Skocz do zawartości

Jazda po Szczecinku


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie przestrzegam przed rozj... Srażą Wiejską w Szczecinku. Zostałem złapany po raz drugi na fotoradar. Radar stoi na stałe na samym wylocie w stronę Koszalina za ostanią krzyżówka. Żeby było śmiesznie radar ustawiony jest na 60km/h !!! gdzie dopuszczalna jest prędkość 50km/h :icon_rolleyes:

Jechałem 67km/h

Radar typowo nastawiony na bicie kasy bo tam już nic nie ma! Nie ma przejścia dla pieszych, nie ma szkoły, ot zwykła prosta.

Pomijam fakt że jest to miasto które żądzi się swoimi prawami a raczej sama Sraż Wiejska.

Dostałem mandat do którego sie przyznałem 6pkt i 300zyla. Manadatu nie zapłaciłem bo z reguły nie płacę i mi US ściąga z konta a Sraż Wiejska ze Szczecinka najpierw zadzwoniła że jak nie zapłacę to mnie zlinczują (ciekawa forma komunikacji) i pozwą do Sądu Grodzkiego gdzie dostałem ZA TO SAMO wykroczenie 350zł i 50 kosztów sądowych. Ktos kuma o co komon?

Jeżeli będę jechał przez zas*any Szczecinek puszką i zobaczycie auto które jedzie 15km/h to będę ja. Ni chu*a nie będę jechał szybciej i w dupie mam że za mną będzie cały sznur samochodów, O!

 

ch*j, musiałem wylać żale.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, przecież złamałeś przepis więc prawo jest po ich stronie. A to, że być może w tamtym miejscu przepis nie ma sensu to inna sprawa.

Tak jak już wcześniej wielokrotnie pisano, miedzy innymi na tym forum, Sraż Wiejska to często frustraci i frustratki, odbijający sobie niepowodzenia życiowe w takich właśnie sytuacjach.

Ignoruj ich o ile możesz. Dla zdrowia lepiej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem za przekroczenie predkosci o 17 km/h mogles dostac 300 zeta i 6 punktow, skoro taryfikator przewiduje za to maksymalnie 100 zlotych i 2 punkty??

 

 

300zyla i 6pkt. dostałem w maju, wtedy jechałem 89km/k na 40tce na bikeu :banghead:

Pisałem o tym na forum czy się przyzanć bo na fotce był tez inny pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Szczecinek to fajne miasto - prawie wszędzie ograniczenie do 40.... I mają kilka samochodzików z kamerami. A że są wredni to wszyscy miejscowi wiedzą.

 

Mnie jak parę lat temu tam chwycili to na dokładkę dowalili mi max widełek za to, że mam żonę ze Szczecinka.... Wuje zasrane. Jechałem do teściowej i na wlocie do Szczecinka miałem 110)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lapad:

Ech, Szczecinek to fajne miasto - prawie wszędzie ograniczenie do 40.... I mają kilka samochodzików z kamerami. A że są wredni to wszyscy miejscowi wiedzą.

 

Mnie jak parę lat temu tam chwycili to na dokładkę dowalili mi max widełek za to, że mam żonę ze Szczecinka.... Wuje zasrane. Jechałem do teściowej i na wlocie do Szczecinka miałem 110)

 

 

Żeś chyba zdurniał do reszty :biggrin: :) - do TEŚCIOWEJ się spieszyć , chyba żeby pomóc grabarzowi i być pewien że już nie będzie nachodzić :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lapad:

 

 

Żeś chyba zdurniał do reszty :lalag: :bigrazz: - do TEŚCIOWEJ się spieszyć , chyba żeby pomóc grabarzowi i być pewien że już nie będzie nachodzić :lapad:

Żeś chyba zdurniał do reszty - do TEŚCIOWEJ się spieszyć , chyba żeby pomóc grabarzowi i być pewien że już nie będzie nachodzić

 

Wtedy jeszcze była ok......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu powiedzieć.....? Też dostałem zdjęcie ze Szczecinka :icon_twisted: Też mądrze, zamiast postawić śmietnik gdzieś na mieście to woleli na obwodnicy...

 

Ostatnio zostałem ustrzelony trzy razy i za każdym razem w miejscu, gdzie ograniczenie jest bez sensu....

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu powiedziec...

Jestem ze Szczecinka i wszystko co koledzy napisali jest niestety prawdą.Straż wiejska jest wyjątkowo pazerna i wredna, swój fotoradar chowa w krzakach, za drzewami w kilkunastu miejscach na miescie ale także za tablicą! (uwaga na wyjazd na Marcelin). Jak ktoś wczesniej wspomniał do tego dwa auta policji z fotoradarami(focus i kia) i dwa fotoradary stacjonarne-ten który opisał kolega jest bardziej ''krwiożerczy'' i chyba celowo tak ustawiony aby bili kasę,niestety na nas. Niestety mogę polecać wszystkim przelatującym zwolnić bo niewiadomo gdzie się czają...

A Szczecinek to naprawdę piękne miasto (poza tymi :icon_mrgreen: ;) pi.... fotoradarami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie piękne miasteczko. Na dodatek nie zauważyłem nigdy, żeby miały tam miejsce jakieś rażące przekroczenia prędkości. Tam każdy jedzie tyle ile powinien nawet jeśli nieznacznie przekracza prędkość dozwoloną.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak o Szczecinku jest głośno, mnóstwo zdjęć tam pstrykają. Na znaczki im nie szkoda czy co:)

Dokładnie, właśnie ostatnio było w ogólnopolskich mediach,że :eek: ''nasza'' :eek:

straż wiejska tak zagalopowała się w robieniu fotek,ze zabrakło im budżetu na znaczki do rozsyłania korespondencji i musieli wziąśc pozyczkę z urzedu miasta...

Co ciekawe zwróccie uwagę jakie kwoty wchodzą w grę: ratusz założył, ze ''zarobią'' w ciągu roku 1.500.000zł zaś straż była na tyle ambitna,że do pazdziernika ''zarobiła'' 1.7000.000zł!!! Stąd brak kasy na znaczki.Niema jak nadgorliwość....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...