Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Mam pytanko dotyczące mozliwości sprawdzenia przebiegu motocykla? Jestem zainteresowany mt-01 ale ma podejrzanie niski przebieg tzn moto 3-letnie 2000km przebiegu. Czy jest możliwość sprawdzenia oryginalności panelu obrotomierza ? czy jest on napewno od tego moto (nr serii, itp) ? chętnie dowiedziałbym się ciekawych informacji dotyczących mt-01? jak to jest w dłuższej trasie z wibracjami?

Link to comment
Share on other sites

A gdy moto jest np. z Francji czy Niemiec ? Czy mają one na swoich częściach (np. zegary) bite cechy albo numery serii po których dowiemy sie czy dana część jest od tego moto ? Jakby jakiś posiadacz mt-01 to sprawdził i zabrał głos byłoby super !

Link to comment
Share on other sites

Cześć, obawiam się że nie ma czegoś takiego jak nr identyfikacyjny panela, aby sprawdzić czy to z tego egzemplarza. Jestem też pewny że nie ma innych "banków" pamięci przebiegu (tak jak to się ma w np samochodach). Jak życia wskazuje kręcone jest wszystko mniej lub bardziej profesjonalnie :icon_rolleyes: . Zostaje Tobie sprawdzenie stopnia zniszczenia elementów motocykla (opony przy 2000km powinny być fabryczne, manetki, podnóżki itp.), ewentualnie serwis Yamahy. :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

3 letnie moto i 2000km przejechane??Ja swoje moto kupilem w polowie wrzesnia i zrobilem malo bo malo ale ok 2,500km liczac do 7 grudnia.Dlatego bede sie upieral iz przebieg podejrzanie niski,aczkolwiek po zuzyciu czesci(opony,podnozki,raczki) mozna dojsc jakos "pi razy oko" do stanu faktycznego.

 

Osobiscie gdybym mial Mt-01 wyposazonego w kominy Akrapovica to..........napewno zrobil bym duzo wiecej kilometrow dla samego dzwieku :icon_mrgreen: ale bez owych kominow tez ladna melodie wygrywa :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Link to comment
Share on other sites

Z "cofaniem" licznika to mialem smieszna sytuacje :biggrin: tak apropos

Pojechalismy z kolega obejrzec KOTA, 98 rocznik 37 tys troche wydawalo sie malo,

pytamy goscia czy nie "krecony" - gosc NIE! z Niemiec sciagniety i jest tak jak stoi... OK

Zaczynamy ogladac maszynke, zdejmuje siedzenie i co?

Naklejka pod kanapa "WYMIANA OLEJU 62000km" :icon_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Mam pytanko dotyczące mozliwości sprawdzenia przebiegu motocykla? Jestem zainteresowany mt-01 ale ma podejrzanie niski przebieg tzn moto 3-letnie 2000km przebiegu. Czy jest możliwość sprawdzenia oryginalności panelu obrotomierza ? czy jest on napewno od tego moto (nr serii, itp) ? chętnie dowiedziałbym się ciekawych informacji dotyczących mt-01? jak to jest w dłuższej trasie z wibracjami?

 

Motocykl majacy 2000km przebiegu jest wlasciwie nowka i chyba bez wiekszego trudu po ogledzinach bedziesz w stanie okreslic, czy faktycznie ma tyle przebiegu, czy tez 20razy tyle.

 

Chociaz z drugiej strony - to jest akurat przyklad motocykla, ktorego bym sie nie bal kupic, nawet gdyby na liczniku mial 80 tysiecy km.

Link to comment
Share on other sites

Motocykl majacy 2000km przebiegu jest wlasciwie nowka i chyba bez wiekszego trudu po ogledzinach bedziesz w stanie okreslic, czy faktycznie ma tyle przebiegu, czy tez 20razy tyle.

 

Chociaz z drugiej strony - to jest akurat przyklad motocykla, ktorego bym sie nie bal kupic, nawet gdyby na liczniku mial 80 tysiecy km.

 

Rzeczywiście po przebiegu 2000 bez problemu można poznać faktyczny stan moto. Czemu uwazasz że mt nawet po tak duzym przebiegu jest warta zakupu? Zawsze to większe prawdopodobieństwo że jest np. po ślizgu albo innych przygodach.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście po przebiegu 2000 bez problemu można poznać faktyczny stan moto. Czemu uwazasz że mt nawet po tak duzym przebiegu jest warta zakupu? Zawsze to większe prawdopodobieństwo że jest np. po ślizgu albo innych przygodach.

 

Tzn chodzi mi o sam silnik - wydaje mi sie, ze jest z gatunku niezniszczalnych.

No coz, kazdy motocykl moze byc po slizgu - gwarancje ci da tylko zakup nowki.

Link to comment
Share on other sites

Przecież to wszystko widać - przebieg, wypadkowośc itp. Trzeba tylko wiedzieć gdzie pqatrzeć i na co zwracać uwagę. Samo skupianie się na przebiegu nie ma sensu. Tak naprawdę nie jest ważne, czy ten motocykl ma 2 czy 10 tys. km. Ważne jest jak był w tym czasie eksploatowany i w jakim jest stanie.

 

Oglądałeś już ten sprzęt, czy jesteś nastepnym, który zadaje masę pytań nie widząc go na oczy ;) ???

Link to comment
Share on other sites

chętnie dowiedziałbym się ciekawych informacji dotyczących mt-01?

 

http://www.mt-owners-club.org.uk/forum/

 

http://home.att.ne.jp/yellow/gas/mtlinks_en.html

 

jak to jest w dłuższej trasie z wibracjami?

 

Opis wyprawy do Włoch (wystarczająco długa?) z moim serdecznym przyjacielem.

http://www.motormax.pl/?news=675_Jezioro_G...ube_we_Wloszech

 

Wibracje czujesz na biegu jałowym, na postoju. W trasie nie przeszkadzają w ogóle.

 

 

Pozdro

Hube

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.mt-owners-club.org.uk/forum/

 

http://home.att.ne.jp/yellow/gas/mtlinks_en.html

Opis wyprawy do Włoch (wystarczająco długa?) z moim serdecznym przyjacielem.

http://www.motormax.pl/?news=675_Jezioro_G...ube_we_Wloszech

 

Wibracje czujesz na biegu jałowym, na postoju. W trasie nie przeszkadzają w ogóle.

Pozdro

Hube

 

Hube, widziałem twoją mt na allegro. Napisz od czego dopasowałaś ta szybkę bo z tego co wiem to do mt nie ma takich oryginalnych wyższych. fajne torby . Gdzie takie można kupic i czy są dedykowane do mt czy po prostu tak je dopasowałeś?

 

http://www.mt-owners-club.org.uk/forum/

 

http://home.att.ne.jp/yellow/gas/mtlinks_en.html

Opis wyprawy do Włoch (wystarczająco długa?) z moim serdecznym przyjacielem.

http://www.motormax.pl/?news=675_Jezioro_G...ube_we_Wloszech

 

Wibracje czujesz na biegu jałowym, na postoju. W trasie nie przeszkadzają w ogóle.

Pozdro

Hube

 

Czy te torby to wydech za bardzo nie przypieka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...