Skocz do zawartości

Kanada Pierwsza na Swiecie...


Rekomendowane odpowiedzi

...bedzie miala w sprzedazy nowy Kawasaki ZX-10R. Juz 13 Lutego Japonce zaczynaja pakowac pierwszy transport tych motocykli do drewnianych pudel i sprzedaz w Kanadzie rozpoczyna sie w pierwszym tygodniu Marca. Wlasnie wrocilem z Japonii w tym tygodniu.

 

Obrzydliwi Amerykanie nie beda ich mogli kupic az do Maja. Poniewaz maja 1200 handlarzy Yamahy wiec aby nikogo nie faworyzowac i wszystkim dac towar jednoczesnie pierwsza dostawa do nich bedzie musiala byc tak ogromna ze producent zdecydowal ze Kanada jest pierwsza.

 

Ogladalem ZX-10R na zywo na pokazach itd ale nigdy nie jezdzilem ani nawet nie slyszalem jak chodzi. Jest to jeden z tych motocykli ktory wyglada lepiej na zdjeciu niz w rzeczywistosci. Ciekawe jak bedzie w jezdzie.

 

Honda Rune (nowa Valkyria) na odwrot; wyglada duzo lepiej na zywo niz na fotografiach.

 

A wogole to zaczynam sie chyba starzec; w zeszlym roku mialem Harleya Hertage Springer przez pare miesiecy (kupilem nowy i gosc mi zaofiarowal $300 wiecej niz zaplacilem wiec sprzedalem) a teraz nagle kupuje Yamahe V-Star 1100 Silverado (w Anglii tego nie ma a w Europie chyba widzialem ale nazywa sie jakos inaczej, taki lepszy HD Fat Boy z szyba i tobolami). Bede jezdzil z zona na wycieczki chyba.

 

A moze to wplyw nadchodzacej wiosny?

 

PS Teraz tyle tych rozdzialow porobili ze nie wiadomo gdzie co pisac; moze powinienem do dzialu Cruisery/Choppery? Chyba bredzic juz zaczynam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to jeszcze tyle czasu do premiery nowej 10tki? Ciekawe, kiedy w Polsce będzie... myślałem, że jakoś szybciej, bo już się pojawiły reklamy tego motocykla w lutowym numerze ŚM :D

A na zdjęciach faktycznie prezentuje się bardzo fajnie, już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę taką w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to juz bylby cud prawdziwy - pierwszy raz w historii zamorski producent by cos wyslal do Polski zanim nasyci rynek polnocno-amerykanski. :mrgreen:

 

No ale moze wam wyjsc to na dobre bo glowny inzynier Kawasaki powiedzial mi w zaufaniu ze wlasnie teraz wprowadzaja na tasme produkcyjna tzw "biezaca zmiane" w skrzyni biegow. Prototypy i pierwsza faza produkcji nie zmienialy biegow perfekt w 100%. Mnie jego zaufanie nie zobowiazuje - mogl nie wygadywac sie. Mam go w nosie i dlatego pierwsi sie o tym dowiadujecie na swiecie.

 

Do Europy pierwszy transport bedzie juz mial skrzynie biegow 2-ej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz moje info pochodzą między innymi od znajomych z Yamahy i głównie do R1 pije ale podejrzewam że w zbliżonym terminie wejdzie Fire i Ninja 10...

Powiedziano mi że w kwietniu dostaną motorki już z tym że napewno nie po to żeby stały bo większa część maszyn preznaczonych na polske na ten rok już dawno została zaklepana...prebąkiwał coś że spróbują kilka sztuk sprowadzić ciut wcześniej(wiadomo- każdy chce być pierwszy) ale mimo chęci jakie wyraża dyrekcja wcale nie musi sie to udać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz nie obrażam sie bo nie ma za co... :D

Tylko troche trudno mi uwierzyć że do mają nie będzie nikt w polsce miał tych sprzetów wściekłych- przecież są zawodnicy którz y zapewne dostaną te maszynki w pierwszej kolejności a wątpie żeby wszystko odbywał sie w takiej konspiracji że motorki będą nie do zobacznia...

A moje plotki wziąłem od znajomego z Yamahy i to są ich wewnętrzne plotki a nie takie które słyszy sie od znajomych zainteresowaych tematem że ktoś od kogoś słyszał...a w każdej plotce jest chocby ziarnko prawdy więc myśle że importer Yamahy sam nie wymyślił sobie że motorki dostanie wtedy kiedy chce bo przecież je sprzedaje, ma zobowiązania wobec ludzi którzy wpłacają zaliczki i zamawiąją maszyny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...