBEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podejmę współpracę z podmiotami zajmującymi się sprzedażą motocykli na terenie całego kraju, w zakresie sprzedaży ubezpieczenia pakietowego na oferowane pojazdy. Ciekawe warunki współpracy!!! :lalag: Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

W celu uścicślenia jakich pojazdów dotyczy oferowany przeze mnie produtk poniżej przedstawiam wszystkie te pojazdy, którę są wyłączone z tego programu ubezpieczenia:

- motorowery

- skutery (w tym maxi skutery)

- sportowe

- superbike

- enduro

- funbike

- crossowe

- czterokołowce

Pozdrawiam serdecznie z zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ubezpieczenie jest zawierane w Polskim Towarzystwie Ubezpieczeń S.A.

 

"Brak gwarancji sumy ubezpieczenia" oznacza konsumpcję sumy ubezpieczenia o każde wypłacone odszkodowanie z polisy, którą mozna oczywiście uzupełnić poprzez doubezpieczenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega prawie jak akwizytor - oj nie podoba mi się to.

 

Sama jestem Multiagentem i współpracuje z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeń jakie występują na naszym rynku.

 

Jak ktoś ma sprawę ubezpieczenia pisze do mnie lub do innych osób z forum, którzy również są agentami. Aczklowiek nikt tu nikomu się nie narzuca i jak ktoś ma do mnie pytanie to na PW a nikt tu nie daje jakiś ogłoszeń.

 

w ogóle co to ma być, że logoujesz sie na FM tylko żeby sobie ogłoszenie zostawić i to nie z mydła nie z powidła i jeszcze w dziale przepisy ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To gratuluję :clap: i życzę udanej współpracy z towarzystwami. Ja nie odnoszę wrażenia żebym się tu komuś narzucał. Rzuciłem temat i służę pomocą bo wiem, że na rynku ciężko znaleźć fajne ubezpieczenie za rozsądne pieniążki na motocykl. Z tego co wiem jesteśmy obecnie w dziale reklama więc nie ma do czego wracać. Potknięcia zdarzają się każdemu. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W celu uścicślenia jakich pojazdów dotyczy oferowany przeze mnie produtk poniżej przedstawiam wszystkie te pojazdy, którę są wyłączone z tego programu ubezpieczenia:

- motorowery

- skutery (w tym maxi skutery)

- sportowe

- superbike

- enduro

- funbike

- crossowe

- czterokołowce

Pozdrawiam serdecznie z zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

 

jak dobrze rozumiem ten spis to w sumie wszystkie moto są wyłączone z tego programu :>?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...