Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12:30 Wizyta w Domu Dziecka

13:30 Instytut Matki i Dziecka

Znaczy cinąć w dzieciaka cukierkiem i chodu.

Nie no akurat na to nie ma szans... W szpitalu faktycznie pojawiamy się na chwilkę i znikamy, ale w DD spędzimy nieco dluższą chwilkę zapewne.

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, że można by te owoce kupić wcześniej w jakiś makro czy gdzieś - bo to zaskrzynkowane i w odpowiednich ilościach bez problemu. No i do jednego zbiorczego kufra zarzucić. Ale to już by trzeba jakąś zbiórką poprzedzić i chyba późno nieco. Będziemy na miejscu kleić. Więc chyba offtopic spłodziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka poprosiła żebym zamieściła na forum informacje o stanie osobowym w domu dziecka żeby dać Wam szansę wykazania się pomysłowością ;)

Ustaliłam z dyrekcją DD do którego tak tłumnie zamierzamy się wybrać że mamy tam 57 dzieciaków (wg stanu na środę ale to może się zmienić z uwagi na specyfikę ośrodka). Sytuacja przedstawia się następująco:

3-6 lat - 7 chłopców i 8 dziewczynek

7-9 lat - 2 chłopców i 13 dziewczynek

10-12 lat - 5 chłopców i 4 dziewczynki

13-15 lat - 7 chłopców i 5 dziewczynek

16-18 lat - 1 chłopiec i 5 dziewczynek

Mam nadzieję że te dane przydadzą się jeśli ktoś będzie chciał poza słodyczami dostarczyć tam jakieś upominki :smile: .

Z tego co słyszałam kilka osób już przygotowało jakieś prezenty :smile: , ja jadę jutro popołudniu po odbiór część upominków od znajomych. Niestety dopiero jutro dowiem się co to jest,? Ile tego? i dla jakiej grupy wiekowej?

Mam prośbę o info na forum jeśli ktoś zamierza coś podarować. Podawajcie tylko przedział wiekowy i płeć dziecka bez opisów prezentów. Do południa w sobotę zbierzemy informacje i zobaczymy dla których dzieci nie ma jeszcze prezentów i trzeba coś zorganizować.

 

Aśka, wpisz informacje co przygotowali Twoi znajomi z grona to będzie nam łatwiej ustalić czego brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motogen.pl/aktualnosci/zkraju/m...nia,art176.html

 

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział- tu są wszystkie ważne ważności :)

 

Albo czegoś nie rozumiem... albo ktoś próbuje się wylansować na pomyśle rzuconym przez motocyklistów (a dokładniej - motocyklistki...) z Forum... i pytam się: KTO TU KOGO ZAPRASZA?

 

R. :banghead:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

szczerze powiem to myślałem że to ktoś "z naszych" (podejrzewałem którąś z Pań organizatorek) napisał ten "news" na motogenie.

 

jeśli tak to nie widzę powodów by się denerwować, jednak jeśli jest inaczej to chyba należą się małe wyjaśnienia ze strony motogen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, spokojnie. Newsa do motognu napisał Wookash, czytałam go przed wysłaniem i szczerze mówiąc jakos umknęło mi to, że może to byc odebrane jako akcja motogenowa... B3wolf-jeśli jest taka mozliwość, to dla świętego spokoju poproszę o zmianę na "Warszawscy motocykliści mają zaszczyt...".

 

A teraz udaję się na grono sprobowac ogarnąć tamten bajzel i dowiedzieć się co konkretnie jest kupione ;)

 

Edit: No więc jeden z Gronowiczów kupił ok. 50 takich małych maskotek :)

 

Miśka-czy prezenty dla najstarszych dzieci aktualne?

 

Do reszty-kto sie orientuje co może sprawić frajdę dzieciom z podanych przedziałów wiekowych? Ja już chyba za stara jestem i nie pamiętam co się wtedy robiło :icon_rolleyes: (I nie pisać mi tu o prezerwatywach i piwie :P )

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...