Skocz do zawartości

Nad stan oleju w silniku- plusy i minusy


kubaf3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo to gadka teoretyków z praktykantami

 

Dobrze ze napisales praktykantami a nie praktykami :biggrin:

Gdyby wszyscy polscy stunterzy zajmowali sie tym na powaznie i mieli sie czym pochwalic to mozna by sie z toba zgodzic co do ich wiedzy na temat przerobek silnika. Ale jesli wiekszosc z nich jest w tych przerobkach silnika rownie dobra jak w stuncie to sa najwyzej praktykantami. Mam tu na mysli filmik, gdzie ktos pali gume w miejscu do wybuchu silnika ale za to bezpiecznie i profesjonalnie no bo ma klatke :bigrazz:

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze D. nawet najwieksze kozaki maja klatki ona nie swaidczy o poziomi eumiejetniosci tylko o tym ze nikomu nie chce sie wymieniac pokryw itd przy byle wywrotce... ja wielokrotnie stajac po jezdzie n po prostu rzucam moto bo tak lubie a klatka pozwala mi na posiadanie bonusowego czasu ktory spedzilbym na wymianie pokryw...

motor to tylko rzecz kupa zelaza aulinium i plastiku za pieniadze!!! i wypowiedzi typu :

Motocyklem można się bawić bo między innymi po to jest ale złośliwe i bezmyślne katowanie to już przekracza granice dobrego wychowania motocyklisty."""" sa ......

o jakim wychowaniu ty mowisz?????? czy do jazdy autem tez jest jaki wizerunek i wychowanie ???? :)))))))

nie ma to jak usmiech na twarzy od rana :)))))))))))

 

ja naprzyklad wole kobiety niz motocykle - no ale jak ktos woli moto to ja dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To tak jakby lokalnego menela ubrać w smoking i wpuścić na salony."

Sugerujesz zeby zrobić zrzutę na smoking i wpuscić Cie na salony? hmm sredni pomysł.

 

A co do klatek i calego tematu... Od czegos sie zaczyna.. to wlasnie odroznia te 2 srodowiska ze jedni nie boja sie wyzwan i doskonalenia nieprzecietnych umiejetnosci( nie dla szpanu bo nikt nie cwiczy na ulicach.. chyba ze masz na mysli gosci w adidasach i hawajskich koszulach na r1 ale to chyba pomylily ci sie srodowiska) , inni jezdza swoimi chromowanymi kredensami raz w tyogdniu do kosciola. Po prostu wolny wybor- co kto lubi. Negujesz polskie srodowisko stunterów ale zebys cos widzial poza końcem własnej brody bys byl innego zdania... Polacy zaczynają doganiac chlopakow zza oceanu a w Europie maja juz sporo do powiedzenia. W przyszlym roku sie rpzekonasz jak paru pojdzie na glebsze wody. Popatrz na Stuntera13, Pasia, Łukasza FRS i kilkunastu innych kozaków..... Cieszysz puche a gowno wiesz na caly temat. Masz pewien tok myslenia i nie dopuszczasz mysli ze ktos moze spedzic czas inaczej, uprawiajac pasjonuajcy, widwiskowy sport niz gadac glupoty na zlotach i moczyc brode w piwie

Ten tekst można uznać za obraźliwy i nie wnoszący niczego nowego do tematu.

Na razie jedynym wyzwaniem dla Ciebie jest nauka języka polskiego bo z raczej nie zdasz egzaminu na prawo jazdy robiąc tak dużo błędów.

Pozostanie w temacie tego posta będzie przykładem jak można się publicznie ośmieszać.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze napisales praktykantami a nie praktykami :biggrin:

Gdyby wszyscy polscy stunterzy zajmowali sie tym na powaznie i mieli sie czym pochwalic to mozna by sie z toba zgodzic co do ich wiedzy na temat przerobek silnika. Ale jesli wiekszosc z nich jest w tych przerobkach silnika rownie dobra jak w stuncie to sa najwyzej praktykantami. Mam tu na mysli filmik, gdzie ktos pali gume w miejscu do wybuchu silnika ale za to bezpiecznie i profesjonalnie no bo ma klatke :bigrazz:

no tak lepiej by bylo go zaje*ac na kołsterze ale nie umiem jeszcze....

