Skocz do zawartości

Feu Vert Warszawa Puławska


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się rozpisywać, bo nie chcę płakać nad rozlanym mlekiem, ale nigdy nie dajcie się nabrać na warsztat Feu Vert na Puławskiej. Dałam im do wymiany opony letnie na zimowe. Gdybym wiedziała ile nabroją i jaka będzie cena naprawy samochodu po tej wymianie, to chyba sama bym sobie te opony wymieniła... To jakiś koszmar, a w dodatku dranie doskonale wiedzą, że nikt z nimi nie wygra :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No więc można rozwalić geometrię tak, że ustawienie jej kosztuje ciężką kasę i specjalistę w ASO. Można tak kręcić kierownicą, że teraz samochód ściąga na lewo (a geometria jest już w 100% w porządku). Można nawet rozwalić pilota do radia na kierownicy. :clap: Oczywiście jak człowiek dostaje kluczyki do ręki to oni już rączki umyli.

 

Ma się rozumieć, że zmiana na letnie będzie odbywać się gdzie indziej.

Dowiedziałam się też, że w okresie podmian opon z l na z i z na l tego typu warsztaty biorą ludzi do roboty dosłownie z łapanki. Cukiernik, stolarz - nie ma sprawy. Dzień przyuczenia i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zeby temat nie skonczyl sie jak niedawno zakladany"Motomotion-oszusci itd"... :bigrazz:

 

Sorka ale musialem :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc można rozwalić geometrię tak, że ustawienie jej kosztuje ciężką kasę i specjalistę w ASO. Można tak kręcić kierownicą, że teraz samochód ściąga na lewo (a geometria jest już w 100% w porządku). Można nawet rozwalić pilota do radia na kierownicy

Pilota od radia można rozwalić przy operacji wymiany opon, ale co do rozwalenia geometrii i takim kręceniu kierownicą, żeby auto zaczęło ściągać w lewo, to jakaś kompletna bzdura. W jaki sposób doszłaś do takich wniosków, że aż tak nabroili przy tej czynności?

I bez przesady, ustawienie geometrii czy też zbieżności to nie jest aż taka ciężka kasa i nie trzeba tego robić w serwisie ;)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to traktować w formie dowcipu, ale problem polega na tym, że rzucamy konkretne oskarżenia na konkretną firmę. Ludzie znający temat trochę się pośmieją, ale reszta może wyciągać błędne wnioski. Tak więc zanim zaczniemy robić z siebie...no właśnie, zasięgnijmy najpierw opinii u osób bardziej znających temat, nim narobimy sobie lub komuś niepotrzebnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie w serwisie oponiarskim uszkodzili śrubę i zerwali gwint w szpilce. Kosztowało mnie to około 100zł. Gówno wypłynęło przy następnej przekładce więc nie miałem dowodu że to ich robota. Jak wspomniałem o refundacji kosztów to ... paaanie ... ale to chyba nie my ... Jako że w międzyczasie nawet powietrza nie dodmuchiwałem to byli jednak ONI. Stówa to kupa forsy z naciskiem na kupę :icon_mrgreen: ale po sądach nie będę biegał. Po prostu ... przy przekładce na letnie i do następnych robót poszukam kogoś innego.

A robiłem TO u nich od niepamiętnych czasów, wymieniłem kilka kompletów opon ... będzie ich strata.

Nie rzucam oskarżeń, nie piszę kto i gdzie bo ciała każdy może dać a przez całe lata byłem zadowolony z serwisu. Tylko ta stówa mnie uwiera. Nawet nie rzecz w kwocie, rzecz w tym że nie poczuli się do winy.

 

Piszą mnie, miałem oczywiście na myśli mój samochód a nie mnie, Zbycha :wink: .

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niedawno byłem w Feu Vert w Jankach. Zatargałem nowonabyty samochód szwagra na ustawienie zbieżności kółek (szwagier jeszcze nie bardzo halo w kręceniu kierą kiedy i w którą stronę).

20 min. w poczekalni z widokiem na halę i 90 zł w kasie z rachunkiem (ew. dowód).

Jeszcze udając zielonego kierowcę dopytałem co trzeba by zrobić - bo to pierwszy samochód itd :wink: Gość uprzejmie wlazł pod samochód, pomacał, poświecił. Powiedział co i jak. Z grubsza wycenił. Sprawdziłem w domu na kanale - prawdę mówił. Uważam że ok.

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...