Skocz do zawartości

Lag wyciek


DANIO_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednego zlagow zaczol wyciekac plyn bylem juz u pana w serwisie i wycenil koszt naprawy na okolo 220 zl. jest to koszt wymiany uszczelek i zalania nowym plynem jestem zielony jesli chodzi o motocykle jak powiedza mi w serwisie ze ma to kosztowac np 500 zl to tyle zaplace wiec mam ptanie czy 220 zl to normalna cena za tego typu naprawe. Majster mowil ze lagi robi sie parami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koszt roboczogodziny jest duzy. jezeli krzyknal Ci 220zl to mam przynajmniej nadzieje ze na uszczelniaczach nie z Harta,ktore kosztuja po 15zl za komplet i najtanszy olej. Cena wydaje sie byc w sumie normalna, choc troche wysoka.

 

moze wymienic Ci na takie- owszem, ale wowczas po dwoch sezonach znow go odwiedzisz. lepiej doplacic do uszczelniaczy ale miec juz zamontowane konkretne.

 

 

Osobiscie robie wlasnie to samo w XXie, tyle ze ja biore za robocizne 50zl, plus koszt uszczelniaczy i oleju= klient zamknie sie w 100zl. ale ze pazerny na kazda zlotowke chcac ciac koszta kazal zamowic mi uszczelniacze po 17zl...

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zależy jakie i na jakie uszczelniacze zostana wymienione (czy zgrubne/przeciwpyłowe też ?)

2.Zalezy jakim olejem ci te lagi zaleje.

3.Jezeli 220zł to sama robota bez uszczelek i oleju to kolo troche przegina.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby odpowiedziec a twoje pytanie trzeba wiedziec co jest zmieniane i na co.

Jezeli facet robi to zgodnie z serwisowka ( Suzuki zaleca wymiane tulei przy kazdej wymianie uszczelniaczy ) + uzyje oryginalnych czesci Suzuki to robi ci to po prostu za darmo.:)

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu sam kupiłbym olej, uszczelniacze i dał tylko do wymiany :wink: A cena jak napisał Dominik jest dobra biorąc pod uwagę, że wszystko jest zawarte w cenie :cool:

 

Ja nawet prosto gwozdzia nie potrafie przybic a co dopiero...

Zart oczywiscie, ale na 99% sobie nie poradze nigdy czegos takiego nie robilem.

 

Zeby odpowiedziec a twoje pytanie trzeba wiedziec co jest zmieniane i na co.

Jezeli facet robi to zgodnie z serwisowka ( Suzuki zaleca wymiane tulei przy kazdej wymianie uszczelniaczy ) + uzyje oryginalnych czesci Suzuki to robi ci to po prostu za darmo.:)

 

Adam M.

 

NIe wydaje mi sie :) Oni poprostu biora tam kase od godiny swojej pracy czy cos takiegoteraz wiem napewno ze pojade do innego serwisu zapytam sie ile tam wyniesie naprawa bo wkoncu te 50-100 zl piechota nie chodzi a po zakupie motocykla jest masa wydatkow z nim zwiazana od ubioru po drobne naprawy ubezpieczenie itp

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet prosto gwozdzia nie potrafie przybic a co dopiero...

Zart oczywiscie, ale na 99% sobie nie poradze nigdy czegos takiego nie robilem.

NIe wydaje mi sie :) Oni poprostu biora tam kase od godiny swojej pracy czy cos takiegoteraz wiem napewno ze pojade do innego serwisu zapytam sie ile tam wyniesie naprawa bo wkoncu te 50-100 zl piechota nie chodzi a po zakupie motocykla jest masa wydatkow z nim zwiazana od ubioru po drobne naprawy ubezpieczenie itp

 

Pozdrawiam

 

Tutaj nie chodzi o to, żebyś sam sobie zrobił tylko kupił dobre uszczelniacze i olej a maszynę zawiózł tylko na wymianę :wink:

 

To jest dobry pomysł podjechać gdzieś indziej i podpytać co i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade sam wymienić ;) Możesz mieć tylko problem z odkręceniem spustowej śruby (tej na dole) ale młoteczek dobry imbus i dasz rade ;) Ja też się bałem ale poczytałem (sporo artów z fotami) i dałem rade a moim pacjentem była Er5-tka i nadal żyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest mechanikiem niech bedzie mechanikiem, kto pracuje w biurze niech dalej to robi. jezeli facet pisze ze nie da rady i woli sie za to nie zabierac, to po co go zmuszac? kupi zestaw imbusow topexa, poukreca sruby i dopiero bedzie. poza tym niekiedy ta sruba spustowa moze byc na tyle upierdliwa ze nawet ci ten "mloteczek", nawet jesli dobry, nie pomoze.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ja nawet prosto gwozdzia nie potrafie przybic a co dopiero...

Zart oczywiscie, ale na 99% sobie nie poradze nigdy czegos takiego nie robilem.

 

Daj sobie święty spokój. To delikatna robota wymagająca i wiedzy, i doświadczenia, i narzędzi. Chyba że chcesz skończyć z porysowanymi rurami nośnymi w cenie 350-500 zł za sztukę...

Oddaj to do serwisu. Dla porównania u mnie zapłaciłbyś za to: 180 zł robota, 50 zł olej, niecałe 50 zł uszczelniacze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli 220 to koszt całkowity to jest to dobra cena- nawet biorąc pod uwagę porę roku.

Magneto- jak to mówią: ceń się, a będą Cie cenić:)

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pewności zapytaj co wchodzi w skład tej ceny

j/w jeśli w cenie są części to normalna cena .

Po robocie poproś o stare części . btw ja z motocyklem oddaję reklamówkę z tym co wymieniłem

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...