Skocz do zawartości

Alpinestars Polska


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest jakieś oficjalne przedstawicielstwo Alpinestars w Polsce? szukam produktów to tylko co poniektóre widze na allegro i nie widziałem w sieci jakiegoś ogólnego sklepu Alpine zeby była pełna oferta produktów- może ja nie umiem szukac a może faktycznie niema> Czekam na odp! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem reformy ale nie mieli.

 

Osobiscie wole ciuchy foxa. alpina troche chinami zalatuje. mow o odzieży codziennej bo np. obuwie maja najlepsze na swiecie i nie zamienie butów na moto z alpiny na zadne inne

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem reformy ale nie mieli.

 

Osobiscie wole ciuchy foxa. alpina troche chinami zalatuje. mow o odzieży codziennej bo np. obuwie maja najlepsze na swiecie i nie zamienie butów na moto z alpiny na zadne inne

No nie przesadzaj-takie najlepsze to ono na pewno nie jest ;) Po miesiacu uzywania Supertechow zaczyna sie pruc obwodka wokol skory, a takze urwalo sie mocowanie od sznurowadla. Smiem twierdzic ze moje poprzednie Dainese byly lepiej wykonane :) Niezaprzeczalny plus Alpiny to cena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kazdy ma jakies zdanie. osobiscie sidi mi nie lezy pod zadnym wzgledem a co do wytrzymalosci alpiny to mam je 3 sezony i zerwałem tylko sznurówke ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Alpiny Gore-Tex wytrzymaly 5 lat a byly uzywane i poza sezonem, niestety przetarla sie zelowka i firma wymienila mi na nowe - buty, he, he.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest jakieś oficjalne przedstawicielstwo Alpinestars w Polsce? szukam produktów to tylko co poniektóre widze na allegro i nie widziałem w sieci jakiegoś ogólnego sklepu Alpine zeby była pełna oferta produktów- może ja nie umiem szukac a może faktycznie niema> Czekam na odp! :flesje:

 

 

:crossy: siema kolo INTER MOTORS FABRYKA ADRENALINY bo nic innego to nie ma raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki nie to klikniecie

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według mnie to Sidi jest lepsze niż Alpinestars. Takie własne odczucia i wrażenia.

 

Zgadzam się. Mniej mi się podobają, ale są bardziej trwałe i jakby to ująć lepiej przemyślane. Nie wybrałem Sidi tylko ze względu, że Alpiny dużo bardziej mi się podobają.

 

Co do przedstawiciela to jak napisano powyżej Inter Motors z barbarzyńskimi cenami, które dla mnie są nie do zaakceptowania. Lepiej kupować w FC Moto, nawet przy tak wysokim kursie waluty jaki mamy na dzień dzisiejszy wychodzi dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IM jedno wielke G ma.

 

Wcale nie. To co jest w ofercie jeśli nie mają na miejscu ściągają i raczej z tym problemów nie ma, przynajmniej tak jest w Poznaniu. W każdym bądź razie przebitkę na cenach mają okropnie dużą a na kombinezonach to już chyba tylko w łeb sobie strzelić można :icon_rolleyes: Nie nakłaniam, ale odradzam wszystkim, którzy liczą bezsensowne przepłacanie i to jeszcze takich kwot :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...