Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Racja. Motocykle i piwo nie idą w parze.

 

"Pijesz? Nie jedź. Powyżej 200km/h wyrywa puszkę z dłoni." :icon_twisted:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurim

 

Pierwsza zasada forum - nie wiesz nie pisz - tym bardziej nie wklejaj fot :D

 

Po drogie mimo swego doswiadczenia popelniles karygodny blad, czysciles powiedzmy nieodpowiednio lancuch. Miales szczescie, ze masz jeszcze pace. Syn mojego docenta jednego wlasnie w ten sposob sie pozbyl.

 

Co do trwalosci BMW to kazdej firmie zadza sie jakas wada w produkcji ( o Kawasaki nie mowie :D ).

 

jezeli ktos uzytkuje moto w terenie ( w przypadku F 650 GS - z foty ) to chyba bastepuje cos takiego jak techniczne zmeczenie metalu i kiedys to niestety przeradza sie w to co sie stalo. Wpusc HD w teren ( czy inny motocykl ) i pokatuj nastapi to samo moze nie tak predko ale nastapi.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat i wiekszosc postow w nim zawarta jest w ogole bez sensu ...

rambo54 pyta sie o model na co oczywiscie wszechwiedzacy qurim od razu mu bezblednie odpowiada :D

 

Jak zwykle najwiecej maja do powiedzenia o BMW ci ktorzy widzieli te motocykle przypadkowo tylko na obrazkach - wszedzie tylko znajomi, znajomi znajomych i koledzy. Gdyby placono za wypisywanie bzdur to pewnie niejeden mialby zapewnione utrzymanie do konca zycia. Zyjemy w kraju w ktorym poki co kazdy moze dokonywac wyboru i jezdzic czym sie mu podoba.

PS. Proponuje na "kurierke" TYLKO HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...