Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

M.in JA :)

 

Spróbuję rozrzucic temat po innych gronach i forach ale wolałbym najpierw ustalic szczegóły. Oczywiście chcętnie pomogę w organizacji całego tego baletu mikołajowego jeżeli zajdzie taka potrzeba :)

Edytowane przez Wookash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewoje jesli praca pozwoli(niestety czasem pracujace weekendy posiadam:/) to i ja sie pisze:) Pada mi czasem forum ale jak cos bede sledzil na gronie :buttrock:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar schlać sie w pracy i w niedzielę mieć kaca?

Kurde! Zajebisty pomysł :biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Zajebisty pomysł :biggrin:

 

pozdr

Bo ja mam same zajebiste pomysly ;)

 

No i żeby cos ruszyć... Proponuję ustalić już czas i miejsce zbiorki i z grubsza trasę. Może by tak godz.10 na pl. Teatralnym i wymarsz o 11? Dalej jakoś Marszałkowską polansować się po Centrum, Waryńskiego, zawrotka na pl. Unii Lubelskiej, małą Marszałkowską do szpitala na Litewską,dobić do Ujazdowskich, przez pl. 3 Krzyży i dalej Nowym Światem pod kolumnę(zakladając, że dostaniemy zgodę na wbicie się na Nowy Świat...)

 

Aha, warto by się też zastanowić czy nie warto oprocz zbiórki od motocyklistow zorganizować jakies puchy, żeby i od ludu kasę pozbierać. Tylko nie wiem czy tego nie trzeba jakoś oficjalnie pozałatwiać czy coś...

 

I dobrze byloby do jutra już ustalić mniej więcej koncepcji, żeby móc pozgłaszać gdzie trzeba i zbierać ludzi-bo łatwiej ich zebrać podając konkrety, a nie tylko ogólne hasło ;)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mikołajkowy jest godny uwagi :crossy:

O tej porze roku wszystko jednak zależy od pogody... i śniegu :icon_evil:

Jeśli to tylko będzie możliwe, to chętnie się przyłaczę :cool:

 

R.

 

no wreszcie odezwał się kierownik imprezy :)

 

co tam u Ciebie ? co tak cicho ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrócic uwagę na fakt, że prawdopodobnie będzie ZIMNO :) Dlatego fajne by było, zeby miejsce zbiórki było połączone z lokalem, skoro mamy czekac godzinę :)

Przy miejscu zbiórki lokali nie brakuje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na konkrety i zacznijmy tanczyc "taniec slonca" albo "bezsniegowe tango" :icon_mrgreen: gdyz patrzac za okno nie widze optymizmu :banghead: :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11:00 zbiórka na placu teatralnym

11:30 zrzuta na cukierki i odjazd

11:35 przejazd pod kolumnę na "lansmiejscówkę"

13:00 pod rotundę a w międzyczasie przejazd marszałkowską 30km/h (bo zimno)

14:00 szpital (tylko niech ktoś to ogarnie)

 

Jakieś korekty?

Edytowane przez Wookash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. tance szamanskie skutkuja sniezyca:) czy to tak mialo dzialac?

hiihii.. chyba trzeba jakis fax do mikolaja przeslac w tej sprawie:)

..a ja i tak bede.. piechota:) ale bede:)

 

:flesje:

 

hiihii.. lansmiejscowka -> dobre :bigrazz: to tam po kolumna?

Edytowane przez lubieimbir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11:00 zbiórka na placu teatralnym

11:30 zrzuta na cukierki i odjazd

11:35 przejazd pod kolumnę na "lansmiejscówkę"

13:00 pod rotundę a w międzyczasie przejazd marszałkowską 30km/h (bo zimno)

14:00 szpital (tylko niech ktoś to ogarnie)

 

Jakieś korekty?

Ja jednak nadal proponuję zbiórkę o 10-dzień jest teraz krótki, więc im wcześniej zaczniemy, tym większa szansa, że nie zalapiemy się na nocne przymrozki ;)

 

Co do cukierków-nie wiem czy nie lepiej, żeby każdy przywiózł swoje, bo może być problem z zakupieniem ich gdzieś na miejscu.

 

Jeżeli nie zgłosi się nikt bardziej zorganizowany i odpowiedzialny do zalatwienia sprawy ze szpitalem, to ja mogę podjechać, ale dopiero we wtorek po pracy.

 

Propozycja 2:

10. zbiorka na pl. Teatralnym

przed 11(już ja wiem jak się motocyliści zbierają, więc nie wierzę, że w poł godziny się uda...)wyjazd.

trasa: Wierzbowa, Krolewska, Marszałkowska, Piękna, Ujazdowskie, Nowy Świat postój pod szpitalem dziecięcym na Kopernika, posiedzieć tam trochę i dalej Krakowskim Przedmieściem pod kolumnę na lans

 

Halo halo! Z uwagi na nieubłaganie uciekający czas-jeżeli do wieczora nie będzie uwag, propozycji, odpowiedzi, czegokolwiek-uznaję, że opcja jest zaakceptowana i zaczynamy organizować wszystko wg tego planu!!!!

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...