Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


Alien27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście pogoda była super jak na tęporę roku a i motocykli nawet więcej niż w środku sezonu.

Do Nowej Słupi dotarłem sam i trochę później niż planowałem. Pozdrowienia dla chłopaków ze Skarżyska i kolegi z okolic Iłży. :flesje:

Żałuję, że nie mogłem przybyć bo pogoda była extra, może los da nam jeszcze szansę w tym sezonie pośmigać przy tak pięknej pogodzie w wiekszym gonie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z sobotą? Organizujemy się na przejażdżkę w okolice Żarnowa? Pogoda może będzie - według Onetu 12 stopni i trochę słońca, chociaż to co jest teraz za oknem nie wróży aż tak dobrze.

Podłączam się pod pytanie: jutro rano (sobota) ruszam do Starachowic. Jeśli nie wyruszacie zbyt wcześnie może zdążę dołączyć, ew. może ktoś w niedzielę chciałby wspólnie pośmigać?

Chętnie spotkam się, poznam, popatrzę na żółte liście..

 

pzdr,

ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z sobotą? Organizujemy się na przejażdżkę w okolice Żarnowa? Pogoda może będzie - według Onetu 12 stopni i trochę słońca, chociaż to co jest teraz za oknem nie wróży aż tak dobrze.

Ja wchodzę, jutro możemy pośmigać dopołudniowa porą. Jakaś propozycja godzinowa startu? Może 10.00???

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! 10.00. Start z "ROAD WAY" w Kielcach, róg Tarnowskiej i Prostej.

 

Podłączam się pod pytanie: jutro rano (sobota) ruszam do Starachowic. Jeśli nie wyruszacie zbyt wcześnie może zdążę dołączyć, ew. może ktoś w niedzielę chciałby wspólnie pośmigać?

Chętnie spotkam się, poznam, popatrzę na żółte liście..

 

pzdr,

ł

Ty startujesz z Kielc czy Warszawy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! 10.00. Start z "ROAD WAY" w Kielcach, róg Tarnowskiej i Prostej.

Ty startujesz z Kielc czy Warszawy?????

Niestety, przepraszam, ale zamiast do Starachowic, trafiłem na szkolenie z pierwszej pomocy w Warszawie. W świętokrzyskim zawitam dopiero w niedzielę ok południa...

Mam nadzieję, że wyprawa była udane i że uda nam (mi) się nadrobić braki następnym razem,

 

pzdr,

Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota nie zawiodła, pogoda do jazdy była super. Wycieczka do Miedznej Murowanej (koło Żarnowa) na zlot offroad-owy zaliczona. Niedziela zapowiada się jeszcze lepiej....

Naprawdę fajna sobota jak na listopad, pogoda fajna, trasa również. Szkoda iż nie mogłem pojeździć w niedzielę, ale jak wiesz byłem w Głogowie. Ze zdjęć wynika że w niedzielę byłeś chyba na Wiórach???

Pozdro i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra pogoda, trasa, dużo motocyklistów na drodze, oby tak jeszcze parę razy i sezon bedzie można zaliczyć do udanych. Arek - dzięki za towarzystwo, tak trzymaj i bądźmy w kontakcie na kolejne przejażdżki, Tomek jak zwykle bez pudła idzie się umawianie z Tobą na wyjazdy i spotkania. Dzięki chłopaki pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by powiedzieć, że 11.11 sytuacja była odwrotna. Ruch samochodowy żaden a motocyklowy wzmożony. Tylu motocyklistów w grupach i pojedynczych "śmigaczy" nie często się widuje.

Na kolejne wyprawy jestem otwarty.

Myślę, że możemy we wtorki planować, a w weekend-y realizować.

Dzisiaj czytałem na Onet-cie, że zimy nie będzie - niby efekt cieplarniany i powiew z Afryki.

Nie wiem czy się cieszyć czy nie bo na nartkach też lubię śmigać.

We wtorek napewno zajrzę - przynajmniej na godzinkę (potem siatka).

Czołem!

Edytowane przez TomekAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczęśliwych i dobrych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego na Nowy 2009 rok, dłuuugich prostych, miękkich winkli, pięknych tras, dobrych dróg, wspaniałych przeżyć na dwóch kółkach i niezapomnianych przeżyć dla wszystkich motocyklistów odwiedzających ten portal

składa

Alien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...