Skocz do zawartości

Nowy tor w Polsce?


Leszek Karlik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heheh no widzisz Pawełek, już mamy sponsora na kratę browara i wiadro farby do asfaltu :biggrin:

 

Jeszcze miotły kupimy i parasolki dla miejscowych lachonów :biggrin: no i krzesełka dla machaników w depo :icon_mrgreen:

 

Jak stopnieje śnieg to bierzemy się za malowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jeszcze Iskre namówicie i mi enzo ją wypożyczysz i parasolkę będzie trzymać nad moją drogocenną głową to dorzucam 1000 PLN :bigrazz: No a Wy jak enzo wspomniał zadowolicie się miejscowymi lachonami. Coż ja wysoko stawiam sobie poprzeczkę nawet na torze pod Rzeszowem :biggrin:

Edytowane przez Mobilaiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten Wasz tor będzie taki super chruper jak mówicie to przekażę na niego całe 200zł :bigrazz: Tylko potrzebuję faktury coby sobie w koszty wpuścić :biggrin:

Faktury ci nie wystawie ale moge napisac np twoja ksywe biala farba na prostej stert-meta albo - Mobilaiz nasz honorowy daroczynca :D. Mysle ze poczatkiem kwietnia powinno byc juz wszystko gotowe, wtedy sie oglosze na innych forach zeby tutejsi wiedzieli ze mamy juz u siebie TORek. Jedyny problem to moga byc babki ktore tamtedy sobie chodza na cmentarz ale je latwo da sie przestaszyc :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jeszcze Iskre namówicie i mi enzo ją wypożyczysz i parasolkę będzie trzymać nad moją drogocenną głową to dorzucam 1000 PLN :bigrazz: No a Wy jak enzo wspomniał zadowolicie się miejscowymi lachonami. Coż ja wysoko stawiam sobie poprzeczkę nawet na torze pod Rzeszowem :biggrin:

 

Sorry Mobila ale Iskra została stowrzona do wyższych celów niż trzymanie parasolki nad twoją pustą głową i nie da się jej kupić za 1000 zł :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TOR pAq in bratkowice :buttrock: :icon_razz:

wstepny projekt, mozliwe ze zajda jeszcze drobne zmiany w trakcie prac z farba i penzlem

Dlugosc toru to okolo 200m

Predkosc max to okolo 60km/h

 

Plac na ktorym bedzie nasze torowisko jest gminny i teoretycznie inni (nauka jazdy, ludzie parkujacy samochody przy wizycie na cmentarzu) maja przed nami pierwszenstwo. Takze bedzie trzeba wybierac takie momenty kiedy plac jest wolny. Jest to mala przeszkoda ale za plac nie ma oplaty wiec nie mozna nazekac. Ludzie nieraz chetnie sie zatrzymuja i ogladaja jazde a czasem nawet podpuszczaja, wiec mamy poparcie spoleczne. Policja nie stamowi zagrozenia, raz przyjechali skonrolowali mnie i pojechali w swoja strone.

 

Legenda

zielony - linia toru

czerwony - niebezpieczne miejsca dzewa, budynki, slupy elektryczne

niebieski - 8 o srednicy 32m na ktorej mielismy szkolenie motocyklistow

bialy - łuk nauki jazdy

szary - droga dojazdowa na cmentarz

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawa tak sie dłuży bo chyba nie ma kasy "na datki" tak to troche w łape by dali i po sprawie tor by był w tamtym roku już ;] W razie co u nas świerze info jak tylko coś wiadomo www.motopionki.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oficjalne otwarcie toru 20 marzec :) Mobil konczy apekty techniczne, ja się w alkohol w makro zaopatrzam, Iskra zajmuje się całym marketingiem imprezy. Od godziny 10 proponujemy mniej więcej do 12 jazda na naszym torze, ok 13 motocykli. Na 13 jedziemy Iskra załatwiła już z koleżanką cały ekipie panit ballową i lecimy na ok 13 moto wstępnie ok 25 km od rzeszowa. Tam czeka drużyna 15 osób co będzie z nami miałą wojnę :D po paint ballu wsiadamy na moto robimy jakąś rundke, wracamy na tor jeździmy i pijemy u Mobila i robilmy grillem all.

 

Zapraszamy forumowiczów kto da radę być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...