Skocz do zawartości

Po przekroczeniu polskiej granicy silniki same się naprawiają


Lars
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Zerknijcie sobie na dwa poniższe linki i wytłumaczcie mi określenie słowa "igła". Myślałem, że to znaczy "w super stanie", a nie "przeznaczony na części"....

 

wersja niemiecka:

http://cgi.ebay.de/Motor-komplett-Suzuki-G...A1%7C240%3A1318

 

wersja polska (silnik ozdrowiał):

http://moto.allegro.pl/item490073397_silni..._14_tys_km.html

 

Pozdrowionka,

Lars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik uszkodzony i nadaje się jako nośnik części :biggrin:

Ale dobry przelicznik ma ten kolo, oby polskie banki nie brały z niego przykładu.

Klasyczny przykład handlarza przez duże C

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to on tylko sobie pozyczyl fotki z ebaya a wy od razu wielkie halo :icon_rolleyes:

Moim zdaniem takie pożyczanie jest karalne a że nie podał numeru silnika można przypuszczać ,że to ten sam silnik tylko odczarowany już bez awarii.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahhaa. Frajerstwo na każdym kroku. Oto jak się robi biznes u Nas. Kupujesz padakę, opisujesz że nówka sztuka i gonisz za 5x więcej. :banghead: A przednia śruba mocująca silnik jak ladnie wycięta jest. Ktoś nie dał rady jej wyjąć bo one zawsze są zapieczone tam więc wyciął kątówką.

 

Mam taki sam silnik z uszkodzoną skrzynią biegów i bez zapłonu. Za 50GBP chętnie sprzedam. :biggrin: Przednia śruba jest nawet już usunięta. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale nie podniecenie !! czasami jak mnie len opanuje wystawiajac aukcje na allegro to zapozyczam sobie foto z innej aukcji, oczywiscie jesli jest taka mozliwosc i nie chce pokazac zadnych szczegolnych cech przedmiotu. takze luzik..

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie dokładnie to samo:) nawet często z ebaya co by mi żadni allegrowicze nie pisali że to ich przedmiot jako przykładowe foto jest

I jeszcze się tym chwalisz?

A jak Ciebie zaczną okradać z Twoich fotek to też będziesz się cieszył?

Swoją wypowiedzią zachowujesz się jak przysłowiowy cygan bo jemu Bóg pozwolił kraść ale okradanie cygana to śmiertelny grzech.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że faktycznie foty zapożyczył.Napisał w ogłoszeniu, ze po reg. gaźników, których na focie brak...

Nieładnie zrobił ale myślę, że to nie chodzi o ten sam silnik...

Z drugiej strony nie wiadomo kto od kogo ?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka że po tylu dniach ale p. Piotrze mam wrażenie że robi pan wielki HALO z faktu pożyczania takich fotek, nie są to zdjęcia artystyczne żeby zraz się o to spinać. Jeśli pan chce ja nie wiedze żadnego problemu by pan z moich aukcji brał sobie foto czy z mojego bikepics.com. Widziałem kilka razy już swoje foto na allegro i jakoś mnie to nie rusza;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie fotek, które nie przedstawiają sprzedawanego przedmiotu, a jedynie jego "podobiznę" i to bez zaznaczenia w opisie aukcji, że tak rzeczywiście jest, to najzwyklejszy wał. Gdybym zdecydował się na kupno np. takiego silnika i zadzwonił do gościa ze szczegółowymi pytaniami, a on do mnie, że foty nie są tego silnika, a jakiegoś z ebaya czy skądkolwiek, to usłyszałby wiązankę.

Zresztą głupich nie sieją. Dlaczego sprzedając przedmiot nie wstawia się jego prawdziwego zdjęcia? Najtańsza komórka ma już aparat więc w czym problem? Pozdraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...