Skocz do zawartości

Male postepy w mojej jawasaki


cypherius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chce Wam przedstawic moje male postepy w pracy nad moja kochana jawasaki

oto one (zdjecia).

http://www.cybergod666.host.sk/jawka1.jpg

http://www.cybergod666.host.sk/jawka2.jpg

http://www.cybergod666.host.sk/jawka3.jpg

To co widac na zdjeciu to jeszcze poczatek, wszystko zostanie wykonczone, bedzie jak widac nowe siodło itp itd.

doradzcie tylko : jaki przod zrobic (chodzi o swiatla itp).

p.s. Nie chce komentarzy typu wiejski tuning, jak ktos chce tak komentowac to moze w ogole nie komentowac :) :) :) :)

 

UPDATE - JAK ZDJECIE NIE DZIALA TO KLIKNIJCIE ODŚWIEŻ. ALBO WYWALCIE Z ADRESU www.

DARMOWY SERWER WIEC SA PROBLEMY ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawie. Z niecierpliwoscią czekam na efekt koncowy. Widziałem gdzies podobne zadupki tylko ze robione z pianki (rzezbione) a pózniej z tego była odlewana forma z alminatu- w ten sposób mozesz uzyskać bardzo łatwo interesujący cie wygląg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, to nie to. mejlowalem nawet z tym kolesiem i wymienialem doswiadczenia.

moj projekt jest moim wlasnym pomyslem, bak zaadoptowalem calkiem przypadkiem ( mial byc od etz 150), ja mam troche wiecej ksztaltow z tylu i wciec, sam tył powstal w wyniku dwudniowej burzy mozgu u kumpla w garazu. Szkicowalem odrecznie na kartce papieru wycinałem aluminium szlifierką i dopasowywałem. leciutko zaparzony bylem na tyłek paru motocylki, przyznaję. Tył inspirowany jest maszynką jednego z ziomków od nas z forum , nicka nie pamietam, wiem tylko ze została skradziona ( taka niebieska).

moja jawka z załozenia ma być niepowtarzalna, tutaj ziomek nie ma np. owiewki ja robie ja sam ( szkic juz mam). takze update projektu niedlugo ( ten tydzien pewnie).

P.S. Z3US nie wiem co jest tego przyczyna ale o plagiat mnie nie oskarzaj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć to dopiero początek, nieźle wygląda. Nie wiem, jak będzie

się komponować z resztą osprzętu, ale ten bak wygląda 100 razy lepiej

niż oryginalny z jawki. Widzę, że jakiś ciekawy tył się szykuje.

Powodzenia, miłej roboty i czekamy na efekty.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ładne te moto na foto tylko ani jeden link mi nie działa :) moze potem sproboje ale gdzies jusz chyba widzailem tom jawke co robisz jezli ma pomaranczowy bak jak towja to zarąbiscie sie zaczelo zycze powodzenia w daleszym ulepszaniu naprawde super !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...