Skocz do zawartości

Opony do choppera/cruisera


Rekomendowane odpowiedzi

dam Wam zdjecia jak je zrobię,

a gmole zrobiłem tak: jest to mniejsza wersja gmoli bo mam wysunięte funkcje do przodu, więc policzyłem odległóści dociąłemrurki na wymiar i wstawiłem kolanka które można kupić w każdym sklepie metalowy/4 kolanko to 12 złoty/ nastęopnie całóść zespawać i do chromowania. efekt zobaczycie na fotkach po weekendzie bo jutro rano wyjeżdżam w delegację pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

>Pisałem< już o tym. Tam chodziło o przednie koło, ale z tylnym ma się podobnie, tyle że dodatkowo przydałyby się jakiś stojaczek pod wahacz.

Po odkręceniu hamulca i wyjęciu ośki trzeba troszkę poruszać kołem (nie kręcić tylko ciągnąć na prawą stronę moto) tak by zdjąć go z kardana.

Nie wiem w jakim stanie masz zawleczki (oś+hamulec), ale warto się w nie zaopatrzyć przed wykonaniem roboty, czasami po ich wyjęciu nie nadają się do ponownego założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę użytkowników tych opon o opinie na ich temat. Tylko nie piszcie użyj opcji szukaj , bo to już zrobiłem i w dalszym ciagu niewiele wiem. A już napewno za mało ,aby się na nie zdecydować.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie, ale daj sobie spokój!!! Założyłem na tył. Na suchym było spoko, ale jak jechałem w deszczu, to miałem wrażenie, że siedzę na pełnym pampersie, tak mi ładnie tył pływał. Na zakrętach prawie kleks w spodniach, przy ruszaniu boksuje. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obawy się jednak potwierdziły, ma to być guma na tył więc daję sobie spokój . Trza będzie zainwestować w Dunlopa , chyba że macie jakieś inne propozycje ???

 

pozdrawiam.

 

 

Moj typ to Metzeler ME 880, za Heidenaua w biezniku K-65 dasz najmniej z 330 zl, Metzeler bedzie drozszy o jakies 130zl. Tez mam ten problem, ale kupie jednak Metzelera. Wyszedlem z zalozenia że lubie winkle, chociaz moja maszyna niespecjalnie sie do tego nadaje i nie bede sie wku..al jak zlapie mnie deszcz. No ale może ktoś ma inne doswiadczenia z Heidenauem zwlaszcza jesli chodzi o bieznik K-65 - bo to ma byc jakas nowosc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...