Skocz do zawartości

Kawasaki 636 05r vs gsxr 750 k4??


Gość teczixx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pomińmy wygląd...

 

Jesli chodzi o wymiot to dużo wiecej frajdy da ci 750 niż 636.

A walory użytkowe jak i bezawaryjność w K4 stoją na wysokim poziomie wiec moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać :wink:

 

Notomiast z wyglądu Gixery zawsze średnio mi się podobały, a do Kawy nie miałem nigdy zastrzeżeń pod tym względem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bede zmienial horneta na cos z tej dwójki(ew r6 jeszcze). Ogolnie motocykl ma byc do funu, czasami zawita na tor. Który polecacie??

 

To zależy czego od moto oczekujesz?? Inne są pozycje i inaczej sie prowadzi obydwa sprzety. Jeden i drugi jest diabelkiem. Sprawiaj niezla frajde z jazdy. Pamietaj przy zakupie ze nie tylko sprzet sie liczy ale rowniez umiejetnosci jezdzca.

Jak sie zdecydujesz na kawe to daj mi znac na priv sprzedaje swoja moze akurat bedziesz zainteresowany.

pozdrowionka

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przejedź sie jednym i drugim i eź to co bardziej Ci sie SUBIEKTYWNIE podoba, na czym fajniej ci sie siedzi, jeździ, co twoim zdaniem jest ładniejsze...

Tak naprawde o to właśnie chodzi a róznice techniczne nie są tak duze żeby warto było nad nimi sie jakoś mocno rozwodzić- oczywiscie z punktu widzenia przeciętnego motocyklisty, o przeciętnych umiejętnosciach w przeciętnym codziennym użytkowaniu.

 

A fanów GSXRa zmartwie- wbrew pozorm i temu co na papierze 636 wcale nie jest wolniejsza od gixa 7,5. Owszem elastycznosć będzie odrobine lepsza w GiXie ale w jeździe na MAXa już tego tak nie czuć. nawet Vmax będą miały podobny. Za to zawiecha, hamulce, design są w kawie o krok do przodu.

Aha- i co by mi nikt stronniczosci nie zarzucął miałem jedo i drugie więc sympatia do kawy nie wzięła sie z przypadku- mam obecnie 3cią sztke(drugą 636) i kupiłęm ją z premedytacją.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSX-R 750 bez zastanawiania!!!

 

A na jakiej podstawie to piszesz ?

 

Ogolnie i szczerze mowiac to bym sie zastanowil nad obydwoma czy je brac ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo teraz pewnie będziesz polecał 600rr :)

 

Nie, nic nie bede polecal. Osobiscie wydaje mi sie, ze roznice sa naprawde nie wielkie i wszystko zalezy od umiejetnosci. Jesli chodzi o klase 600 bo Gixer 750 to inna bajka. Co kto wybierze to rzecz gustu. Dziwne to pytanie co mam wybrac... kazdemu lezy cos innego i kazdy swoje chwali.

 

ps. W Kawie padaja zawory a jak sie tego nie zrobi to padnie dalej tłok i nie wiadomo co jeszcze. W Gixerku kolega 2 razy wymienial w sezonie polowe silnika.

 

no a to , że CBR nie jedzie ? a ktora 600 jeedzie ? ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. W Kawie padaja zawory a jak sie tego nie zrobi to padnie dalej tłok i nie wiadomo co jeszcze. W Gixerku kolega 2 razy wymienial w sezonie polowe silnika.

 

:icon_eek: Skąd Ty masz to info o tych Kawach? Jakie roczniki, jakie modele? :icon_eek: Odpowiesz w końcu na to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: Skąd Ty masz to info o tych Kawach? Jakie roczniki, jakie modele? :icon_eek: Odpowiesz w końcu na to pytanie?

 

Np zx6r 636 z 2006 roku :) A info mam z wlasnego doswiadczenia. Tak sie składa, że zawsze serwisuje moto jak ksiazka nakazuje. 17 tys wiec dalem Kawe na serwis - regulacja zaworow i oleje. Co sie okazalo to że 1 zawór się jak by przypiekl i nie mial odpowiedniego luzu. Albo cos w tym stylu bo na mechanice to ja sie nie znam. Tak czy siak remont 2 tys wyszedl. Gdybym tego nie zauważył to konsekwencje byly by znacznie gorsze. Moto zawsze latalo na pelnym syntetyku. Taka mała wada fabryczna. Przy 17 tys. km. takie coś to skandal.

 

Moto serwisuje u pewnego goscia co serwisuje sprzety na wyscigi i naprawde wie co i jak. Stwierdzil ze Suzi i Kawy mocno męczone tak mają.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...