Skocz do zawartości

GSXR 1000 K9


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ogolnie motocykl spoko. Wyglad poprowil sie troche od popszedniej wersji a te wydechy to kwestia przyzwyczajenia. Z wielkiej 4 wybralbym suzuki. Ciekawy jestem tylko kiedy suzuki ujawni te oczekiwane przez wszystkich rubryki: moc, moment i predkosc.

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wyglada z zewnatrz, bardzo fajny zestaw wskaznikow, wydechy tez nawet niezle, ale pewnie i tak niedlugo pojawi sie cos ładniejszego i glosniejszego do K9. Przepiekne jest te malowanie biała perła i złote fele :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny jak z R1 i CBR 1000 zrobili takie gówniane brzydale to gixer zdecydowanie na plus.

 

O gustach się nie dyskutuje, ale tutaj to bym zdecydowanie polemizował. Ten gixx w porównaniu do R1 i CBR (tu chwalę co mam...) jest naprawdę obleśny. Gixx 3/4 z 2008 to mi się nawet podobał, ale ten ze zdjęcia, no patrzeć się nie da na to coś. Ale i tak fani Suzy będą się zachwycać, więc nie ma się co na temat wyglądu więcej rozpisywać.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

V-tam,

 

cholernie mi się podoba!!

Ciekawym tylko jakie będą ceny w stosunku do tegorocznych (teraz są takie obniżki w Suzuki że głowa mała...), jak nadal Gsxr będzie 10k tańszy niż CBR1000 to wybór będzie w miarę oczywisty - i może mi się uda wejść w posiadanie :D

 

Pozdr!

MzR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny "promocyjne" w Suzuki obowiązują tylko do wyprzedaży tego co mają obecnie w magazynach. Wielu modeli już nie ma lub są ostatnie sztuki (np. GSX-R 600 i 750) Z informacji udzielonych przez dwa salony w W-wie wynika, że modele k9 będą już w cenach "normalnych". Ile w tym prawdy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - będą w cenach normalnych do pażdziernika 2009. Potem spore walnięcie cenowe w dół. Suzuki robi tak w całej EU - w tym roku zrobiło i u nas.

 

Czyli najbardziej na początek sezonu będą się opłacały zakupy u niezależnych importerów. Niby Suzuki miało sie starać zamknąć ten kanał - ale IMO to raczej mało prawdopodobne.

 

Ja się będe przymierzał do zakupu K9 może na początku 2010 :crossy: Problem cen mam z głowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...