Skocz do zawartości

Co powiecie o Aprili Shiver...


Rekomendowane odpowiedzi

Co do service'u to ten model ma najdluzsze interwale service'owe, chyba co 20 000 km - o ile dobrze pamietam.

 

I co, 20tysięcy bez wymiany oleju?... Nie wiem czy chylić czoła czy się w nie pukać...

 

Ale to bardzo fajny motorek, tylko ciężki jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To golas a jak każdy golas został stworzony bardziej z myślą o mieście, ale 600 km to nie tragedia więc myślę że spokojnie da się to przelecieć golasem nawet z prędkościami rzędu 150 km/h. Wiele osób używa golasa do podróży i nie narzeka.

 

 

Tu masz małue porównanie

 

http://www.motocykl-online.pl/testy/Aprili...696_BMW_F_800_R

 

Pozdro

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się ma nie nadawać ? Jak Tuono się nadaje to Shiver tym bardziej.

Zrobiłem swoją Apką traskę Warszawa-Zadar i dało radę. Tona bagażu + koleżanka małżonka i zero problemu. Znaczy zero problemu dla mnie bo żonka narzekała na kolanka, no ale tylne siedzenie Tuono nie służy do długich podróży (co innego to w Shiverze).

Tu masz Tuono w wersji "turystycznej"

http://img690.imageshack.us/img690/9940/dsc0688z.jpg

tak samo możesz zawielbłądzić Shivera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, ostatnio zainteresowała mnie Aprilia Shiver 750, zamierzam kupić nowy motocykl w zimie, więc się rozglądam. Przeczytałem o niej już mnóstwo artykułów więc nie mam specjalnie pytań dotyczących zastosowanej techniki, mocy itd. Mam natomiast pytanie dotyczące jej wielkości, mam 188cm wzrostu i 100kg wagi, jestem ciekaw czy Shiver nie będzie za mały. Zamierzam też czasem pomykać z plecaczkiem. Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że FZ6 był dla mnie niewygodny i za mały czy Shiver jest większy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jasne, ale najbliższy taki salon mam 300km od siebie, w Krakowie. Oczywiście wybiorę się niedługo, ale aż mnie rozpiera ciekawość jak z jej wymiarami. Czy nadaję się bardziej dla wyższych niż FZ6.

 

Znalazłem co prawda rozpiskę wymiarów, wklejam ja poniżej, wynika z tego, że Shiver jest sporo większy od FZ6, ale z tego wynika też, że jest większy od Bandita 650 co już mnie trochę zdziwiło. Bardzo proszę o wypowiedź kogoś kto miał styczność z tym sprzętem.

 

Długość/Szerokość/Wysokość/Wysokość Siedzenia

 

Yamaha FZ6 2m10cm/76cm/1m9cm/80cm

 

Aprilia Shiver 2m27cm/80cm/1m14cm/81cm

 

PS: Shiver jest aż o 17cm dłuższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...