Skocz do zawartości

BMW R 1150 RT


Rekomendowane odpowiedzi

:crossy: :crossy: :crossy: Od 2 miesięcy jestem posiadaczem BMW R 1150 RT - fajny moto !!!!! Przedtem latami tłukłem się na choperach i cruiserach , zakończyłem na Honda Shadow VT 1100 C3 Aero . Mam pytanie - jak często wymieniać płyny i oleje lub co ile km ????????? Nie mam żadnej instrukcji obsługi a na serwis BMW nie bardzo mnie stać . Proszę o opinie znawcę tematu R 1150 RT i mam nadzieje że w tym nowym temacie będą się wypowiadać właściciele lub znawcy tego sprzęta . :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Napewno jest taka mozliwosc...tylko nie za te pieniadze co w Suzuki. Biedrona r1150rt to byl moj 1szy boxer.. gdzies powinienem miec serwisowke do tego modelu w pdf w jezyku angielskim. Jesli jestes zainteresowany przeslij mail'a.

 

Pozdrawiam,

Alex

p.s. zycze przyjemnosci na drodze :) a ten motorek da Ci jej niemalo.

Edytowane przez Alex_kr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

no to jest ok. teraz tylko rozkrecac i przykrecac :) nie ma jak chwila wolnego w dlugie zimowe wieczory w garazu z piwkiem i kluczem w reku :) jak sie zdecydujesz na ubranie swojej Julii w jakies dodatki - powinienem miec kilka manuali do dodatkow z Wunderlicha.

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,R1150 GS to chyba ostatnia bejca przy której wystarczy jakaś złota rączka i serwisu nie trzeba odwiedzać.R1200 GS bez serwisu sie nie obejdzie :cool:

 

Gratulacje ze sprzęta,oby dobrze służył :buttrock:

Znam ludzi którzy uważają że tylko R1150GS nadaje sie do ciężkich przepraw.Bardzo chwalą ten model że do niego nawet narzędzi nie potrzeba,wystarczą te z wyposażenia żeby go całego rozkręcić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...