Skocz do zawartości

Jazda po Szczecinku


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wychodzi iż w staży są sami byli policjanci i odbijają sobie że w służbie mało ludzi nałapali więc teraz nadrabiają :banghead:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czemu to wszystko służy? Czy w Szczecinku jest jakiś problem z maniakami prędkości? Za dużo wypadków? Nóż się w kieszeni otwiera...

Czy w Szczecinku psy nie srają na trawniki? Sprzątanie po pieskach to idealne zajęcie dla WIEJSKICH :lalag:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w Szczecinku wykasowali 200 pln i 2 punkty - mialem 58 km/h - i do tego zdjecie z tylu. Tez jezdze juz tam jak Bog przykazal i ani centa wiecej. Trzeba uwazac tym bardizej ze to najpopularniejsza droga nad morze z moich okolic i duzo ludzi tamtedy smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w Szczecinku wykasowali 200 pln i 2 punkty - mialem 58 km/h - i do tego zdjecie z tylu. Tez jezdze juz tam jak Bog przykazal i ani centa wiecej. Trzeba uwazac tym bardizej ze to najpopularniejsza droga nad morze z moich okolic i duzo ludzi tamtedy smiga.

 

 

Fakt, tam lubią "od tyłu" :bigrazz:

Ja zobaczyłem fotoradar i od razu przyhamowałem ale odpuściłem hamulec bo wycelowany był w drugą stronę. Mocno się zdziwiłem jak zobaczyłem tył mojego Uno na fotce.

 

To musiało być na 40-tce chyba bo strasznie dużo.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straż miejska sobie odbija to, że nie dostal się do polcji ;) A przecież przyjemniejsze jest ustawianie foto, niż sprzątanie po pieskach, czy pouczanie huliganów...

Niestety tak jest, że policja ustawia foto przeciwdziałając wypadkom, a miejscy nie mają takiego obowiązku.

U nas już też trochę kombinują - foto w koszu na śmieci z wyciętym otworem, w krzakach, okryty siatką maskującą, za szybą samochodu prywatnego postawionego na poboczu... A w mieście smród, bród i ubustwo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest, że policja ustawia foto przeciwdziałając wypadkom, a miejscy nie mają takiego obowiązku.

 

Ja nie pamiętam fotoradaru przeciwdziałającego wypadkom....

W sumie to tylko miejscy w Łomiankach mają trzy sensowne miejscówki a poza tym zawsze widzę fotoradar w miejscu zarobkowym.

 

U nas już też trochę kombinują - foto w koszu na śmieci z wyciętym otworem, w krzakach, okryty siatką maskującą, za szybą samochodu prywatnego postawionego na poboczu... A w mieście smród, bród i ubustwo :/

 

Ten "w koszu na śmieci" to po prostu taki model. Na dodatek działa na dwie strony.

Fakt, że słyszałem o Kangoo z radarem w zderzaku i fleszem za szybą.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wypadkami, to chodziło mi o to, że policja ma w obowiązku stawianie foto w miejscach, gdzie jest niebezpiecznie i znakować foto, aby działać prewencyjnie. Zadaniem policji jest tak ustawienie foto, aby ludzie zwalniali przy nim.

 

A straż nie ma takiego obowiązku i stawia tam, gdzie idzie więcej zarobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę masz rację i trochę nie.

Założenie takie jest słuszne ale podważa sens używania suszarek bo one na pewno nie działają prewencyjnie. Do tego te nowe laserowe, które walą z kilometra...... :banghead:

 

Miejscy moim zdaniem mają obowiązek stawiać foto-radar według tych samych wytycznych. W praktyce.... wiadomo

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...