Skocz do zawartości

Pytanie o kufry moto detail


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, zna ktoś może takie kufry jak na tych fotkach

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

Mam odnosnie nich pytanie, do jakiej ceny warto zakupic takie kuferki wraz ze stelarzem i wszystkim co potrzebne do instalacji.

 

Jak oceniacie te kufry? Nie latam szybko, wręcz jak emeryt, tak do 120 dadzą radę?

 

Proszę o szybką odpowiedź, bo jutro tych kufrów juz moze nie być.

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offroad to nie jest to co preferuję, a jeśli juz jestem zmuszony, to powoli i bez szaleństw, więc przeznaczenie to tylko szosa.

 

Kurde, ciekawe ile gosciu sobie wymysli za nie.

Z tego co wiem, to mocowanie jest "lepszej" firmy, niz kufry - jednak nie wiem dokładnie jakiej.

 

Pozdrawiam i czekam jeszcze na Waszą wycenę

 

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpewniej fivestar... są najpopularniejsze. u chłopaków jeździły takie na xj-tach, nie słyszałem narzekań

co do ceny trudno powiedzieć: w tym kraju używane kufry mają absurdalne; swego czasu szukałem i dałem sobie spokój...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kufry są w cenie 340 pln

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1193

 

Policz x 3 i dobierz jakiś stelaż na tej stronce, to będziesz wiedział mniej więcej ile warto dać za używane ;)

 

 

 

Raczej to są takie kufry http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1192

 

Te są trochę tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki za info.

Czekam na telefon od goscia. Tak w ogole, to nie chciał ich sprzedawać osobno (znaczy bez moto), ale z tego względu, że u niego kupowałem sevenkę, to jest skłonny sprzedć je, tylko musi się zorientować za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to jest ten model za 266zł w sklepie motoakcesoria.

 

Generalnie szału nie ma i jak masz mozliwosc to doinwestuj i kup cos markowego.

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1193

 

ten model jest zdecydowanie lepszy bo robi je kappa. to ich stary model i sprzedali go wlasnie do POLO.

 

Te ktore zaproponowales maja wielka wade. są pękate co powoduje znaczne poszerzenie motocykla.

 

Jak dla mnie ten uzywany komplet jest wart ok 600zł. to rozsądne pieniądze.

 

Jesli w komplecie jest stelaż five stars to trzeba uważać na jakosc materiału bo stelaz centralny lubi pękać. Generalnie nie jest wart ceny ktorej za nią żądają. Lepiej zrobić samemu na wzór.

 

http://www.mojemotocykle.za.pl/chorwacja08/p1030643.html

 

tak wyglada stelaz robiony samemu wg wzoru five stars. koszt to 1/3 ceny.

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, musze kupić centralke do hondziawy, z racji ceny Givi, kappy itd skreslam.

Chinczyka tez nie chce bo sie rozwali, odczepi i bedzie bida.

Bylem ostatnio w gladbach w Louisie i maja torche towaru powystawowego, wala sie tez fajny 48 litrowy kuferek w/w firmy. Cena jst dość atrakcyjna bo na nasze ok 280 zeta, tymczasem takie same stoja w louisie po 120- ojro

Jedyna wadą tego egzemplarza sa 2,3 male ryski na wierzchu i pare kolo zamka.

 

Czy posiada ktoś jakiś kuferek w/w firmy. Interesuje mnie glównie mocowanie, czy jest wytrzymae, czy nikomu kufer sie nie wypial itd ??

Z góry dzieki za info.

W zalaczniku link do kufra na stornie louisa

 

http://www.louis.de/_306c5bb5704b6ab64df4ce1451d13cf9e2/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10029200&anzeige=all&ADTRACTIONSLOT=home_zweifach_10029200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufer jak kufer, pytanie tylko, czy masz do czego przykręcić ten adapter?

 

Alo. Mam uniwersalna stalowa plyte hondowska dedykowana do mojej hondy. Moge do niej praktycynie zamontowac wsio, wiec to nie problem.

Ew moge kupić ciut drozszy najprostszy kufer givi, zero wodotryskow, odblaskow, caly czarny w strukturze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kappa k48 kosztuje coś w okolicy 400zł i masz pewny sprawdzony porządny produkt. rozkładając roznice 120zł na lata użytkowania mozna to potraktować w kategorii granicy błędu (jakies 1zł na miesiąc w najgorszym przypadku)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poeciłem ci go bo męczę sztuke od 2007 roku czyli juz troche przezyl. udana produkcja bo jego kształt jest regularny co pozwala się bardzo dobrze zapakować.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...