Skocz do zawartości

co sadzicie o tej kurtce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Możliwość odbioru osobistego na trasie E40 Przemyśl - Radymno - Jarosław - Rzeszów" czyli co, "grzybiarki" to sprzedają..? :icon_mrgreen:

sądząc z "profesjonalizmu" opisu nikt rozsądny tego nie kupi...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to, że kurtka jest ze skóry samo odpowiada na pytanie... proste, że skóra...

A jak nie skóra to dresy i adidasy najlepsze :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć do tej kurtki spodnie tekstylne, wtedy nie tylko będziesz próbował być zabawny ale zapewniam Cię, naprawdę się to uda :icon_razz:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec żartów :) ja odpowiadam poważnie -> skórzane spodnie będą najlepsze do skórzanej kurtki (bo trochę "wiocha" mieć tekstylne spodnie i skórzaną kurtkę jeszcze tego typu kurtkę, albo może moja mózgownica nie może sobie wyobrazić takiego orbazu) a jeszcze uprzedze Twoje pytanie o kolor - czarne polecam :flesje:

:icon_razz:

Edytowane przez IsKra66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec żartów :biggrin: ja odpowiadam poważnie -> skórzane spodnie będą najlepsze do skórzanej kurtki (bo trochę "wiocha" mieć tekstylne spodnie i skórzaną kurtkę jeszcze tego typu kurtkę, albo może moja mózgownica nie może sobie wyobrazić takiego orbazu) a jeszcze uprzedze Twoje pytanie o kolor - czarne polecam :biggrin:

:biggrin:

 

 

dzięki kolego za pomoc tez uważałem ze tekstylne będą na nic ale wydawało mi sie ze będą one wygodniejsze no ale rzeczywiście wiochą trochę to by zalatywało a jaki kask byście doradzili do moto bandit 1200 zaznaczę ze nosze okulary i myślałem o jakimś szczękowcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiocha to jedno (patrząc na polskie drogi to pewnie wielu by się podobało:P), myślę, że gorzej by było z funkcjonalnością. Jeśli masz komplet skór lub komplet teksów to możesz pod to wybierać resztę (np. w dobrym teksie nie potrzebujesz ani windstoperów, ani przeciwdeszczówek a skóra tego wymaga. Dlatego lepiej być konsekwentnym a będzie wygodniej.

 

ps: no i nieładnie nie doceniać, że pomocy udzieliła nasza miła KOLEŻANKA a nie kolega ;P

 

A kask? Poczytaj archiwum, było o tym wszystko (poszukaj też informacji o shoei multitec, moim zdaniem najlepsze rozwiązanie a jak się pogimnastykujesz to znajdziesz go w tej cenie)

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego (...)

 

wiedziałem, że ten temat to będzie kabaret... :notworthy:

 

po następnej odpowiedzi nt. kasku innej, niż odesłanie do wyszukiwarki - zamykam. straty nie będzie, temat i tak się jak widać skończył

 

BTW jak już odbierzesz gdzieś od grzybiarek tą kurtkę, to daj znać jak to jest wykończone. może się znajdą inni "klijenci" :notworthy:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że ten temat to będzie kabaret... :banghead:

 

po następnej odpowiedzi nt. kasku innej, niż odesłanie do wyszukiwarki - zamykam. straty nie będzie, temat i tak się jak widać skończył

 

BTW jak już odbierzesz gdzieś od grzybiarek tą kurtkę, to daj znać jak to jest wykończone. może się znajdą inni "klijenci" :banghead:

jsz

 

 

kurtke dzis odebrałem jestem mile zaskoczony solidnie wykonana i szybka przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że masz okulary nie oznacza że musisz mieć szczękowca.

muszę prowadzić w okularach lub soczewkach i BARDZO chwalę sobie integralnego XR1000.

włożenie okularów to chwila, a jest lżejszy, cichszy i pewnie wytrzymalszy od szczękowego multiteca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...