Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Alien27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie ale zapytaj tutaj http://www.motocykle.kielce.com.pl/

 

Narazka!

 

Na Świetokrzyskich drogach widac coraz wiecej motocykli. Na akcji Motoserce było ok 200 maszyn i to tylko mała cząstka. We wtorki przybywa nowych bikerow. Pierwsza kielecka strona motocykle.kielce.com.pl wreszcie jest miejscem kontaktowym dla bikerow z naszego regionu. To dopiero poczatek i jest jeszcze w powijakach, ale po ilości motocykli na świetokrzyskich drogach widac że jest potrzebna.

Ja już tam jestem... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam nienormalnych ludzi, na weteranach, którzy jadą na woodstock przez Kielce, lub z Kielc. W celu dołączenia do nich moim junakiem, wiadomo więcej maszyn- więcej usterek więcej nerówów, lepsza impreza :crossy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

myślę, że jest o.k. W stylu hollywood-skim i widać przerost formy nad treścią, kto widział te miejsca na co dzień wie, że za sprawnym montażem kryje się często... powiem delikatnie przaśność ;) i zaniedbanie. Ale przecież w dzisiejszych czasach nic innego się nie sprzeda, więc chyba musi być tak z fajerwerkami. Jeszcze dodać, że Harry Potter miał tu swoją siedzibę, znaleziono szczątki wiedźmina, w Bałtowie prowadzono eksperymenty z przywróceniem do życia dinozaurów i świat otrzyma to, czego oczekuje J.

 

Tak czy inaczej, zapraszamy!

 

i ani słowa o zakrętach! a przeciez ich nie brakuje! sam wciąż odkrywam takie fajnie zakręcone kawałki dróg, a kręcę się po okolicy nie od wczoraj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz ja z sasiedztwa to najlepiej i najczesciej jezdzi mi sie po świetokrzyskim . Cukiernia w Starachowicach zawsze obowiazkowo!!! Piekne okolice!!1

 

PODAJ ADRES CUKIERNI - ZAJRZYJ NA http://www.motocykle.kielce.com.pl/ - MOŻE UDA SIĘ SPOTKAĆ W KTÓRYŚ WEEKEND.

 

POZDRO!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODAJ ADRES CUKIERNI - ZAJRZYJ NA http://www.motocykle.kielce.com.pl/ - MOŻE UDA SIĘ SPOTKAĆ W KTÓRYŚ WEEKEND.

 

POZDRO!!!

 

 

 

juz sie zarejestrowalam!!! a ulicy nie podam bo nie wiem jakis urzad tam jest chyba bo budynek a na parkingu szlaban... ciacha pycha szczegolnie kremówka i loooooody!!!!!! acha poszukuje namiarow na fajne miejsce w celu wypoczynku na weekend dla kilku chetnych z naszej grupy EKG bo świetokrzyskie nam sie podoba! musi byc miejsce na ognicho i takie tam inne luksusy

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie serdecznie zapraszam na Forum Motocyklistów Skarżyska-Kamiennej. Jest nas tam już trochę i można poczytać trochę fajnych tematów. Link do forum.

 

http://www.motocyklisciskarzyska.fora.pl/

 

Zapraszam serdecznie.

CRASH PADY do wszystkich motocykli tel 530603084

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej

Macie może info, czy coś się stało na paradzie na motozaurach ? Jak opuścili Ostrowiec, w kierunku Nowej Słupii leciały potem trzy karetki. Mam nadzieję, że to zbieg okoliczności.

Pozdrawiam

Akurat bylem w szpitalu w Ostrowcu i przewiezli kogos po wypadku na moto .... :(

Edytowane przez KrzysiekZet31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na paradzie nic się nie wydarzyło, a karetki to może jechały do pielgrzymów, bo przez nich trasa na Św. Krzyż przebiegła bardziej okrężną drogą. Natomiast dzisiaj wracając do domu widziałem wypadek na zjeździe na Lemierze, leżała dziewczyna przy drodze z rozwalonym kolanem i była opatrywana przez lekarzy, natomiast ciężko mi powiedzieć co się stało, bo koledzy jej towarzyszący nie byli zbyt rozmowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...