Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przejazdu Nowym Światem rezygnujemy-trzebaby to załatwiać z ZDMem i trwałoby to ok. 2 miesięcy... A wyszło tak, że nie jest on nam do niczego potrzebny ;)

 

Trasa "parady" będzie wynikała tylko z miejsc, które musimy odwiedzić, robienie dodatkowych kółek mija się z celem, bo i tak musimy przelecieć pół Warszawy :bigrazz: Po południu postaram się wrzucić orientacyjny przebieg trasy-teraz musze poudawać, że pracuję ;)

 

Jeśli chodzi o obstawe policji, to też czarno to widzę... Generalnie obstawiają imprezki zgłoszone wcześniej do Urzędu Miasta-a to należy zrobić co najmniej 30 dni przed imprezą :icon_rolleyes: Mam jeszcze dziś dzwonić bezpośrednio do drogówki, ale jeśli możesz Agnes się jakoś zakręcić, to będę wdzięczna.

 

Jeśli chodzi o pogodę, to nie ma co panikować-będzie co ma być, a ja i tak liczę na słonko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wyruszamy do Domu Dziecka na Kole(nie, nie na gumie, taka dzielnica jest )-czekamy jeszcze na potwierdzenie

 

 

a nie można na kolo na kole ?? :D

 

ej pogoda jest super oby się utrzymała :notworthy:

 

organizacja super :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przejazdu Nowym Światem rezygnujemy-

 

Ale jakby tak szybciutko nim przelecieć, to byłoby tak trochę no... buntowniczo :biggrin: :buttrock: , ze jadnak motocyklista niby dzieci karmi cukierkami, ale jednak to złoooooo w najczystszej postaci :icon_twisted:

 

 

 

pozdr

 

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz za nami biegać? ;)

 

A tak serio-chyba kilka osob ma być samochodami, więc podejrzewam, że w razie czego Cie przygarną

 

 

Byłoby super! Moja ładniejsza połówka pracuje w gazecie, więc jeśli nie ma przeszkód, to zrobi o tym materiał. Przyda nam się dobra opinia w Super Expresie. Jeśli ktoś mógłby nas przygarnąć, to niech dzwoni. Numer jest w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super! Moja ładniejsza połówka pracuje w gazecie, więc jeśli nie ma przeszkód, to zrobi o tym materiał. Przyda nam się dobra opinia w Super Expresie. Jeśli ktoś mógłby nas przygarnąć, to niech dzwoni. Numer jest w profilu.

 

Zak, odbierz info na PW, proszę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... opinia w Super Expresie. ...

Żeby ci się zainteresowali to ktoś musiałby się przyczepić struną od fortepianu do kierownicy :icon_twisted: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek działo się będzie stawię się o umówionej porze, w umówionym miejscu w worem słodyczy, jak pogoda będzie wybitnie niemotocklowa to w puszce się miejsce znajdzie dla 4 mikołajów, ale struny każdy załatwia we właśnym zakresie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tak jak przypuszczałam, na oficjalne załatwianie przejazdu przez NŚ, czy też obstawę z zatrzymaniem ruchu na czas naszego przejazdu trzebaby conajmniej miesiąc wcześniej zwrócić się z pismem.

Ale myślę, że damy radę się jakoś zorganizować sami:)

 

A tak w ogóle to dopisuję się do listy:

 

16. Agnes535

17. Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...