Skocz do zawartości

Potrzebuję opini na temat GSX-R 1000 K4 i YZF-R1 '02-'04.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mam dylemat przed przedsezonową zmianą moto. Do rzeczy, w grę wchodzą YZF-R1 w roczniku od 2002 do 2004 (RN09) lub GSX-R 1000 K4 (2004). Proszę abyście napisali swoje opinie ta tematy tych moto, najlepiej żyby wypowiedzieli się posiadacze tych maszyn z owego rocznika, interesują mnie m.in. wady fabryczne, jaka jest wkońcu moc, ile pali przy mieszanym trybie jazdy i na co wyczulić się w tych modalach przy kupnie. Kupno planuje styczeń/luty 2009 do wydania max 17.000PLN. Odnoscie gixera mam pytanie czy one się tak cenią, bo faktycznie są bezawaryjne czy jak? Dziekuje z góry. Pozdrawiam. Grzester.

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, że spali więcej niż 600ccm to wiem, tylko chciałem się dowiedzieć średnio o ile więcej. Dzieki, czekam na inne wypowiedzi :eek:

 

A kto Tobie powiedział, że spali więcej więcej niż 600? Jesteś w błędzie. Tak jak kolega YUBY napisał, to jest aż śmieszne gdy ktoś kupuje plastika i pyta o spalanie :icon_razz:

 

Zwróć uwagę na skrzynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2004 Yamaha bila Gixera, Od K5 sprawa wyglada odwrotnie

taa chyba w teście świata motocykli :biggrin:

 

miałem r1 04' i k4 każdy ma swoje wady i zalety , teraz mam r1 06' ale troche zgrzebaną wiec ciężko ją porówywać z fabrycznym k4, osobiście do codziennego użytku ( pacyfikacje , turystyka etc) wybrałbym k4, co do r1 02-03 nie miałem okazji mieć w swoim posiadaniu :icon_razz:

przy wyborze kieruj sie stanem maszyny i ilością dodatków, a nie kolorem czy orginalonością nalepek :icon_mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo nie działa wstecz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...