Skocz do zawartości

Jaki kask na scigacza


Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigalem w Sharku rsx a od jakiegoś czasu XR1000 niebo a ziemia :)

 

niebo a ziemia czyli rsx gorszy od xr1000 ?? możesz powiedzieć coś więcej w tym temacie gdyż chcę kupić rsx, a przemawia za tym wyjmowany środek, grubszy wizjer z antifogiem, deflektor nosowy i podbródek czyli wszystko to czego xr1000 nie ma, a trzeba zapłacić za niego więcej. no i rsx to kevlar i włókno szklane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panocki, potrzebuje kasku totalnie nieparujacego. Cos oprocz XR1000 w rozsadnej kasie? Jakies HJC czy cos?

 

jak chcesz mam do pchnięcia shark rsr2 indy rozmiar M [nówka nieśmigana], szybka nie paruje tak jak to jest w przypadku xr1000, o innych zaletach możesz poczytać na necie.

 

co do hjc to czytając testy na stronach moto wychodzi na to że mają kiepskie zapięcia dd które potrafi się samo rozregulowywać, no i jakieś tam inne mankamenty, ale nie ma kasku idealnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze raczej L. Poza tym potrzebuje pewniaka, cos w stylu XR1000, ale moze sie trafi inny w mniejszej kasie. Sharki pewnie sa fajne, sam kiedys chcialem, ale niestety ciagle malo popularne u nas w kraju i nie chce polegac na opinii sprzedajacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HJC tez juz ma kaski z pinlockiem (ew. mozna dokupic szybke). Polecam HQ-1. Lepiej wypada w testach zderzeniowych niz xr1000, lepiej wyposazony (nosek i siatka na dole w standardzie), w pelni wyjmowane do prania wnetrze, lzejszy, no i tanszy...

Przelatalem w nim 14kkm i jestem w 100% zadowolony (a mam wersje bez pinlocka - dzieki noskowi nie paruje wcale).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki, potrzebuje kasku totalnie nieparujacego. Cos oprocz XR1000 w rozsadnej kasie? Jakies HJC czy cos?

 

Nie mam doswiadczenia z kaskami HJC, ale w cenie okolo 1500 Shark oferuje kilka dodatkow wiecej w stosunku do konkurenji . Od jakiegos czasy uzywam RSR2 V+ Elite naprawde cichy, w miare lekki , rewelacyjnie dopasowuje sie do glowy . Jedynym jego minusem jest niestety szybka ktora potrafi zaparowac .

Ganialem wczesniej w Lazerach, moze nie tak komfortowych jak shark ale musze powiedziec ze nie mialem nigdy problemow z szybka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ganialem wczesniej w Lazerach, moze nie tak komfortowych jak shark ale musze powiedziec ze nie mialem nigdy problemow z szybka.

 

Potwierdzam, mam 2 Lazery Fiber-pro (dla siebie i pasażera) i szybka jeszcze nigdy nie zaparowała, ale są to garnki niestety dosyć głośne (zatyczki niezbędne :biggrin: ).

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy XR1000 ma pinlocka?

 

Dostajesz go do własnego montażu razem z kaskiem.

 

Potwierdzam, mam 2 Lazery Fiber-pro (dla siebie i pasażera) i szybka jeszcze nigdy nie zaparowała, ale są to garnki niestety dosyć głośne (zatyczki niezbędne :biggrin: ).

 

Nie paruje nawet przy tej jesiennej aurze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paruje. A tu kupisz za śmieszną cenę.

 

http://www.topgearsuperstore.com/-clothing...met-p-5704.html

Edytowane przez szaki

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...