Skocz do zawartości

Refleksje po glebie


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś pytania? :D

Tak :D

Cytat z wywiadu:

Ja przeszedłem swój chrzest bojowy po ok. roku pracy – kobieta w samochodzie wyjechała z podporządkowanej drogi i widząc mnie zatrzymała się w połowie pasa, próbowałem ominąc samochód ale nieszczęśliwie zahaczyłem nogą o krawędź zderzaka w efekcie czego zerwałem go, wyrwałem cały reflektor i poszybowałem w przestworza.

Jak mogles tego nie przewidziec???? :banghead:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogles tego nie przewidziec???? :D

 

Heh. Przewidzieć nic nie mogę bo nie jestem prorokiem. Ale spodziewać się mogę. No i spodziewałem się, ale jak już byłem 25m od skrzyżowania to patrzyłem na "kierowczynię" samochodu i widziałem że patrzy w moim kierunku, ruch był mały, ja miałem włączone światła więc zakładałem (po otrzymaniu kontaktu wzrokowego) że nie wyjedzie. A wyjechała. Jedyne czego nie spodziewałem się to że jest taką idiotką. :)

A zresztą, to zdarzyło się 2 lata temu, miałem wtedy może 200 tys km w życiu przejechane więc byłem totalnym żółtodziobem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

 

 

No popatrz, cóż za pomyłka. Miałem na myśli "spodziewam się" ale pomyłka słowna w owych pytaniach mnie zwiodła. Kolega Stasiu pewnie myślał że jestem prorokiem i przewidzę przyszłość czyli sytuację na drodze jutro, pojutrze , za rok.... no i przewidzę: Za rok liczba debili w samochodach będzie jeszcze większa z powodu coraz większego popytu na sprzęt AGD jakim są samochody.

Przewidzieć nic innego nie mogę bo nie jestem prorokiem. Ale mogę spodziewać się. A spodziewać się oznacza OCZEKIWAĆ w tym przypadku sytuacji na drodze która może aczkolwiek nie musi się zdarzyć. Ot, cała sztuka. :)

pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, cóż za pomyłka. Miałem na myśli "spodziewam się" ale pomyłka słowna w owych pytaniach mnie zwiodła. Kolega Stasiu pewnie myślał że jestem prorokiem i przewidzę przyszłość czyli sytuację na drodze jutro, pojutrze , za rok.... no i przewidzę: Za rok liczba debili w samochodach będzie jeszcze większa z powodu coraz większego popytu na sprzęt AGD jakim są samochody.

Przewidzieć nic innego nie mogę bo nie jestem prorokiem. Ale mogę spodziewać się. A spodziewać się oznacza OCZEKIWAĆ w tym przypadku sytuacji na drodze która może aczkolwiek nie musi się zdarzyć. Ot, cała sztuka. :D

pzdr.

 

Ale kurde jesteś mądry ! Najmądrzejszy !!! A i tak nie przewidzisz i nie spodziewasz się (jak zwał tak zwał), że w drewnianym kościele przysłowiowa cegła na głowę ci spadnie. To ci mówi starszy od ciebie (nie przypisując sobie niczego a jednak bardziej doświadczony) człowiek, za parę lat zasłużony wiekiem emeryt (stadium życia wyśmiewane przez innych - a każdy nim będzie jak dożyje :D)))

Nie jesteś w stanie przewidzieć, spodziewać się itd, itp. Wychodząc z domu, siadając na moto czy do puszki, czy też idąc pieszo musisz pamiętać tylko jedno, że wszystko może się zdarzyć a twoje podejście bardziej czy mniej asekuranckie może mieć na to wpływ większy lub mniejszy. Tak więc skończ wypisywanie bzdur bo w niektórych nawet tu sam sobie zaprzeczasz. Bez urazy i bez odpowiedzi. Pozdrawiam "glebniętych i nieglebnietych" i całą resztę towarzystwa. :) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakieś pytania? :biggrin:

 

http://www.rockers.webd.pl/readarticle.php?article_id=108

:buttrock:

 

 

UUAAUUU.... pytanko : kiedy można piszczeć?

 

a poważnie: może zajmij się beletrystyką, jak się ma talent to żyjesz jak S.King albo Sapkowski, też kiedyś próbowałem pisać, ale ze mnie marna pisarzyna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do wiosny mi przejdzie, ale tak myślę, że głupio byłoby skończyć żywot na zdechłej sarnie, rozsypanym na ulicy piasku lub co gorsza na buraku cukrowym na drodze powiatowej... :buttrock:

 

Ja wtrace swoje 3 grosze. Moze dla czesci wydaje sie to oczywiste, ale z obserwacji uzytkownikow drog w Polsce nie bardzo.

Moze warto sie zastanowic i za dobra zasade porzadnego kierowcy przyjac wozenie jakis rekawiczek z soba, co by taka przeszkode z drogi sciagnac, aby nie pojawialy sie dwa posty o tej samej padlinie ;-)

Generalnie jest znieczulica, ale takie zachowania moga przelamac stereotypy dotyczace motocyklistow, a z drugiej strony jadac puszka mozemy dac przyklad innym. Taka promocja spoleczna dobrych nawykow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że cały jesteś i nic poważniejszego się nie stało :)

 

a dla rozluźnienia ...

po przeczytaniu

Pozdrawiam "glebniętych i nieglebnietych" i całą resztę towarzystwa. :buttrock: :biggrin: :)

zastanawiałem się kim jest "cała reszta towarzystwa" i wyszło mi że poza "glebniętymi" i "nieglebniętymi" są jeszcze "wyglębujący się" :)

 

pozdrawiam

uLu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że cały jesteś i nic poważniejszego się nie stało :biggrin:

zastanawiałem się kim jest "cała reszta towarzystwa" i wyszło mi że poza "glebniętymi" i "nieglebniętymi" są jeszcze "wyglębujący się" :buttrock:

 

pozdrawiam

uLu

 

hehe, mogą jeszcze być tacy co by chcieli się wyglebić lub nie, terminologia jest tu dowolna, każdy może zakwalifikować się według swojego uznania, nie czepiaj się słówek, chyba że nie masz co robic i cię to bawi :icon_mrgreen:

za pozdrowienia dziękuję i życzę miłego dnia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...