Skocz do zawartości

Jaki kask na scigacza


Rekomendowane odpowiedzi

co mozecie powiedziec o suomy spec r1 co to za jakosc i czy warte swojej ceny szczegolnie ze teraz 30% taniej monokolor za 1200zl

jak poszukasz to znajdziesz taniej nawet pogadaj z Ray-em z Forum, może coś ma

 

co do jakości to z opinii formumowiczów i nie tylko - miodzio, polecają

 

pozdrowiony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyk a ile kosztował w stolicy ten RX-7 :icon_question: Z grafiką?

Jesli chodzi o shark vs arai wybralbym arai, a jesli chodzi o cene to wczoraj mierzylem rx7 w salonei w kawasaki na jerozolimskich w opaczy i byl za 2800 ale sami odrazu mowili ze jakis rabacik sie wykombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zdecydowałem się na XR-1000 :) Kupiłem w salonie Yamaha na Połczyńskiej (Wawa) za 1399 a taki sam w moto akcesoriach 1900 :)

Mam nadzieję, że się sprawdzi ;)

 

 

No to teraz +10 do respektu pod kolumną ;)

 

 

 

co mozecie powiedziec o suomy spec r1 co to za jakosc i czy warte swojej ceny szczegolnie ze teraz 30% taniej monokolor za 1200zl

 

Wersja zwykła czy extreme?? generalnie i jedno i drugi bardzo dobre tylko głosne ale to juz taka przypadłość kasków torowych :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o shark vs arai wybralbym arai, a jesli chodzi o cene to wczoraj mierzylem rx7 w salonei w kawasaki na jerozolimskich w opaczy i byl za 2800 ale sami odrazu mowili ze jakis rabacik sie wykombinuje

 

To samo mi dzisiaj przez telefon powiedzieli, tyle ze cena jaką mi zaśpiewał to 2,600 i od razu, że jakiś rabacik mi dołoży jeśli się zdecyduję. Niestety na pewno nie u nich bo z fc moto jest za 2,200 więc wybór jest oczywisty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koledzy tak przy okazji zapytam, ma ktoś jakieś doświadczenia z HJC FG-15 lub FG-14 :icon_question:

Cze, mam tego : http://www.scigacz.pl/Kask,HJC,CS,R1,Samourai,5043.html

 

Łbem przyje*ałem w asfal, łeb cały, więc chyba kask OK jest :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam tego : http://www.scigacz.pl/Kask,HJC,CS,R1,Samourai,5043.html

 

Łbem przyje*ałem w asfal, łeb cały, więc chyba kask OK jest :buttrock:

 

jak nim przywaliles w asfalt to kask ndaje sie na smietnik albo na wystawke :lapad: a na pewno nie do jazdy

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowy sezon muszę kupić kask do 1000zł. co polecacie?

przymierzałem kask NUVO, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ale pierwszy raz słyszałem o takiej marce, więc nie mam przekonania... ktoś ma?

 

Musi mieć:

- antyfoga

- dobrą wentylację

- w miarę możliwości być dobrze wyciszony

- fajna grafika :buttrock:

 

po głowie chodzi mi CABERG V2R...

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Stealth jest głębszy / XR nieco bardziej płytki. W obu czuję się komfortowo, ale to w XR jest jakby większa przestrzeń na uszy - przynajmniej w moim przypadku. Na tej samej wysokości w środku skorupy Stealtha jest 'coś', co przy dłuższej jeździe mnie osobiście męczy / uciska.

 

Stealth na pewno zdobył moje zaufanie podczas wypadku. Zaliczyłem w nim lot nad kukułczym gniazdem przy 170 km/h. Poza poglebowym resetem mózgu i kilkudniowymi bólami beretu, nic więcej się głowie akurat nie stało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg dla mnie do lansu - XR jest najlepszy z mozliwych.

Jesli najwazniejsze jest dla Ciebie bezpieczenstwo - popatrz na niezalezne testy (np. SHARP wlasnie).

 

Nie twierdze tutaj ze SHOEI robi zle kaski czy malo bezpieczne, ale jesli chodzi o stosunek bezpieczenstwa/wyposazenia/funkcjonalnosci do ceny, to przeginaja.

 

Dodaje ze to tylko moja bardzo subiektywna opinia. :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...