Skocz do zawartości

tłumik przelotowy Przeróbka


Rider666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

:icon_eek: :icon_eek: ,ale ktos napapral,,,wez to upitol gdzie srednica wynosi 70 mm i wystartuj z tego miejsca.70 mm na przelot to bardzo duzo,byloby to "troszeczke" za glosne.Na pierwszych 15-20 cm przelotu zrob przejscie z 70 mm na docelowa srednice.

 

Domyslam sie ze masz fabryczny kolektor wydechowy Yamahy z EXUP.W tym przypadku nie oczekuj poprawy pracy silnika poprzez zmiane tlumika,tylko inny dzwiek.Niewiele da sie polepszyc bez zmiany na pelny system.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: :icon_eek: ,ale ktos napapral,,,wez to upitol gdzie srednica wynosi 70 mm i wystartuj z tego miejsca.70 mm na przelot to bardzo duzo,byloby to "troszeczke" za glosne.Na pierwszych 15-20 cm przelotu zrob przejscie z 70 mm na docelowa srednice.

 

Domyslam sie ze masz fabryczny kolektor wydechowy Yamahy z EXUP.W tym przypadku nie oczekuj poprawy pracy silnika poprzez zmiane tlumika,tylko inny dzwiek.Niewiele da sie polepszyc bez zmiany na pelny system.

 

 

 

 

 

ja mysle tak zrobic : 70 zostawie tak jak jest i pozniej puszcze 60 do tłumika, i w tłumiku tez przelot 60 , wydaje mi sie ze tak bedzie najlepiej :icon_biggrin: co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam postanowiłem jeszcze poruszyc ten temat, i zwrucic sie do kogos kto robił jakies tłumiki samemu, Co myślicie o takim tłumiku ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed07da433c6aff9e.html jest to oczywiscie tylko projekt, to szare to jest wata szklana , chce zrobic taki tłumik, tylko zastanawiam sie jaki by wydobył dzwięk ? Prosze o jakies sugestie, porady, wypowiedzi . :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam postanowiłem jeszcze poruszyc ten temat, i zwrucic sie do kogos kto robił jakies tłumiki samemu, Co myślicie o takim tłumiku ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed07da433c6aff9e.html jest to oczywiscie tylko projekt, to szare to jest wata szklana , chce zrobic taki tłumik, tylko zastanawiam sie jaki by wydobył dzwięk ? Prosze o jakies sugestie, porady, wypowiedzi . :icon_biggrin:

 

Moim zdaniem będzie cichy .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to moge dać namiary do gościa który wykonuje tłumiki do każdego typu moto-trzeba mu tylko dać(wysłać) stary tłumik bo on z niego bierze uchwyty, końcówke i początek. a potem odsyła ci gotowy tłumik który od razu pasuje na twoje moto-o ile stary tłumik pasował. i robi to za śmiesznie nieskie pieniądze-bodajrze 200 od sztuki. mi do zzr1100 zrobił to naprwde kolo zrobił na mnie wrażenie. tłumik ze ślicznie wypolerowanej kwasówki, prawdziwy przelot, w środku otulina itd. można sobie wybrać czy chcemy mieć głośny czy cichy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...