Skocz do zawartości

Co powiecie o Aprili Shiver...


Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia jestem posiadaczem Shivera ale nieprzejechałem nawet jednego metra bo kupiłem po ślizgu ze złamaną kierownicą i uszkodzoną chłodnicą. Może już ktoś testował Shiverka i podzieli się opinią. Czy to prawda że trzeba co jakiś czas robić inspekcję (jak w BMW przy wymianie np. oleju podłączając do kompa)bo motorek stanie na drodze? Pozdrawiam RADWAN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem, pisałem nawet o niej:

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,59445...zcz_emocji.html

 

W sumie - świetny motocykl. Pamiętak o trzech trybach pracy silnika, bo się możesz zdziwić, że "nie jedzie" jak będziesz miał R (jak rain). W położeniu S za to zapiernicza jak wściekła. Jeden z najfajniejszych motocykli, jakimi miałem okazję jeździć w tym sezonie, a na pewno numer 1 jeśli chodzi o brzmienie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Czy orientujecie się, do kturego servisu (okolice Poznania) mogę sie udać żeby podpiąć aprilkę do komputera?

Olej wymieniam sam ale inspekcję trzeba kasować programem w servisie. Na wyświetlaczu napisane że mogę jeszcze przejechać 200km, a później niewiadomo czy motor stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że w przypadku Aprilii to tak nie działa :(

Musisz chyba zadzwonić do najbliższego autoryzowanego serwisu i powiedzieć, że chcesz skorzystać z Axone to oni wtedy ściągną kompa z Krakowa :)

Tak mnie poinformowali w Wawce, więc podjechałem do kumpli, u których kupiłem swoją Aprilkę i oni zakupili kompa (którego sam sobie podłączyłem i "zserwisowałem" moto :) ), więc możesz w sumie podjechać do Wawy to wspólnie zdjagnozujemy Twoje moto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem tylko:(

Bo to te same rozwiazania co w tegorocznym Dorsoduro co sie mnie podobac.

Dobrze znac kod serwisowy coby zresetowac jakby zglupial komputer. (Pomaga wylaczyc-poczekac-wlaczyc)

Problem byl z przelacznikiem bo sie palil rozrusznik jak pamietam i nie wiem czy usuniety.

Z jazdy wszyscy zadowoleni bardzo lub bardziej.

Mnie sie na niej siedzi malo wygodnie. No ale ja porownuje z tym co mam.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Obawiam się, że w przypadku Aprilii to tak nie działa :(

Musisz chyba zadzwonić do najbliższego autoryzowanego serwisu i powiedzieć, że chcesz skorzystać z Axone to oni wtedy ściągną kompa z Krakowa :)

Tak mnie poinformowali w Wawce, więc podjechałem do kumpli, u których kupiłem swoją Aprilkę i oni zakupili kompa (którego sam sobie podłączyłem i "zserwisowałem" moto :) ), więc możesz w sumie podjechać do Wawy to wspólnie zdjagnozujemy Twoje moto :biggrin:

 

Mam podobry problem z shiverkiem. Świeci mi się serwis i nie wiem jak to skasować . Ma ktoś może jakiś pomysł . Jestem z Lubuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jeden z najfajniejszych motocykli, jakimi miałem okazję jeździć w tym sezonie, a na pewno numer 1 jeśli chodzi o brzmienie silnika.

 

Trzeba bedzie sprawdzic, w Kwietniu troche sie sfrajerowalem z Droseduro, wolalem Triumph'em

 

Co do service'u to ten model ma najdluzsze interwale service'owe, chyba co 20 000 km - o ile dobrze pamietam.

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobry problem z shiverkiem. Świeci mi się serwis i nie wiem jak to skasować . Ma ktoś może jakiś pomysł . Jestem z Lubuskiego.

Od czasu do czasu zapala mi się SERVICE ale po ponownym włączeniu zapłonu jest już OK! Niewiem co grane. Żeby podpiąć do kompa to tylko Warszawa 400km, lub Berlin 250km. Wszędzie tłumaczą się że niemają oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...