 

a co do wypowiedzi pana P. D o lataniu samolotami itd...\

nie wiem w czym moczysz brode i co to za swinstwo ale otrząsnij sie z tego amoku - i wiedz nauka jazdy na kole nie przychodzi z dnia na dzien... ale chyba tego nei rozumiesz... bo ty zapewne urodziles sie juz mechanikiem i w wieku 1 roku naprawiales kolega motorynki....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdenerwowalem sie ... bo nie dopuszczasz innego toku myslenia niez swoj.. ot co.. to forum publiczne i kazdy chyba ma mozliwosc wyrazanai swojej opini... ja nie mowie ze jestes kiepskim mechanikime a ty mowisz ze ja jestem kiepski w jezdzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie motocykl jest narażony na upadki tylko brak umiejętności kierującego.

tu sie zgodze.

Zgodzę się z jednym że podczas nauki taki gadżet może być przydatny

Można powiedzieć żę stunterzy cały czas sie uczą, bo oni jeśli opanują jeden trick, biora sie już za następny nowy i tak dalej i tak dalej, nie stają w punkcie tylko cały czas robią coś nowego próbują czegoś trudniejszego i tak cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdenerwowalem sie ... bo nie dopuszczasz innego toku myslenia niez swoj.. ot co.. to forum publiczne i kazdy chyba ma mozliwosc wyrazanai swojej opini... ja nie mowie ze jestes kiepskim mechanikime a ty mowisz ze ja jestem kiepski w jezdzie !!!

Masz rację że to forum publiczne ale nie zapominaj że to jest FORUM MOTOCYKLISTÓW a nie oszołomów i jeżeli Ci się nie podoba takie forum możesz mając wolny wybór przenieść się ze swoimi tekstami do innego np. www.zapie**alam.pl bo tam znajdziesz kolegów podobnie myślących.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mootr i nie wiaze z tym zadnej ideologii..... to tak jakby miec koparke czy dzwig i mowic o ideologi...

 

co czlowiek to opinia..

ale odbieglismy od tematu!

 

o jakis Spidi... ciekawe ile tak pojedziesz na swiecy... po co si eszpanujesz fotkami jakimis.. pffff lanser

!

Edytowane przez kubaf3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakis Spidi... ciekawe ile tak pojedziesz na swiecy... po co si eszpanujesz fotkami jakimis.. pffff lanser

!

 

hmmm... nie wiem ile przejadne na jednym zestawie świec- częściej zmieniam motocykle niż świece! :icon_mrgreen:

 

a tak serio... kiedyś mój dobry kolega którego xywy nie przytocze bo go tutaj nie lubicie powiedział fajne zdanie: "...motocykl sportowy to narzędzie, takie samo jak choćby młotek i został stworzony do niczego innego jak poprostu do napierdalania!"... czy sie to komuś podoba czy nie taka właśnie jest gorzka prawda.

Po co wiec usilnie dorabiac ideologie tam gdzie nie o to chodzi. niech Harle'e mają sobie dusze czy co kto tam wymyśli a motocykle sportowe niech służa do zabawy... a jakiej to niech każdy decyduje SAM!

 

pzdr

Edytowane przez Spidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie widzicie ze gość przeżył 58 lat wie coś wiecej o tym swiecie. Pozatym nie moze napisać ze popiera takie zachowanie, bo zaden mechanik nie popiera psucia sprzętu. Motocykl jest zwiazany silnie z ideologia a jesli tego niewiesz trudno. Stunt to zabawa dla bogatych, kto tego niewie to sie dowie;) A bezmyslne katowanie maszyny jest dla mnie czyms co przysżło wraz z narastajaca moda na motocykle.

 

 

p.s. Sorry ale nie moge poprawić posta word odmówił mi posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...